Etusivu - Menneet pelit - Vihtijärvi Conquest 4 - Osallistujalista

  Vihtijärvi Conquest 4 Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


IDNimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli Rooli
12494Boogiez Elias Tahvanainen Ehasa Ry
Organisaattorit
Kenttävalvonta
12495Jerrez Jere Vainio Ehasa Ry
Organisaattorit
Tehtävät
12496jjsuokas Jesse Suokas Ehasa Ry
Organisaattorit
Kenttävalvonta
12497Makke Markus Hietala Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Ryhmänjohtaja
12498miksu Miika Leino Ehasa Ry
Organisaattorit
Kenttävalvonta
12503jepojee Sara Korhonen
Organisaattorit
Ruokamyynti/infotiski
12508miggog Mikko Tikka pms
Keltaiset
K2-5: Rivimies
12509Bownari97 Mika Haapanen Ehasa Ry
Keltaiset
K2-5: Ryhmänjohtaja
13072xKovaluux Miro fagerström TEAM soukka
Punaiset
P1-6: Rivimies
12679Jonttu Joonas Espo Gaper
Punaiset
P1-2: Ryhmänjohtaja
12731MrDenkku Dennis Juntura ALAMO
Keltaiset
K4-2: Ryhmänjohtaja
12515epicseppo Juho Luoto JKNA
Keltaiset
K1-2: Rivimies
12516w3ll1 ville kujala Fresh
Punaiset
P1-2: Rivimies
12517Carnage Miika Julku SPETCU
Organisaattorit
Tehtävät
12518Aleksey Aleksey Lebedev
Punaiset
P4-6: Rivimies
12701Jon-1 Joni Ojala Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Lääkintämies
12520vinski vincent kermorgant Bad Juju
Punaiset
P2-2: Rivimies
12521aksu556 aleksis kermorgant Bad Juju
Punaiset
P2-2: Rivimies
12523Labanec Maksim Labanov LAF
Punaiset
P4-6: Rivimies
12840atsku2 p e
Keltaiset
K1-2: Rivimies
12536baumannfred frederic baumann badjuju
Punaiset
P2-2: Rivimies
12527Senterra Henrik Hagman Clusterfuck
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12528Lazzi Lassi Kohtanen Clusterfuck
Keltaiset
K4-4: Lääkintämies
12531Juusto Juho Halonen
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12532MikeyBoy Mikael Bowellan Bad Juju
Punaiset
P2-2: Rivimies
12533FlipzoR Niklas Flygare JKNA
Keltaiset
K1-2: Rivimies
12534nöf Jere Alen Sammal
Keltaiset
K3-3: Ryhmänjohtaja
12538Turu Ville Turunen Ehasa Ry
Organisaattorit
Kenttävalvonta
12539Minakka Tuomas Rantanen Kaukasus
Keltaiset
K3-5: Ponimies
12540Jörö-Jukka Eeti Hirsimäki CookieJarRaiders
Keltaiset
K3-1: Rivimies
12542ZauCCo Pasi Mielonen
Keltaiset
K3-1: Rivimies
12543Norza Pekka Norja Gauntlet inc.
Punaiset
P4-5: Rivimies
12544Jake Jaakko Komulainen RB Flakes
Punaiset
P2-3: Ryhmänjohtaja
12545Iikka Iikka Lipponen Ehasa Ry
Organisaattorit
Ruokamyynti/infotiski
12546ozzyy Ossi Halonen Infinity
Keltaiset
K3-4: Rivimies
12548Luksu Luukas Erholtz Fresh
Punaiset
P1-2: Rivimies
12549THOR Juuso Huppunen
Keltaiset
K3-6: Rivimies
12550Jussi Jussi-Pekka Rautio Eräkoirat
Punaiset
P4-5: Rivimies
12596Mansikka Sami Mansikka Clusterfuck
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12552Harper Tatu Perimäki Gauntlet inc.
