Etusivu - Menneet pelit - Vihtijärvi Conquest 6 - Osallistujalista

  Vihtijärvi Conquest 6 Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


IDNimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli Rooli
16297zuna joonatan jäntti IA
Punaiset
P1.3 RJ
16633sigma701 milo petterson PikkuPojat
Keltaiset
K4.1
15854Juho Juho Tietäväinen katastrofi
Punaiset
P2.2
15886Vaihtorotta Aleksi Sannemann Team Alasin
Keltaiset
K2.4
15888null Joel Myllyniemi Ehasa Ry
Punaiset
P3.1 RJ
15889Yarb Niko Rasanen ODS
Keltaiset
K3.1
15890Nappi92 Teemu J Kallio ODS
Keltaiset
K3.1
15891L4gi Ville Suominen ODS
Keltaiset
K3
15892Juniori Jani Räsänen ODS
Keltaiset
K3.1
15893Jii Juha Vähätiitto ODS
Keltaiset
K3.1
15894Jezz Jeremy Todd ODS
Keltaiset
K3.1
15895Jaeger Pyry Pakkanen ODS
Keltaiset
K3.1 RVJ
15896INFIDEL Arto Puskala ODS
Keltaiset
K3B
15897Flierg Santeri Piipponen ODS
Keltaiset
K3.1 RJ
15898Carnage Miika Julku SPETCU
Keltaiset
K9
15900Kenjii Joni Solakuja Herrasmiesten airsoft-kerho
Keltaiset
K2.2
16341Bownari97 Mika Haapanen Ehasa Ry
Punaiset
P1.1
16342R-Huhtala Robert Huhtala Wesselit
Keltaiset
K3.3
16994Foxtrot Niko Lahtinen Gauntlet inc.
Keltaiset
K1B
15904Gijsbert Gijsbert Starre Herrasmiesten airsoft-kerho
Keltaiset
K2.2 RJ
15907Kaidzu Kai Solakuja Herrasmiesten airsoft-kerho
Keltaiset
K2.2
15908Tesla Mikko Suuraho Lautturit
Keltaiset
K2.1 RVJ
159090lm0 Olli Maaranen Sotapojat
Punaiset
P8 RVJ
15910ozq82 Oskari Rosenberg Lautturit
Keltaiset
K2.1
15911ozzyy Ossi Halonen Infinity
Keltaiset
K4.2
15913sotapoika94 ville pensasmäki Sotapojat
Punaiset
P8
15914vinski vincent kermorgant Bad Juju
Keltaiset
K1.3
15915MikeyBoy Mikael Bowellan Bad Juju
Keltaiset
K1.3
15916Lupus Toni Palmen Bad Juju
Keltaiset
K1.3
15917Bunny Tomi Palonen Bad Juju
Keltaiset
K1.3 RVJ
15918aksu556 aleksis kermorgant Bad Juju
Keltaiset
K1.3 RJ
15919curre Ville Raskila OBA
Keltaiset
K9
15920kannyice Aleksi Knuuttila HHTO
Punaiset
P2.1
15921Niggalo Patrik Kautto Taskforce 666
Punaiset
P1.4
15922demonbasher Joose Hartikainen Taskforce 666
Punaiset
P1.4 RJ
15923jacob Jaakko Tuviala Taskforce 666
Punaiset
P1.4
15924Jokke Joe Ranta Taskforce 666
Punaiset
P1.4
15927kuningas666 Ronja Korppi Taskforce 666
Punaiset
P1.4 RVJ
15929Gurman Jens Wikstedt Lautturit
Keltaiset
K2.1
15936Sandman Mikko Raikaa Lautturit
Keltaiset
K2
15937juhaa juha Ahlgren Herrasmiesten airsoft kerho
Keltaiset
K2.2 RVJ
15940Skyygen Lauri Huhtinen Herrasmiesten airsoft-kerho
Keltaiset
K2.2
15962Henkka Henri Hartikainen Sorsa-Combat
Punaiset
P2.2
15978RawRaw Jaakko Raikaa Lautturit
Keltaiset
K2.1
15979Panzz Henrik Kaila Lautturit
Keltaiset
K2.1
15986Senilix Pekka Gröhn ALAMO
Keltaiset
K1.2
15987Mösö Martin Söderström ALAMO
Keltaiset
K1.2
15988Phosgene Ville Hietikko ALAMO
Keltaiset
