Etusivu - Menneet pelit - Vihtijärvi Conquest 4 - Osallistujalista

  Vihtijärvi Conquest 4 Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


IDNimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli Rooli
12497Makke Markus Hietala Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Ryhmänjohtaja
12508miggog Mikko Tikka pms
Keltaiset
K2-5: Rivimies
12509Bownari97 Mika Haapanen Ehasa Ry
Keltaiset
K2-5: Ryhmänjohtaja
12731MrDenkku Dennis Juntura ALAMO
Keltaiset
K4-2: Ryhmänjohtaja
12515epicseppo Juho Luoto JKNA
Keltaiset
K1-2: Rivimies
12701Jon-1 Joni Ojala Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Lääkintämies
12840atsku2 p e
Keltaiset
K1-2: Rivimies
12527Senterra Henrik Hagman Clusterfuck
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12528Lazzi Lassi Kohtanen Clusterfuck
Keltaiset
K4-4: Lääkintämies
12531Juusto Juho Halonen
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12533FlipzoR Niklas Flygare JKNA
Keltaiset
K1-2: Rivimies
12534nöf Jere Alen Sammal
Keltaiset
K3-3: Ryhmänjohtaja
12539Minakka Tuomas Rantanen Kaukasus
Keltaiset
K3-5: Ponimies
12540Jörö-Jukka Eeti Hirsimäki CookieJarRaiders
Keltaiset
K3-1: Rivimies
12542ZauCCo Pasi Mielonen
Keltaiset
K3-1: Rivimies
12546ozzyy Ossi Halonen Infinity
Keltaiset
K3-4: Rivimies
12549THOR Juuso Huppunen
Keltaiset
K3-6: Rivimies
12596Mansikka Sami Mansikka Clusterfuck
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12556TuNzki Tuomas Tuomela VKJ
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12558Oksu Oskar Malmipohja KSiA
Keltaiset
K3-6: Rivimies
12559Apupapinpapupata Ziyi Fu Ehasa Ry
Keltaiset
K3-2: Rivimies
12560topsa Topi Lipponen Firstwave
Keltaiset
K3-0: Joukkueenjohtaja
12562ED Eetu Pienimaa
Keltaiset
K3-2: Lääkintämies
12565l4551 Lassi Pekkanen
Keltaiset
K3-3: Rivimies
12567Hanska Hanska MONIPA
Keltaiset
K2-4: Ryhmänjohtaja
12573Shipuli94 Sebastian Preussner Ehasa Ry
Keltaiset
K3-1: Ryhmänjohtaja
12574KLRL Kasperi Lehtinen
Keltaiset
K3-3: Rivimies
12575Rizku Riku Lehtinen FEAG
Keltaiset
K3-3: Rivimies
12576jokeeppa97 Joel Marttala AoF
Keltaiset
K3-2: Rivimies
12577Juhis Juha Keskinen
Keltaiset
K3-6: Ryhmänjohtaja
12784Spoofy Mikko Spoof Leijonalegioona
Keltaiset
K4-3: Rivimies
12588Jere27 Jere Lehto CookieJarRaiders
Keltaiset
K3-1: Rivimies
12589Jonddu Joonas Romppanen TIERA
Keltaiset
K2-0: Tarkka-ampujapari 1
12592santtu Santeri Kansikas MONIPA
Keltaiset
K2-4: Rivimies
12593asterix Jani Kivistö OLDFOX
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12598Junde Juho Kauppi PikkuBroSoft
Keltaiset
K2-3: Ryhmänjohtaja
12599Steve Teemu Säntti ARPA
Keltaiset
K1-0: Tarkka-ampujapari 2
12601Oderfa Otso Luhtanen Sotaherrat
Keltaiset
K1-0: Tarkka-ampujapari 2
13078veturi veeti mäkelä Mörkylit
Keltaiset
K1-5: Rivimies
12611kaani Valtteri Sirviö Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Rivimies
12612JustusJ Justus Joki Jawal
Keltaiset
K1-3: Rivimies
12613MadBulls Aku Marjoniemi Infinity
Keltaiset
K3-4: Ryhmänjohtaja
12616Odezone Otto Kuparinen pms
Keltaiset
K2-5: Rivimies
12617VQ Veikka Oskari Alen Sammal
Keltaiset
K3-3: Rivimies
12622Nappis Aleksi Saarni Ilvessoturit
Keltaiset
K2-4: Rivimies
12749Ninja01 Tatu Sorvari Airosoft
Keltaiset
K1-7: Rivimies
12627Makela0 Teemu Mäkelä Kihniö
Keltaiset
K2-6: Rivimies
12628Ale Aleksi yli-kujala SieniSoft
Keltaiset
K2-6: Rivimies
12629larre Lassi Mäkipää PikkuBroSoft
Keltaiset
K2-3: Rivimies
12630Sepeteus Severi Raittila PikkuBroSoft