Punaiset
P4-0: Joukkueenjohtaja
12555Juho Juho Tietäväinen katastrofi
Punaiset
P4-6: Rivimies
12556TuNzki Tuomas Tuomela VKJ
Keltaiset
K4-4: Rivimies
13044jupsu01 Juho Vauhkala TEAM soukka
Punaiset
P1-6: Rivimies
12558Oksu Oskar Malmipohja KSiA
Keltaiset
K3-6: Rivimies
12559Apupapinpapupata Ziyi Fu Ehasa Ry
Keltaiset
K3-2: Rivimies
12560topsa Topi Lipponen Firstwave
Keltaiset
K3-0: Joukkueenjohtaja
12562ED Eetu Pienimaa
Keltaiset
K3-2: Lääkintämies
12564PuskaJussi Niko Mäkinen
Punaiset
P4-6: Rivimies
12565l4551 Lassi Pekkanen
Keltaiset
K3-3: Rivimies
12567Hanska Hanska MONIPA
Keltaiset
K2-4: Ryhmänjohtaja
12571Lupus Toni Palmen Bad Juju
Punaiset
P2-2: Ryhmänjohtaja
12573Shipuli94 Sebastian Preussner Ehasa Ry
Keltaiset
K3-1: Ryhmänjohtaja
12574KLRL Kasperi Lehtinen
Keltaiset
K3-3: Rivimies
12575Rizku Riku Lehtinen FEAG
Keltaiset
K3-3: Rivimies
12576jokeeppa97 Joel Marttala AoF
Keltaiset
K3-2: Rivimies
12577Juhis Juha Keskinen
Keltaiset
K3-6: Ryhmänjohtaja
12582jahva Juho Moisio IA
Punaiset
P3-2: Lääkintämies
12583Jehemialainen Jaakko Moisio IA
Punaiset
P3-2: Rivimies
12877iWE Ilari Tillikainen Donow
Punaiset
P3-5: Ryhmänjohtaja
12784Spoofy Mikko Spoof Leijonalegioona
Keltaiset
K4-3: Rivimies
12588Jere27 Jere Lehto CookieJarRaiders
Keltaiset
K3-1: Rivimies
12589Jonddu Joonas Romppanen TIERA
Keltaiset
K2-0: Tarkka-ampujapari 1
12592santtu Santeri Kansikas MONIPA
Keltaiset
K2-4: Rivimies
12593asterix Jani Kivistö OLDFOX
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12598Junde Juho Kauppi PikkuBroSoft
Keltaiset
K2-3: Ryhmänjohtaja
12599Steve Teemu Säntti ARPA
Keltaiset
K1-0: Tarkka-ampujapari 2
12601Oderfa Otso Luhtanen Sotaherrat
Keltaiset
K1-0: Tarkka-ampujapari 2
13046Deadity Petter Gåsström MONNI
Punaiset
P4-3: Rivimies
12605Birdy Pasi Lintunen Knight of Hades
Punaiset
P: Osapuolikomentaja
12805Lihis99 Juho Rasanen Expineapples
Punaiset
P2-1: Ryhmänjohtaja
13078veturi veeti mäkelä Mörkylit
Keltaiset
K1-5: Rivimies
12611kaani Valtteri Sirviö Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Rivimies
12612JustusJ Justus Joki Jawal
Keltaiset
K1-3: Rivimies
12613MadBulls Aku Marjoniemi Infinity
Keltaiset
K3-4: Ryhmänjohtaja
12616Odezone Otto Kuparinen pms
Keltaiset
K2-5: Rivimies
12617VQ Veikka Oskari Alen Sammal
Keltaiset
K3-3: Rivimies
12619AlexCad Alexander Kadrileyev TIGERS
Punaiset
P4-6: Rivimies
12783Zane33 Santeri Salo K-soft
Punaiset
P1-5: Ryhmänjohtaja
12622Nappis Aleksi Saarni Ilvessoturit
Keltaiset
K2-4: Rivimies
12749Ninja01 Tatu Sorvari Airosoft
Keltaiset
K1-7: Rivimies
12627Makela0 Teemu Mäkelä Kihniö
Keltaiset
K2-6: Rivimies
12628Ale Aleksi yli-kujala SieniSoft
Keltaiset
K2-6: Rivimies
12629larre Lassi Mäkipää PikkuBroSoft
Keltaiset
K2-3: Rivimies
12630Sepeteus Severi Raittila PikkuBroSoft
Keltaiset
K2-3: Rivimies
12631soini Soini Virtanen Kukkahattutädit