K1
15989itko Ilkka Koistinen ALAMO
Keltaiset
K1.1 RVJ
15990konepaa mikko hartikainen ALAMO
Keltaiset
K1.2
15991Mikko Mikko Tenni ALAMO
Keltaiset
K1.2
15992Cuha Juha Hietikko ALAMO
Keltaiset
K1.1
15993Rölli Otto Suntioinen IA
Punaiset
P1.3
15994Nseal Iiro Karjalainen ALAMO
Keltaiset
K1.1
16011Lönnström Mathias Lönnström ALAMO
Keltaiset
K1.1
16018SamiH Sami Heikkinen ALAMO
Keltaiset
K1.2
16031jahva Juho Moisio IA
Punaiset
P1.3
16036am1 Lauri Huru ALAMO
Keltaiset
K1.1
16037Rauno Toni Frantsi ALAMO
Keltaiset
K1.2 RJ
16039Wezaa Vesa Ilkka Sorsa-Combat
Punaiset
P2.2 RVJ
16041HY-Man Joonas Pakasto Fighting Eagles
Keltaiset
K9
16048MrDenkku Dennis Juntura ALAMO
Keltaiset
K1.2
16052J3sse90 Jesse Pasanen Herrasmiesten airsoft-kerho
Keltaiset
K2.2
16058spaideri Juho Rautio ALAMO
Keltaiset
K1.1 RJ
16059simbattu simo maaranen Sotapojat
Punaiset
P8
16063mitro54 mitro vaskela PikkuPojat
Keltaiset
K4.1
16071veetilindell veeti lindell
Keltaiset
K4.4
16079Jengblom Joonas Engblom Finland Task Force
Punaiset
P2.1
16123Gravitas Taneli Tikka Team Zerg
Keltaiset
K2.3 RVJ
16109Jehemialainen Jaakko Moisio IA
Punaiset
P1.3
16122viltzu ville vihtkari PikkuPojat
Keltaiset
K4.1
16128Laama Markus Heikkilä Team Zerg
Keltaiset
K2.3 RJ
16149JoNu1997 Joona Uusimäki Sjundeå Crew
Punaiset
P2.3 RJ
16159Shipuli94 Sebastian Preussner Ehasa Ry
Keltaiset
K10
16160KhettoStara Jerry Valtonen Ehasa Ry
Organisaattorit
16161ZauCCo Pasi Mielonen
Organisaattorit
16168Ouveni Petteri Suhonen OBA
Keltaiset
K10B
16172Saarinen Antti Saarinen VKJ
Keltaiset
K3.2 RJ
16173arvela Samuli Arvela VKJ
Keltaiset
K3.2
16194mrnoobpenakiller Jiri Kalho Team Alasin
Keltaiset
K2.4 RVJ
16197TuNzki Tuomas Tuomela VKJ
Keltaiset
K3.2
16199Linpu Niko Liimatta SPETCU
Keltaiset
K9
16207Tero Tero Salmela ALAMO
Keltaiset
K1.2 RVJ
16219Berixo Oula Tynkkynen
Punaiset
P2.2
16233nikokarhunen Niko Karhunen Team Alasin
Keltaiset
K2.4 RJ
16234xrust Jan Hämäläinen PAC
Punaiset
P9 RJ
16236jomppaduu Joonas Saarivirta
Punaiset
P9
16237fox1977 mika luoma Range Ravens
Punaiset
P9
16238Eduorgolainen Eduard Orgolainen Tresoft Ry
Punaiset
P9
16239Samppa77 Sami Säppi PAC
Punaiset
P9 RVJ
16240Haapanen Jere Haapanen
Punaiset
P9
17032ub3rh4x Pyry Vekkeli
Keltaiset
K2.3
16243Jonde Joona Palmroth
Punaiset
P2.2
16288Nakkisoppa Matias Nordgren MaJor
Punaiset
P2.1
16247Piri Mika Piri Infinity
Keltaiset
K4.2
16256TigruJona Joonatan Renko O.M.A
Keltaiset
K3.4
16257Hultteri Jaakko Pasanen O.M.A
Keltaiset
K3.4 RVJ
16258AxlNy Axl Nyman O.M.A
Keltaiset
K3.4 RJ
16266matu1 mait silber
Punaiset
P2.2
16269Nsls jesse valtteri Kähkönen NSLS
Keltaiset
K4.1
16273jaatopi Topias Jaako O.M.A
Keltaiset
K3.4
16274Mason Jiri lytz NSLS
Keltaiset
K4.1
16276Raptor Janne Rosenberg
Keltaiset
K2.1
16284fartneri Juhani Kaskisto VKJ