Keltaiset
K2-3: Rivimies
12631soini Soini Virtanen Kukkahattutädit
Keltaiset
K3-6: Rivimies
12635okram Marko Inkinen Spetsgruppa Beta
Keltaiset
K2-3: Lääkintämies
12637sotamiestrolli Ilja Pippa Kongo
Keltaiset
K2-2: Rivimies
12638Randomirotta Jerry Hatara PSAY
Keltaiset
K2-2: Ryhmänjohtaja
12640Murmeli Antti Kolari Clusterfuck
Keltaiset
K4-4: Ryhmänjohtaja
12652Jusulaa Jussi Laatu PikkuBroSoft
Keltaiset
K2-3: Rivimies
12727Nikkes99 Niklas Saarelainen Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Rivimies
12662Jones Joonas Hietala Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Rivimies
12663jermu Iiro Laakso jawal
Keltaiset
K1-3: Rivimies
12665Kalaq Tuure Kristersson Ilvessoturit
Keltaiset
K2-4: Rivimies
12666Nappula Tatu Herrala Kihniö
Keltaiset
K2-6: Rivimies
12669Devyx Sauli Laakkonen
Keltaiset
K3-1: Rivimies
12671Assasin Tatu Varjolaakso Psay
Keltaiset
K2-2: Rivimies
12672LaKiiski Kim Kiiski Clusterfuck
Keltaiset
K4-4: Rivimies
13079Mestari Twiggu Samuli Kovasiipi exitium
Keltaiset
K1-6: Rivimies
12676mrnoobpenakiller Jiri Kalho Team Alasin
Keltaiset
K1-7: Rivimies
12678Talbot-Jääskeläinen Jalmari Kovaleff
Keltaiset
Lääkintämies
12680Veldor Mikko Partanen Enemy Airsoft
Keltaiset
K: Osapuolikomentaja
12682akiM- Mika Skoutti Enemy Airsoft
Keltaiset
K:Varakomentaja/lääkintämies
12690Villetz23 Ville Hemmilä Firstwave
Keltaiset
K2-1: Rivimies
12691Shoother Janne Rohula Firstwave
Keltaiset
K2-1: Rivimies
12693Redtiger Ville Pekkala Jawal
Keltaiset
K1-3: Rivimies
12694Jonsered Joonas Rohula Firstwave
Keltaiset
K2-1: Rivimies
12695kinkkuvoileipä leevi vallenius Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Rivimies
12700valtteri valtteri repo Jawal
Keltaiset
K1-3: Rivimies
12702Saihax Simon Rosenlöf Jawal
Keltaiset
K1-3: Ryhmänjohtaja
12705mortarstrike Olli-Pekka Patova
Keltaiset
K1-7: Rivimies
12707Ant Anders Homm Team-Esko
Keltaiset
K1-4: Rivimies
12710Jamppi Jani Kauranen
Keltaiset
K3-2: Ryhmänjohtaja
12711Arska Arttu Laukkanen
Keltaiset
K2-1: Rivimies
12712vilius13 Vili-Sakari kelo JKNA
Keltaiset
K1-2: Rivimies
12717Fuhrer Joonatan Nuopponen Kaukasus
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12718Lioxis Lionel Irrmann Kuulakartelli
Keltaiset
K1-2: Rivimies
12719Nakkipoika Topi Finer Firstwave
Keltaiset
K2-1: Rivimies
12722juhis5 Juho Lahtinen sotasorsat
Keltaiset
K1-6: Ryhmänjohtaja
12725Crowley Lauri Kalmi sotasorsat
Keltaiset
K1-6: Rivimies
12729kukko99 elmeri afeldt
Keltaiset
K1-4: Rivimies
12733J0cke Johannes Koskinen Trident
Keltaiset
K4-2: Rivimies
12736Myfia Asko Valkeinen Trident
Keltaiset
K4-2: Rivimies
12744sirEklund Samuel Eklund Firstwave
Keltaiset
K2-1: Lääkintämies
12747ton1 Toni Halonen
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12751Sandman Mikko Raikaa Lautturit
Keltaiset
K4-0: Joukkueenjohtaja
12754Donitsi666 Joonas Vyhtinen lone survivors
Keltaiset
K1-5: Rivimies
12761KessuPuuro Janne Luoma-aho CookieJarRaiders
Keltaiset
K3-1: Rivimies
12762pietari pietari eero hallikainen Airosoft
Keltaiset
K1-7: Rivimies
12764Tonza Toni Anttonen Infinity
Keltaiset
K3-4: Rivimies
12766Henkka Henri Hartikainen Sorsa-Combat
Keltaiset
K1-6: Rivimies
12768EräMies Topi Mäntykoski CookieJarRaiders
Keltaiset
K3-1: Rivimies
13069P44kki Teemu Paakkinen Instant
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12790SotaW Ville-Veikko Kammonen
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12777JUB JUB Joonas luoma-aho CookieJarRaiders
