Etusivu - Menneet pelit - Vihtijärvi Conquest 4 - Osallistujalista

  Vihtijärvi Conquest 4 Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


IDNimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli Rooli
13072xKovaluux Miro fagerström TEAM soukka
Punaiset
P1-6: Rivimies
12679Jonttu Joonas Espo Gaper
Punaiset
P1-2: Ryhmänjohtaja
12516w3ll1 ville kujala Fresh
Punaiset
P1-2: Rivimies
12518Aleksey Aleksey Lebedev
Punaiset
P4-6: Rivimies
12520vinski vincent kermorgant Bad Juju
Punaiset
P2-2: Rivimies
12521aksu556 aleksis kermorgant Bad Juju
Punaiset
P2-2: Rivimies
12523Labanec Maksim Labanov LAF
Punaiset
P4-6: Rivimies
12536baumannfred frederic baumann badjuju
Punaiset
P2-2: Rivimies
12532MikeyBoy Mikael Bowellan Bad Juju
Punaiset
P2-2: Rivimies
12543Norza Pekka Norja Gauntlet inc.
Punaiset
P4-5: Rivimies
12544Jake Jaakko Komulainen RB Flakes
Punaiset
P2-3: Ryhmänjohtaja
12548Luksu Luukas Erholtz Fresh
Punaiset
P1-2: Rivimies
12550Jussi Jussi-Pekka Rautio Eräkoirat
Punaiset
P4-5: Rivimies
12552Harper Tatu Perimäki Gauntlet inc.
Punaiset
P4-0: Joukkueenjohtaja
12555Juho Juho Tietäväinen katastrofi
Punaiset
P4-6: Rivimies
13044jupsu01 Juho Vauhkala TEAM soukka
Punaiset
P1-6: Rivimies
12564PuskaJussi Niko Mäkinen
Punaiset
P4-6: Rivimies
12571Lupus Toni Palmen Bad Juju
Punaiset
P2-2: Ryhmänjohtaja
12582jahva Juho Moisio IA
Punaiset
P3-2: Lääkintämies
12583Jehemialainen Jaakko Moisio IA
Punaiset
P3-2: Rivimies
12877iWE Ilari Tillikainen Donow
Punaiset
P3-5: Ryhmänjohtaja
13046Deadity Petter Gåsström MONNI
Punaiset
P4-3: Rivimies
12605Birdy Pasi Lintunen Knight of Hades
Punaiset
P: Osapuolikomentaja
12805Lihis99 Juho Rasanen Expineapples
Punaiset
P2-1: Ryhmänjohtaja
12619AlexCad Alexander Kadrileyev TIGERS
Punaiset
P4-6: Rivimies
12783Zane33 Santeri Salo K-soft
Punaiset
P1-5: Ryhmänjohtaja
12636ilssi Iiro Kaikkonen Expineapples
Punaiset
P2-1: Rivimies
12639Tero Tero Salmela ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12641Nseal Iiro Karjalainen ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12642Jii Juha Vähätiitto ODS
Punaiset
P1-1: Rivimies
12643Phosgene Ville Hietikko ALAMO
Punaiset
P1-1: Ryhmänjohtaja
12644Cuha Juha Hietikko ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12645Senilix Pekka Gröhn ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12646zuna joonatan jäntti IA
Punaiset
P3-2: Rivimies
12647Tradelt Matias Finnberg IA
Punaiset
P3-2: Rivimies
12648Mösö Martin Söderström ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12649SamiH Sami Heikkinen ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12650Rauno Toni Frantsi ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12651spaideri Juho Rautio ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12653Dani Daniel Finnerman Fresh
Punaiset
P1-2: Rivimies
12654itko Ilkka Koistinen ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12661miky mikko tikkanen
Punaiset
P1-1: Rivimies
12667--Jukka-- Jukka Suomi Eräkoirat
Punaiset
P4-5: Rivimies
12668Batti Niklas Helineva Gaper
Punaiset
P1-2: Rivimies
12674blarppa ari vilenius MONNI
Punaiset
P4-3: Rivimies
12675Pate Patrick Johanson Kaukasus
Punaiset
P4-3: Rivimies
12683NiiloHelander Niilo Helander Fresh
Punaiset
P1-2: Rivimies
12685Kessuwadap Kasperi Reivinen Fresh
Punaiset
P1-2: Rivimies
12686Metalizer Oskar Tainio Gaper
Punaiset
P1-2: Lääkintämies
12697Pansku5 Patrik Sannemann Team Alasin
Punaiset
P3-1: Ryhmänjohtaja
12703Dekkis Deniz Jäntti Team Alasin
Punaiset
P3-1: Rivimies
12713Iceman Lauri Olkinuora ARPA
Punaiset
P1-3: Ryhmänjohtaja
12714Kesaesa Esa Friman Phoenixes
Punaiset
P1-3: Rivimies
12715MustaSurma Matti Pirttimaki Phoenixes
Punaiset
P1-3: Rivimies
12716TMP Teemu Friman Phoenixes
Punaiset
P1-3: Rivimies
12726Newsbox Lauri Laitinen RB Flakes
Punaiset
P2-3: Rivimies
12732aligator Oleg Hokkanen
Punaiset
P4-6: Rivimies
12737Foxtrot Niko Lahtinen Gauntlet inc.