Keltaiset
K3.2 RVJ
16285Antton Laine Antton Laine O.M.A
Keltaiset
K3.4
16290vokseli Joonas Kokko MaJor
Punaiset
P2.1 RJ
16289Toopi Topi Paunola MaJor
Punaiset
P2.1
16303Wirta Riku Virta Herrasmiesten airsoft kerho
Keltaiset
K2.2
16305Mirska Miro Raumonen HSA
Punaiset
P1.3 RVJ
16331Sapez Sampo Lumme Gaper
Keltaiset
K1.4 RJ
16323Jonttu Joonas Espo Gaper
Keltaiset
K1.4
16324Metalizer Oskar Tainio Gaper
Keltaiset
K1.4 RVJ
16330Esko Elias Kurki Hiihtoliitto
Punaiset
P2.3
16488Jannegear Janne Tennilä KSIA
Keltaiset
K2.3
16343hemi440 henri mieskoski Sihisevät-Suutarit
Keltaiset
K3.3
16344faster1000 Arttu Honkanen
Keltaiset
K3.3
16348sakutin Saku Humalainen North Side Operators
Keltaiset
K4.3
16349Teemup teemu piironen North Side Operators
Keltaiset
K4.3
16350Jarmop jarmo piironen North Side Operators
Keltaiset
K4.3 RJ
16353TaZZo Tatu Mäkelä KSIA
Keltaiset
K2.3
16357Marttinen Anssi Marttinen AS-pro
Keltaiset
K4.3
16358JEPE Jere Juvonen North Side Operators
Keltaiset
K4.3 RVJ
16986panttipullo1 Antti Vesanto Spetsgruppa Beta
Keltaiset
K4.3
16985Assasin Tatu Varjolaakso Psay
Keltaiset
K2.4
16363tommie Tommi Eskola Herrasmiesten airsoft-kerho
Keltaiset
K2.2
16365Sienestäjä Ville Vainio YURR-team
Punaiset
P8
16366tombz Tommi Vainio YURR-team
Punaiset
P8
16367Briimerr Jaakko Bremer Infinity
Keltaiset
K4.2 RVJ
16851Kösö Janne Salo
Keltaiset
K4.4
16371timi96 Timi Viita Infinity
Keltaiset
K4.2
16375Huovila Juho Huovila
Keltaiset
K4.3
16376soini Soini Virtanen Kukkahattutädit
Keltaiset
K4.1
16382Hornster Joni Piri Infinity
Keltaiset
K4
16385Jubi Joonas Juvonen HSA
Punaiset
P1.3
16387Bulldog Patrik Johansson ALAMO
Keltaiset
K1.1
16389Rikuti Riku Takkunen Hiihtoliitto
Punaiset
P2.3
16390hawkeye Oskari Paasiala TstOs Pohjanmaa
Keltaiset
K4.1
16391sporttis Eetu Puronvarsi TstOs Pohjanmaa
Keltaiset
K4.1 RVJ
16392eki Erkki Paasiala STS
Keltaiset
K4.1 RJ
16394mikosaren Miko Saren North Side Operators
Keltaiset
K4.3
16395kimmo868 joakim schuvalow NSLS
Punaiset
P2.1
16632Boogiez Elias Tahvanainen Ehasa Ry
Punaiset
P10
16950Jerrez Jere Vainio Ehasa Ry
Organisaattorit
16398Maks Maksim Ryjenko Tresoft Ry
Punaiset
P9
16399arturry Artur Ryjenko Tresoft Ry
Punaiset
P9
16400Jörö-Jukka Eeti Hirsimäki CookieJarRaiders
Organisaattorit
16984ElMacoJr markus laaksonen TFNeg
Punaiset
P1.2 RVJ
16416rihau Viatcheslav Rikhu Tresoft Ry
Punaiset
P9
16423Lepakkomies Tommi Tikkanen NSLS
Punaiset
P2.1
16425JamiMinkkinen Jami Minkkinen NSLS
Punaiset
P2.1 RVJ
16434samusetä santeri virta YURR-team
Punaiset
P8
16435toope konsta huopana YURR-team
Punaiset
P8
16436Fennicus Juhana Kuparinen YURR-team
Punaiset
P8
16437jupsu01 Juho Vauhkala TEAM soukka
Punaiset
P3.3
17026janbee Jan Björklund harrin pojat
Keltaiset
K2.4
16983lasablasta Lasse Alanen TFNeg
Punaiset