Keltaiset
K3-6: Rivimies
12635okram Marko Inkinen Spetsgruppa Beta
Keltaiset
K2-3: Lääkintämies
12636ilssi Iiro Kaikkonen Expineapples
Punaiset
P2-1: Rivimies
12637sotamiestrolli Ilja Pippa Kongo
Keltaiset
K2-2: Rivimies
12638Randomirotta Jerry Hatara PSAY
Keltaiset
K2-2: Ryhmänjohtaja
12639Tero Tero Salmela ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12640Murmeli Antti Kolari Clusterfuck
Keltaiset
K4-4: Ryhmänjohtaja
12641Nseal Iiro Karjalainen ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12642Jii Juha Vähätiitto ODS
Punaiset
P1-1: Rivimies
12643Phosgene Ville Hietikko ALAMO
Punaiset
P1-1: Ryhmänjohtaja
12644Cuha Juha Hietikko ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12645Senilix Pekka Gröhn ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12646zuna joonatan jäntti IA
Punaiset
P3-2: Rivimies
12647Tradelt Matias Finnberg IA
Punaiset
P3-2: Rivimies
12648Mösö Martin Söderström ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12649SamiH Sami Heikkinen ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12650Rauno Toni Frantsi ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12651spaideri Juho Rautio ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12652Jusulaa Jussi Laatu PikkuBroSoft
Keltaiset
K2-3: Rivimies
12653Dani Daniel Finnerman Fresh
Punaiset
P1-2: Rivimies
12654itko Ilkka Koistinen ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12727Nikkes99 Niklas Saarelainen Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Rivimies
12661miky mikko tikkanen
Punaiset
P1-1: Rivimies
12662Jones Joonas Hietala Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Rivimies
12663jermu Iiro Laakso jawal
Keltaiset
K1-3: Rivimies
12665Kalaq Tuure Kristersson Ilvessoturit
Keltaiset
K2-4: Rivimies
12666Nappula Tatu Herrala Kihniö
Keltaiset
K2-6: Rivimies
12667--Jukka-- Jukka Suomi Eräkoirat
Punaiset
P4-5: Rivimies
12668Batti Niklas Helineva Gaper
Punaiset
P1-2: Rivimies
12669Devyx Sauli Laakkonen
Keltaiset
K3-1: Rivimies
12671Assasin Tatu Varjolaakso PSAY
Keltaiset
K2-2: Rivimies
12672LaKiiski Kim Kiiski Clusterfuck
Keltaiset
K4-4: Rivimies
13079Mestari Twiggu Samuli Kovasiipi exitium
Keltaiset
K1-6: Rivimies
12674blarppa ari vilenius MONNI
Punaiset
P4-3: Rivimies
12675Pate Patrick Johanson Kaukasus
Punaiset
P4-3: Rivimies
12676mrnoobpenakiller Jiri Kalho Team Alasin
Keltaiset
K1-7: Rivimies
12678Talbot-Jääskeläinen Jalmari Kovaleff
Keltaiset
Lääkintämies
12680Veldor Mikko Partanen Enemy Airsoft
Keltaiset
K: Osapuolikomentaja
12682akiM- Mika Skoutti Enemy Airsoft
Keltaiset
K:Varakomentaja/lääkintämies
12683NiiloHelander Niilo Helander Fresh
Punaiset
P1-2: Rivimies
12685Kessuwadap Kasperi Reivinen Fresh
Punaiset
P1-2: Rivimies
12686Metalizer Oskar Tainio Gaper
Punaiset
P1-2: Lääkintämies