Punaiset
P3-7: Lääkintämies
12738L4gi Ville Suominen ODS
Punaiset
P3-7: Ryhmänjohtaja
12740Jap0 Jani Noroaho Sotapojat
Punaiset
P3-3: Rivimies
127420lm0 Olli Maaranen Sotapojat
Punaiset
P3-3: Rivimies
12746Korpisaari Oskari Korpisaari ALAMO
Punaiset
P1-1: Rivimies
12752rysse Jesse Kervinen Tynse
Punaiset
P4-2: Rivimies
12753jeruska Jere Kervinen Tynse
Punaiset
P4-2: Rivimies
12756Joni Joni Jääskeläinen Tynse
Punaiset
P4-2: Rivimies
12758sotapoika94 ville pensasmäki Sotapojat
Punaiset
P3-3: Lääkintämies
12763Eza Esa Myllykangas Gauntlet inc.
Punaiset
P4-6: Ryhmänjohtaja
12767punzi Santeri Punnala IA
Punaiset
P3-2: Ryhmänjohtaja
12776JoNu1997 Joona Uusimäki Sjundeå Crew
Punaiset
P3-1: Rivimies
12775zakkez Sakari Vyyryläinen Atom Airsoft
Punaiset
P4-5: Ryhmänjohtaja
12780axzu201 Aku Tuomola K-soft
Punaiset
P1-5: Rivimies
12786pallopaa10 Jani-Petteri Ranta K-soft
Punaiset
P1-5: Rivimies
13080allu11 Aleksi Heiskanen
Punaiset
P4-1: Rivimies
12795kenraali-kossu Kimmo Luomala ARPA
Punaiset
P4-5: Rivimies
12796Antsa Anton Havukainen Los Homos
Punaiset
P3-6: Rivimies
12799larvakorva Simo Salojärvi Spit bay
Punaiset
P2-5: Ryhmänjohtaja
12802Santeri Santeri Heikkilä K-soft
Punaiset
P1-5: Rivimies
12803dirtylasse Juha Liimatainen
Punaiset
P1-1: Rivimies
12804ScFap98 Petteri Tuominen Brothers in Arms
Punaiset
P1-1: Rivimies
12826mattila Joose August Mattila Kuuma-airsoft
Punaiset
P1-5: Rivimies
12830Otto Pel Otto Peltola Spit bay
Punaiset
P2-5: Rivimies
12832simbattu simo maaranen Sotapojat
Punaiset
P3-3: Rivimies
12834Konn4 mikko koivunen Sotapojat
Punaiset
P3-3: Rivimies
13067Slayde Tuomo Lindqvist Sentinel Wolves
Punaiset
P4-3: Ryhmänjohtaja
12838honkkis2 Jani Honkaluoto
Punaiset
P3-4: Lääkintämies
12839Dazadar Janne Honkaluoto
Punaiset
P3-4: Rivimies
12841BananaFace Jukka Sinivuori TeamAskisto
Punaiset
P1-4: Rivimies
12842Make Marko Ridal TeamAskisto
Punaiset
P1-4: Rivimies
12843Fasu Seppo Niemi
Punaiset
P3-4: Rivimies
12844Mynthon Toni Rovanen Hiihtoliitto
Punaiset
P3-7: Rivimies
12845tru Taru Virtanen
Punaiset
P3-7: Rivimies
12846AAAKOOO Antti Kirkkari Expineapples
Punaiset
P2-1: Rivimies
12847AA-soldier Aleksi Aaltonen APO
Punaiset
P1-6: Rivimies
13068Gravitas Taneli Tikka Team Zerg
Punaiset
P4-3: Rivimies
12854LEKA Karri Levantin
Punaiset
P3-4: Ryhmänjohtaja
12856Quunsirppi Juho Karila TFNeg
Punaiset
P4-6: Rivimies
13092abe Albert Koskelainen LAF
Punaiset
12936Tatska Tatu Neejärvi
Punaiset
P2-4: Rivimies
12867Hokki Lauri Ankkuri Hokki
Punaiset
P4-5: Rivimies
12872Tykinruoka Petri Havukainen Los Homos
Punaiset
P3-0: Joukkueenjohtaja
12873Sirith Enna Hyrkäs
Punaiset
P3-7: Rivimies
12881Jackson95 Anton Mikkola TGR Airsoft
Punaiset
P4-2: Rivimies
12885jokkez93 Joel Mikkola TGR Airsoft
Punaiset
P4-2: Ryhmänjohtaja
12888TomphaA Tommi Lenardic HATE
Punaiset
P3-1: Rivimies
12891Dams Eliel Ingervo Honeybadgers
Punaiset
P3-6: Rivimies