P1.2
16550Leevi Kiiskinen Leevi Kiiskinen
Punaiset
P2.4
16456Zuklander Aki Ruotsalainen possujuna
Punaiset
P3.4
16457pikkarainen jan pikkarainen possujuna
Punaiset
P3.4
16458Nise Niko Nissinen possujuna
Punaiset
P3.4
16459Jupe31 Juhani Nousiainen possujuna
Punaiset
P3.4
16460Julli Julli Ripatti possujuna
Punaiset
P3.4 RVJ
16461joonas Joonas Korhonen Possujuna
Punaiset
P3.4 RJ
16464NEPALI Amrit Sapkota
Punaiset
P2.4
16465Partti Mikael Partti COFFEE SOLDIERS
Punaiset
P1.4
16466Salmela Emil Salmela COFFEE SOLDIERS
Punaiset
P1.4
16467Mixu Mikko Sirola
Punaiset
P3.3
16468Skimbat Eemeli Ahonen Sotapojat
Punaiset
P8
16469Tonizziva Toni Mäkelä Hokki
Punaiset
P3.1
16473-k-mikko Mikko Virta AST Otsir Böö
Punaiset
P3.3
16474Ipa Ilkka Lehtikangas AST Otsir Böö
Punaiset
P3.3 RVJ
16475Leppis Taneli Leppänen AST Otsir Böö
Punaiset
P3.3 RJ
16476vellu Veli Prehti AST Otsir Böö
Punaiset
P3.3
17045Fenderi Joonas Felt Team-ARSE
Punaiset
16982Sartan Mikko Pihlman TFNeg
Punaiset
P1.2
16478jone joonas virta AST Reböls
Punaiset
P1.3
16479Jsaukko1 Janne Saukkonen Tresoft Ry
Punaiset
P3.4
16480HaxuRMB Sami Hakala Aargh!
Punaiset
P1.1
16481To-Ivo Toivo Hyvärinen
Punaiset
P3.4
16482AaroTheAssasin Aaro Hakala Aargh!
Punaiset
P1.1
16483viltteri Ville Arpiainen Aargh!
Punaiset
P1.1
16485MegaAake Arno Suominen BMI
Punaiset
P1.3
16487ThePixel90 Anton Lindblom LOST
Punaiset
P2.3
16489Kaurola Henry Kaurola TGR Airsoft
Punaiset
P3.1
16491jaakku Jaakko Peltoniemi
Punaiset
P3.1
16492tiedustelija Sasha Vorobjev Echo
Punaiset
P3.1
16498Partanen Lassi Partanen possujuna
Punaiset
P3.4
16499EP48 Eelis Mäkinen Echo
Punaiset
P3.1
16500DenisPelkonen99 Denis Pelkonen
Punaiset
P2.3
16508rainyday Eero Reiniaho SVTG
Punaiset
P3.3
16509Moeelanen Miikka Moilanen
Keltaiset
K4.4
16520jokkez93 Joel Mikkola TGR Airsoft
Punaiset
P2.4
16980mestarivelho samuli munne
Punaiset
P2.2
16533waltteri konsta rimmi
Keltaiset
K4.4
16979samppah96 sampsa karhu
Keltaiset
K2.4
16525okram Marko Inkinen Spetsgruppa Beta
Keltaiset
K4.3
16529Domppa Tommi Sätilä KSIA
Keltaiset
K2.3
16530Mamis Miro Havakka KSIA
Keltaiset
K2.3
16531Meatstorm Ville Solja
Punaiset
P3.3
16532Smoley Ilari Jukka
Punaiset
P3.3
16534wiljami viljami honkanen
Keltaiset
K4.4
16542Korhonen Juho Korhonen Kposoft
Keltaiset
K2.4
16544lexaa Alex Tervo ONCN
Punaiset
P1.3
16545Noobi Joonatan Vähäkangas ONCN
Punaiset
P1.3
165461Kuusi Sami Ramstedt Puukilpi
Punaiset
P2.4
16547Kapteeni Janus Janne Vilen Vympel
Punaiset
P2.1
16549Minä Aatos Ikonen Kukkahattutädit
Keltaiset
K4.4
16578tsseppanen Tomi Seppänen Firstwave
Punaiset
P3.2
16579ollim16 Olli Metsälä
Punaiset
P3.1
16580vuilee Valtteri Nylander RB Flakes
Punaiset
P2.4
16581Prysmian Niko Eränen RB Flakes
Punaiset
P2.4
16582Newsbox Lauri Laitinen RB Flakes
Punaiset