12690Villetz23 Ville Hemmilä Firstwave
Keltaiset
K2-1: Rivimies
12691Shoother Janne Rohula Firstwave
Keltaiset
K2-1: Rivimies
12693Redtiger Ville Pekkala Jawal
Keltaiset
K1-3: Rivimies
12694Jonsered Joonas Rohula Firstwave
Keltaiset
K2-1: Rivimies
12695kinkkuvoileipä leevi vallenius Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Rivimies
12697Pansku5 Patrik Sannemann Team Alasin
Punaiset
P3-1: Ryhmänjohtaja
12700valtteri valtteri repo Jawal
Keltaiset
K1-3: Rivimies
12702Saihax Simon Rosenlöf Jawal
Keltaiset
K1-3: Ryhmänjohtaja
12703Dekkis Deniz Jäntti Team Alasin
Punaiset
P3-1: Rivimies
12705mortarstrike Olli-Pekka Patova
Keltaiset
K1-7: Rivimies
12707Ant Anders Homm Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Rivimies
12710Jamppi Jani Kauranen
Keltaiset
K3-2: Ryhmänjohtaja
12711Arska Arttu Laukkanen
Keltaiset
K2-1: Rivimies
12712vilius13 Vili-Sakari kelo JKNA
Keltaiset
K1-2: Rivimies
12713Iceman Lauri Olkinuora ARPA
Punaiset
P1-3: Ryhmänjohtaja
12714Kesaesa Esa Friman Phoenixes
Punaiset
P1-3: Rivimies
12715MustaSurma Matti Pirttimaki Phoenixes
Punaiset
P1-3: Rivimies
12716TMP Teemu Friman Phoenixes
Punaiset
P1-3: Rivimies
12717Fuhrer Joonatan Nuopponen Kaukasus
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12718Lioxis Lionel Irrmann Kuulakartelli
Keltaiset
K1-2: Rivimies
12719Nakkipoika Topi Finer Firstwave
Keltaiset
K2-1: Rivimies
12722juhis5 Juho Lahtinen sotasorsat
Keltaiset
K1-6: Ryhmänjohtaja
12725Crowley Lauri Kalmi sotasorsat
Keltaiset
K1-6: Rivimies
12726Newsbox Lauri Laitinen RB Flakes
Punaiset
P2-3: Rivimies
12729kukko99 elmeri afeldt
Keltaiset
K1-4: Rivimies
12732aligator Oleg Hokkanen
Punaiset
P4-6: Rivimies
12733J0cke Johannes Koskinen Trident
Keltaiset
K4-2: Rivimies
12736Myfia Asko Valkeinen Trident
Keltaiset
K4-2: Rivimies
12737Foxtrot Niko Lahtinen Gauntlet inc.
Punaiset
P3-7: Lääkintämies
12738L4gi Ville Suominen ODS
Punaiset
P3-7: Ryhmänjohtaja
12740Jap0 Jani Noroaho Sotapojat
Punaiset
P3-3: Rivimies
127420lm0 Olli Maaranen Sotapojat
Punaiset
P3-3: Rivimies
12744sirEklund Samuel Eklund Firstwave
Keltaiset
K2-1: Lääkintämies
12746Korpisaari Oskari Korpisaari ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12747ton1 Toni Halonen
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12751Sandman Mikko Raikaa Lautturit
Keltaiset
K4-0: Joukkueenjohtaja
12752rysse Jesse Kervinen Tynse
Punaiset
P4-2: Rivimies
12753jeruska Jere Kervinen Tynse
Punaiset
P4-2: Rivimies
12754Donitsi666 Joonas Vyhtinen lone survivors
Keltaiset
K1-5: Rivimies
12756Joni Joni Jääskeläinen Tynse
Punaiset
P4-2: Rivimies
12758sotapoika94 ville pensasmäki Sotapojat
Punaiset
P3-3: Lääkintämies
12761KessuPuuro Janne Luoma-aho Ehasa Ry
Keltaiset
K3-1: Rivimies
12762pietari pietari eero hallikainen Airosoft
Keltaiset
K1-7: Rivimies
12763Eza Esa Myllykangas Gauntlet inc.