Keltaiset
K3-1: Lääkintämies
12779Rapsutin Rauli Nurminen CookieJarRaiders
Keltaiset
K3-1: Rivimies
12781jere2000 Jere Lempinen Mörkylit
Keltaiset
K1-5: Rivimies
12787Gurman Jens Wikstedt Lautturit
Keltaiset
K4-1: Rivimies
12789ozq82 Oskari Rosenberg Lautturit
Keltaiset
K4-1: Rivimies
12792valther Valtteri Skutnabb TIERA
Keltaiset
K2-5: Rivimies
12793Karko Markus Nybonn Leijonalegioona
Keltaiset
K4-1: Rivimies
12797Oksanro Roni Oksanen Mörkylit
Keltaiset
K1-5: Rivimies
12818ghost90 tim nylund assassins
Keltaiset
K4-2: Rivimies
12800epicair7 Ville Varjolaakso Psay
Keltaiset
K2-2: Rivimies
12806Saarinen Antti Saarinen VKJ
Keltaiset
K1-1: Ryhmänjohtaja
12807Jusbaaa Jussi Liukas VKJ
Keltaiset
K1-1: Rivimies
13076Halycon Petteri Paavilainen Enemy Airsoft
Keltaiset
K: Komentajan avustaja
12809fartneri Juhani Kaskisto VKJ
Keltaiset
K1-1: Lääkintämies
12810Nissi Eemeli Nissi VKJ
Keltaiset
K1-1: Rivimies
12812Shogunfin Jasper Niittyvuopio 19th Spacemarine regiment of Nygård
Keltaiset
K2-2: Lääkintämies
12813Valde1 Valtteri Turunen KeBu
Keltaiset
K1-5: Ryhmänjohtaja
12814Halmster1 Kalle Halminen VKJ
Keltaiset
K1-1: Rivimies
12816nik0 Niko Vanhala Sisu
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12817ShadowFX Miro Vanhala Sisu
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12819Kalle-91 Kalle Jokinen Sisu
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12820NiKoRo Niko Luhti aikahc
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12821Lade271 Lassi Mäkelä Kuulakartelli
Keltaiset
K1-2: Rivimies
12822Havukainen Tino Havukainen Kuulakartelli
Keltaiset
K1-2: Ryhmänjohtaja
12823Miika Miika Kalliokoski Kuulakartelli
Keltaiset
K1-2: Lääkintämies
12824Pexi69 Pekka Hätinen Lumberjack commandos
Keltaiset
K2-0: Tarkka-ampujapari 1
12825Briimerr Jaakko Bremer Infinity
Keltaiset
K3-4: Lääkintämies
12934p4ukki Toni Parkkinen Instant
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12831Senator Teemu Korpi Instant
Keltaiset
K3-5: Ryhmänjohtaja
12855Wezaa Vesa Ilkka Sorsa-Combat
Keltaiset
K1-6: Rivimies
13075Jercc Jere Valjakka Instant
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12863Jusb4 Jussi Markkanen Instant
Keltaiset
K3-5: Rivimies
12876FinlandFrog Eevert Passi Airosoft
Keltaiset
K1-7: Rivimies
12886Rabbit Santeri Posa
Keltaiset
K2-4: Lääkintämies
12887Nakki Joona Posa LumberjackCommandos
Keltaiset
K2-4: Rivimies
12903TomppatomX Thomas Helminen Pojat
Keltaiset
K2-6: Rivimies
12904Ukkonen Mikko Ukkonen Pojat
Keltaiset
K2-6: Ryhmänjohtaja
12909tsseppanen Tomi Seppänen Firstwave
Keltaiset
K2-1: Rivimies
13071Smoker Jerry Koponen Clusterfuck
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12952heinaluoma Risto Heinäluoma OLDFOX
Keltaiset
K4-4: Rivimies
12953RawRaw Jaakko Raikaa Lautturit
Keltaiset
K4-3: Ryhmänjohtaja
12961Coronel Urpo Leppäjärvi Legio Leon
Keltaiset
K4-1: Ryhmänjohtaja
12967Big Daddy Markus Ryynänen Assassins
Keltaiset
K4-3: Rivimies
12968Hank Henrik Kaila Lautturit
Keltaiset
K4-3: Rivimies
12969Mjiikk Mikko Hietanen
Keltaiset
K4-1: Rivimies
13045Ouveni Petteri Suhonen OBA
Keltaiset
K2-0: Joukkueenjohtaja
13010Tuukkanen Joni Tuukkanen Instant
Keltaiset
K3-5: Rivimies
13093JoeL Joel Lehtinen Team-Esko
Keltaiset
13053Jorgos Jori Kostiainen
Keltaiset
K1-0: Joukkueenjohtaja
13059KhettoStara Jerry Valtonen Ehasa Ry
Keltaiset
K3-1: Rivimies
13085PRamb0 Paul Ekloef
Keltaiset
K4-4: Rivimies