P2.4
16583Jake Jaakko Komulainen RB Flakes
Punaiset
P2.4 RJ
16584ILE Ilmari Nylander RB Flakes
Punaiset
P2.4 RVJ
16585Anssi Kytöaho Anssi Kytöaho RB Flakes
Punaiset
P2.4
16586villem99 Ville Metsälä
Punaiset
P3.1
17029HeSu Heikki Suontausta Range Ravens
Punaiset
P9
16596Shoother Janne Rohula Firstwave
Punaiset
P3.2
16599Jonsered Joonas Rohula Firstwave
Punaiset
P3.2 RVJ
16600Husqvarna Mika Rohula Firstwave
Punaiset
P3.2 RJ
16601topsa Topi Lipponen Firstwave
Punaiset
P3
16602rooki Ville R VILI
Keltaiset
K3.3
16605dermeister Juha V VILI
Keltaiset
K3.3 RJ
16606cens Timo Talja VILI
Keltaiset
K3.3 RVJ
16611miros1234 miro hagelberg
Keltaiset
K4.4 RVJ
16612Keponen Rasmus Koponen
Keltaiset
K4.4 RJ
16616FlipzoR Niklas Flygare JKNA
Punaiset
P3.2
16617epicseppo Juho Luoto JKNA
Punaiset
P3.2
16618atsku2 p e
Punaiset
P3.2
16619Lewis Mikko Levänen Raaste
Keltaiset
K3.4
16620BoogieWiitis Jussi Wiitanen Raaste
Keltaiset
K3.4
16629SteQ Sami Stenman
Keltaiset
K2.2
16630Halmster1 Kalle Halminen VKJ
Keltaiset
K3.2
16635Jusbaaa Jussi Liukas VKJ
Keltaiset
K3.2
16643Euro Eero Pajunen Wasteland Warriors
Punaiset
P2.3
16646Konn4 mikko koivunen Sotapojat
Punaiset
P8 RJ
16648vilius13 Vili-Sakari kelo JKNA
Punaiset
P3.2
17031Einar Eino Virojärvi
Keltaiset
K2.3
17036Zeslo Aleksi Könönen Mike Sierra
Keltaiset
K1.1
16679Laurentio Markus Ryynänen Lautturit
Keltaiset
K2.1 RJ
17025Antt1 Antti Myllyharju VKJ
Keltaiset
K3.2
16751Iikka Iikka Lipponen Ehasa Ry
Organisaattorit
16775Synisti Teemu Keto VKJ
Keltaiset
K3.2
16933miky mikko tikkanen
Keltaiset
K3.1
16977Kalletus Kalle Tornack Wasteland Warriors
Punaiset
P2.3RVJ
16888Hakala Tomi Hakala PMS_seals
Punaiset
P1.1 RVJ
16976Timppa Timi Heino TEAM soukka
Punaiset
P3.3
16939kenraali-kossu Kimmo Luomala ARPA
Keltaiset
K4.4
16942ElkkuPelkku Elias Lindholm TacoBaguette
Punaiset
P3.4
16946kovaluu Miro Fagerstrom
Punaiset
P3.4
16992Turmiolan Tommi Mäkynen Raaste
Keltaiset
K3.4
16993Walppi Lassi Valpola MONIPA
Keltaiset
K3.3
17008NukeHamster Oskari Ikäheimonen
Punaiset
P2.1
17006Valppis Santtu Valpola Sihisevät-Suutarit
Keltaiset
K3.3
17011Lahti Janne Lahti Tresoft Ry
Punaiset
P9
17012ViskiNalle Jussi Karhumäki ODS
Keltaiset
K2.3
17017Veldor Mikko Partanen Enemy Airsoft
Keltaiset
K4.2
17018Spuude Miika Skoutti
Keltaiset
K4.2
17021Ofki Oskari Mäntylä AST Otsir Böö
Punaiset
P3.3
17022smiggog Tikka Mikko pms
Punaiset
P1.1 RJ
17027Villetz23 Ville Hemmilä Firstwave
Punaiset
P3.2
17028Leksi Aleksi Sundman Ehasa Ry
Organisaattorit
17030samtero niki ervasti harrin pojat
Keltaiset
K2.4
17037eeppis Eeppi Nieminen Mike Sierra
Keltaiset
K1.1
17043SirMik Mikko Siren MaJor
Punaiset
17064heinaluoma Risto Heinäluoma OLDFOX
Keltaiset
17065Summanen Juuso Summanen Raaste
Keltaiset
17068Noxe Rasmus Ovaska
Punaiset