Punaiset
P4-6: Ryhmänjohtaja
12764Tonza Toni Anttonen Infinity
Keltaiset
K3-4: Rivimies
12766Henkka Henri Hartikainen Sorsa-Combat
Keltaiset
K1-6: Rivimies
12767punzi Santeri Punnala IA
Punaiset
P3-2: Ryhmänjohtaja
12768EräMies Topi Mäntykoski CookieJarRaiders
Keltaiset
K3-1: Rivimies
13069P44kki Teemu Paakkinen Instant
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12790SotaW Ville-Veikko Kammonen
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12776JoNu1997 Joona Uusimäki Sjundeå Crew
Punaiset
P3-1: Rivimies
12777JUB JUB Joonas luoma-aho CookieJarRaiders
Keltaiset
K3-1: Lääkintämies
12775zakkez Sakari Vyyryläinen Atom Airsoft
Punaiset
P4-5: Ryhmänjohtaja
12779Rapsutin Rauli Nurminen CookieJarRaiders
Keltaiset
K3-1: Rivimies
12780axzu201 Aku Tuomola K-soft
Punaiset
P1-5: Rivimies
12781jere2000 Jere Lempinen Mörkylit
Keltaiset
K1-5: Rivimies
12786pallopaa10 Jani-Petteri Ranta K-soft
Punaiset
P1-5: Rivimies
12787Gurman Jens Wikstedt Lautturit
Keltaiset
K4-1: Rivimies
12789ozq82 Oskari Rosenberg Lautturit
Keltaiset
K4-1: Rivimies
13080allu11 Aleksi Heiskanen
Punaiset
P4-1: Rivimies
12792valther Valtteri Skutnabb TIERA
Keltaiset
K2-5: Rivimies
12793Karko Markus Nybonn Leijonalegioona
Keltaiset
K4-1: Rivimies
12795kenraali-kossu Kimmo Luomala ARPA
Punaiset
P4-5: Rivimies
12796Antsa Anton Havukainen Los Homos
Punaiset
P3-6: Rivimies
12797Oksanro Roni Oksanen Mörkylit
Keltaiset
K1-5: Rivimies
12818ghost90 tim nylund assassins
Keltaiset
K4-2: Rivimies
12799larvakorva Simo Salojärvi Spit bay
Punaiset
P2-5: Ryhmänjohtaja
12800epicair7 Ville Varjolaakso Psay
Keltaiset
K2-2: Rivimies
12802Santeri Santeri Heikkilä K-soft
Punaiset
P1-5: Rivimies
12803dirtylasse Juha Liimatainen
Punaiset
P1-1: Rivimies
12804ScFap98 Petteri Tuominen Brothers in Arms
Punaiset
P1-1: Rivimies
12806Saarinen Antti Saarinen VKJ
Keltaiset
K1-1: Ryhmänjohtaja
12807Jusbaaa Jussi Liukas VKJ
Keltaiset
K1-1: Rivimies
13076Halycon Petteri Paavilainen Enemy Airsoft
Keltaiset
K: Komentajan avustaja
12809fartneri Juhani Kaskisto VKJ
Keltaiset
K1-1: Lääkintämies
12810Nissi Eemeli Nissi VKJ
Keltaiset
K1-1: Rivimies
12812Shogunfin Jasper Niittyvuopio 19th Spacemarine regiment of Nygård
Keltaiset
K2-2: Lääkintämies
12813Valde1 Valtteri Turunen KeBu
Keltaiset
K1-5: Ryhmänjohtaja
12814Halmster1 Kalle Halminen VKJ
Keltaiset
K1-1: Rivimies
12816nik0 Niko Vanhala Sisu
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12817ShadowFX Miro Vanhala Sisu
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12819Kalle-91 Kalle Jokinen Sisu
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12820NiKoRo Niko Luhti aikahc
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12821Lade271 Lassi Mäkelä Kuulakartelli
Keltaiset
K1-2: Rivimies
12822Havukainen Tino Havukainen Kuulakartelli
Keltaiset
K1-2: Ryhmänjohtaja
12823Miika Miika Kalliokoski Kuulakartelli
Keltaiset
K1-2: Lääkintämies
12824Pexi69 Pekka Hätinen Lumberjack commandos
Keltaiset
K2-0: Tarkka-ampujapari 1
12825Briimerr Jaakko Bremer Infinity
Keltaiset
K3-4: Lääkintämies
12826mattila Joose August Mattila Kuuma-airsoft