12894cortezz Manu Tenhunen
Punaiset
P2-6: Rivimies
12895Korppi Eemeli Pitkänen
Punaiset
P3-3: Ryhmänjohtaja
12899rauchboy Ilja Kotirinta HmD
Punaiset
P4-5: Rivimies
12900applebear ville ahola
Punaiset
P2-6: Ryhmänjohtaja
12901Alex Ahtikari Alex Ahtikari Ylilaudan ali-ihmiset
Punaiset
P1-0: Tarkka-ampuja
12905Wanha Esa Spets MONIPA
Punaiset
P2-0: Joukkueenjohtaja
12906finlandboy1 Jere Liukkonen Über nutz
Punaiset
P2-4: Rivimies
12907Werarton Arttu Kauppila Über nutz
Punaiset
P2-4: Ryhmänjohtaja
12911KLAOPL Aleksi Parviainen Über nutz
Punaiset
P2-4: Rivimies
12912Tomppez tomi sitnik Ast-coytes
Punaiset
P4-6: Rivimies
12914DepSu Roope Hakkarainen
Punaiset
P4-6: Rivimies: Lääkintämies
12916Kasapanos Eino Palomäki uber nutz
Punaiset
P2-4: Rivimies
12933Pate5 Pauli Lohi TeamAskisto
Punaiset
P1-4: Ryhmänjohtaja
12919Red Knight Juha-Pekka Seulu MONIPA
Punaiset
P1-0: Joukkueenjohtaja
12921kanelimuna Jan-Mikael Rovanen
Punaiset
P1-6: Rivimies
12922joni joni lehikoinen falafel
Punaiset
P2-1: Rivimies
12931matti meikäläinen Tuomas Pasanen
Punaiset
P1-6: Ryhmänjohtaja
12937dude Eetu Koskinen
Punaiset
P2-4: Rivimies
12938samppah96 sampsa karhu
Punaiset
P2-6: Rivimies
12939Laretin Lauri Olkkonen spectre
Punaiset
P1-6: Rivimies
12941reiska Oskari Revonniemi
Punaiset
P2-4: Rivimies
12949Joabat Joona Mäkinen TeamAskisto
Punaiset
P1-4: Rivimies
12977MedicMan98 Aaro Himberg Exitium
Punaiset
P4-1: Lääkintämies
12954lime Emil Pohjankoski
Punaiset
P2-6: Rivimies
13077timi69 Timi Rinne punaiset
Punaiset
P2-1: Rivimies
12978miikkatiikkatuukka3 Miikka Patrikainen Jawal
Punaiset
P2-6: Rivimies
12980Teemu Teemu Piirainen Rauma Airsoft
Punaiset
P2-6: Rivimies
13088AliG Alagie Jallow Ylilaudan ali-ihmiset
Punaiset
13087korpisoturi 99 Joonas Häkli Expineapples
Punaiset
12999Suikula Joonas Suikula KARY
Punaiset
P3-5: Rivimies
13000makkarakalakeitto Mikko Vaaranmäki Cerveza
Punaiset
P3-5: Rivimies
13002Kousa Olli Kousa KARY
Punaiset
P3-5: Rivimies
13063Pendulum Pasi Asikainen Chairborne
Punaiset
P4-1: Ryhmänjohtaja
13007Mikakko Mika Siirtola
Punaiset
P4-5: Rivimies
13090Joona704 Joona Lukkari
Punaiset
13048Ubermagister Lenni Rikalainen Honeybadgers
Punaiset
P1-6: Lääkintämies
13065laiska Kirill Chervyakov LAF
Punaiset
P4-6: Rivimies
13051Pausing Pauli Karjalainen ARPA
Punaiset
P1-4: Rivimies
13054trolass Oskari Erkkilä Punainen
Punaiset
P3-1: Rivimies
13055killervattu Valtteri Erkkilä
Punaiset
P3-1: Rivimies
13056kkkasperi kasperi koivula Heinoo Team
Punaiset
P4-1: Rivimies
13057komukal Kalle Komulainen Heinoo Team
Punaiset
P4-1: Rivimies
13061TheJukkis Jukka Johansson ARPA
Punaiset
P4-3: Lääkintämies
13062Sepi Markus Nyberg
Punaiset
P4-3: Rivimies
13082lily Lilja Tertsunen GODTIER
Punaiset
P3-6: Rivimies
13083Flydi Ville Vehmaa GODTIER
Punaiset
P3-6: Rivimies
13084Pablo Eemil Koivuneva Expineapples
Punaiset
P2-1: Rivimies
13086Jezz Jeremy Todd ODS
Punaiset
P3-7: Rivimies