Punaiset
P1-5: Rivimies
12934p4ukki Toni Parkkinen Instant
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12830Otto Pel Otto Peltola Spit bay
Punaiset
P2-5: Rivimies
12831Senator Teemu Korpi Instant
Keltaiset
K3-5: Ryhmänjohtaja
12832simbattu simo maaranen Sotapojat
Punaiset
P3-3: Rivimies
12834Konn4 mikko koivunen Sotapojat
Punaiset
P3-3: Rivimies
13067Slayde Tuomo Lindqvist Sentinel Wolves
Punaiset
P4-3: Ryhmänjohtaja
12838honkkis2 Jani Honkaluoto Salosoft RY
Punaiset
P3-4: Lääkintämies
12839Dazadar Janne Honkaluoto Salosoft RY
Punaiset
P3-4: Rivimies
12841BananaFace Jukka Sinivuori TeamAskisto
Punaiset
P1-4: Rivimies
12842Make Marko Ridal TeamAskisto
Punaiset
P1-4: Rivimies
12843Fasu Seppo Niemi
Punaiset
P3-4: Rivimies
12844Mynthon Toni Rovanen Hiihtoliitto
Punaiset
P3-7: Rivimies
12845tru Taru Virtanen
Punaiset
P3-7: Rivimies
12846AAAKOOO Antti Kirkkari Expineapples
Punaiset
P2-1: Rivimies
12847AA-soldier Aleksi Aaltonen APO
Punaiset
P1-6: Rivimies
13068Gravitas Taneli Tikka Team Zerg
Punaiset
P4-3: Rivimies
12854LEKA Karri Levantin
Punaiset
P3-4: Ryhmänjohtaja
12855Wezaa Vesa Ilkka Sorsa-Combat
Keltaiset
K1-6: Rivimies
12856Quunsirppi Juho Karila TFNeg
Punaiset
P4-6: Rivimies
13092abe Albert Koskelainen LAF
Punaiset
13075Jercc Jere Valjakka Instant
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12863Jusb4 Jussi Markkanen Instant
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12936Tatska Tatu Neejärvi
Punaiset
P2-4: Rivimies
12867Hokki Lauri Ankkuri Hokki
Punaiset
P4-5: Rivimies
12869Olvitch Olli Mustalahti Ehasa Ry
Organisaattorit
Ruokamyynti/infotiski
12872Tykinruoka Petri Havukainen Los Homos
Punaiset
P3-0: Joukkueenjohtaja
12873Sirith Enna Lepistö
Punaiset
P3-7: Rivimies
12876FinlandFrog Eevert Passi Airosoft
Keltaiset
K1-7: Rivimies
12881Jackson95 Anton Mikkola TGR Airsoft
Punaiset
P4-2: Rivimies
12885jokkez93 Joel Mikkola TGR Airsoft
Punaiset
P4-2: Ryhmänjohtaja
12886Rabbit Santeri Posa
Keltaiset
K2-4: Lääkintämies
12887Nakki Joona Posa LumberjackCommandos
Keltaiset
K2-4: Rivimies
12888TomphaA Tommi Lenardic HATE
Punaiset
P3-1: Rivimies
12891Dams Eliel Ingervo Honeybadgers
Punaiset
P3-6: Rivimies
12894cortezz Manu Tenhunen
Punaiset
P2-6: Rivimies
12895Korppi Eemeli Pitkänen
Punaiset
P3-3: Ryhmänjohtaja
12899rauchboy Ilja Kotirinta HmD
Punaiset
P4-5: Rivimies
12900applebear ville ahola
Punaiset
P2-6: Ryhmänjohtaja
12901Alex Ahtikari Alex Ahtikari Ylilaudan ali-ihmiset
Punaiset
P1-0: Tarkka-ampuja
12903TomppatomX Thomas Helminen Pojat
Keltaiset
K2-6: Rivimies
12904Ukkonen Mikko Ukkonen Pojat
Keltaiset
K2-6: Ryhmänjohtaja
12905Wanha Esa Spets MONIPA
Punaiset
P2-0: Joukkueenjohtaja
12906finlandboy1 Jere Liukkonen Über nutz
Punaiset
P2-4: Rivimies
12907Werarton Arttu Kauppila Über nutz
Punaiset
P2-4: Ryhmänjohtaja
12909tsseppanen Tomi Seppänen Firstwave
Keltaiset
K2-1: Rivimies
12911KLAOPL Aleksi Parviainen Über nutz
Punaiset
P2-4: Rivimies
12912Tomppez tomi sitnik Ast-coytes
Punaiset
P4-6: Rivimies
12914DepSu Roope Hakkarainen
Punaiset
P4-6: Rivimies: Lääkintämies
12916Kasapanos Eino Palomäki uber nutz
Punaiset
P2-4: Rivimies
12933Pate5 Pauli Lohi TeamAskisto
Punaiset
P1-4: Ryhmänjohtaja
12919Red Knight Juha-Pekka Seulu MONIPA
Punaiset
P1-0: Joukkueenjohtaja
12921kanelimuna Jan-Mikael Rovanen
Punaiset
P1-6: Rivimies
12922joni joni lehikoinen falafel
Punaiset
P2-1: Rivimies
12931matti meikäläinen Tuomas Pasanen
Punaiset
P1-6: Ryhmänjohtaja
12937dude Eetu Koskinen
Punaiset
P2-4: Rivimies
12938samppah96 sampsa karhu
Punaiset
P2-6: Rivimies
12939Laretin Lauri Olkkonen spectre
Punaiset
P1-6: Rivimies
12941reiska Oskari Revonniemi
Punaiset
P2-4: Rivimies
12949Joabat Joona Mäkinen TeamAskisto
Punaiset
P1-4: Rivimies
12977MedicMan98 Aaro Himberg Exitium
Punaiset
P4-1: Lääkintämies
13071Smoker Jerry Koponen Clusterfuck
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12952heinaluoma Risto Heinäluoma OLDFOX
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12953RawRaw Jaakko Raikaa Lautturit
Keltaiset
K4-3: Ryhmänjohtaja
12954lime Emil Pohjankoski
Punaiset
P2-6: Rivimies
12961Coronel Urpo Leppäjärvi Legio Leon
Keltaiset
K4-1: Ryhmänjohtaja
12967Big Daddy Markus Ryynänen Assassins
Keltaiset
K4-3: Rivimies
12968Hank Henrik Kaila Lautturit
Keltaiset
K4-3: Rivimies
12969Mjiikk Mikko Hietanen
Keltaiset
K4-1: Rivimies
13077timi69 Timi Rinne punaiset
Punaiset
P2-1: Rivimies
12978miikkatiikkatuukka3 Miikka Patrikainen Jawal
Punaiset
P2-6: Rivimies
12980Teemu Teemu Piirainen Rauma Airsoft
Punaiset
P2-6: Rivimies
13088AliG Alagie Jallow Ylilaudan ali-ihmiset
Punaiset
13045Ouveni Petteri Suhonen OBA
Keltaiset
K2-0: Joukkueenjohtaja
12997Arskanen Artem Pisarevskiy TeamAhma
Organisaattorit
Taltiointi
13087korpisoturi 99 Joonas Häkli Expineapples
Punaiset
12999Suikula Joonas Suikula KARY
Punaiset
P3-5: Rivimies
13000makkarakalakeitto Mikko Vaaranmäki Cerveza
Punaiset
P3-5: Rivimies
13002Kousa Olli Kousa KARY
Punaiset
P3-5: Rivimies
13063Pendulum Pasi Asikainen Chairborne
Punaiset
P4-1: Ryhmänjohtaja
13007Mikakko Mika Siirtola
Punaiset
P4-5: Rivimies
13010Tuukkanen Joni Tuukkanen Instant
Keltaiset
K3-5: Rivimies
13090Joona704 Joona Lukkari
Punaiset
13093JoeL Joel Lehtinen Team-Esko
Keltaiset
13048Ubermagister Lenni Rikalainen Honeybadgers
Punaiset
P1-6: Lääkintämies
13065laiska Kirill Chervyakov LAF
Punaiset
P4-6: Rivimies
13051Pausing Pauli Karjalainen ARPA
Punaiset
P1-4: Rivimies
13053Jorgos Jori Kostiainen
Keltaiset
K1-0: Joukkueenjohtaja
13054trolass Oskari Erkkilä Punainen
Punaiset
P3-1: Rivimies
13055killervattu Valtteri Erkkilä
Punaiset
P3-1: Rivimies
13056kkkasperi kasperi koivula Heinoo Team
Punaiset
P4-1: Rivimies
13057komukal Kalle Komulainen Heinoo Team
Punaiset
P4-1: Rivimies
13059KhettoStara Jerry Valtonen Ehasa Ry
Keltaiset
K3-1: Rivimies
13061TheJukkis Jukka Johansson ARPA
Punaiset
P4-3: Lääkintämies
13062Sepi Markus Nyberg
Punaiset
P4-3: Rivimies
13082lily Lilja Tertsunen GODTIER
Punaiset
P3-6: Rivimies
13083Flydi Ville Vehmaa GODTIER
Punaiset
P3-6: Rivimies
13084Pablo Eemil Koivuneva Expineapples
Punaiset
P2-1: Rivimies
13085PRamb0 Paul Ekloef
Keltaiset
K4-4: Rivimies
13086Jezz Jeremy Todd ODS
Punaiset
P3-7: Rivimies