Etusivu - Menneet pelit - Conquest 7 - Osallistujalista

  Conquest 7 Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


IDNimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli Rooli
17279LLAASSII Lassi Tallskog TMC
Punainen
P2.4
16988Tomppa Tomi Nieminen pms
Punainen
P2.3 RVJ
16907Maxxam1 Maxim Kymäläinen
Punainen
P2.3
17033demonbasher Joose Hartikainen Taskforce 666
Keltainen
K1.4
16936Jusa XD Jussi Kaija Muursoft
Keltainen
K2.2 RVJ
16948Jerrez Jere Vainio Ehasa Ry
Organisaattorit
P10/P1
16443Boogiez Elias Tahvanainen Ehasa Ry
Organisaattorit
16441Shipuli94 Sebastian Preussner Ehasa Ry
Organisaattorit
16448vokseli Joonas Kokko MaJor
Punainen
P2
16829Antuuuuunio Anton Jokelainen Muursoft
Keltainen
K2.2
16987Janska Jani Toivonen Pms
Punainen
P2.3
16686ElMacoJr markus laaksonen TFNeg
Punainen
P1.2
16687Sartan Mikko Pihlman TFNeg
Punainen
P1.2
16688lasablasta Lasse Alanen TFNeg
Punainen
P1.2
16692kingkongblast valtteri kähkönen NSLS
Punainen
P2.2 RVJ
16693Mason Jiri lytz NSLS
Punainen
P2.2 RJ
17092Bownari97 Mika Haapanen Ehasa Ry
Keltainen
K2.1 RJ
16733Pausing Pauli Karjalainen ARPA
Keltainen
K1.4
16735tonisa Toni Sarja
Keltainen
K2.2
16801Josusoftari Johanna Ristimäki
Punainen
P2.4
16800chostrambo69 Sami Kolehmainen Sihisevät-Suutarit
Punainen
P2.4
16798E3DU eetu sarja
Keltainen
K2.2
16830Henkka92 Henri Nieminen Muursoft
Keltainen
K2.2
16831Rasemus Rasmus Karjalainen Muursoft
Keltainen
K2.2
16844Andorion Antti Halttunen
Punainen
P2.4
16853nuutti nuutti myllyaho Muursoft
Keltainen
K2.2
16881babbinen Aapeli Saastamoinen
Keltainen
K2.4
16897Jousku Joel Silen
Punainen
P2.4
17049Pastoori Edwin Pasto Pms
Keltainen
K2.1 RVJ
16903zuna joonatan jäntti IA
Punainen
P1.3 RVJ
17238Limppu Janne Hytönen
Keltainen
K2.4
16951Haikara5 Jonne Simonen NaamaTeam
Keltainen
K2.2 RJ
17241einari jere niemelä tresoft ry
Punainen
P1.1 RVJ
16989Benguin Ben Houghton COFAT
Keltainen
K2.4
17015tradelt matias finnberg IA
Punainen
P1.3
17019Niggalo Patrik Kautto Taskforce 666
Keltainen
K1.4
17023jacob Jaakko Tuviala Taskforce 666
Keltainen
K1.4
17284nikkehmo123 Nicolas Saukko pms
Keltainen
K2.1
17041kuningas666 Ronja Korppi Taskforce 666
Keltainen
K1.4
17046okram Marko Inkinen Spetsgruppa Beta
Keltainen
K1.2
17047loconinnetta Nico Lannetta Spetsgruppa Beta
Keltainen
K1.2
17048Enforcer Aarne Ora Spetsgruppa Beta
Keltainen
K1.2
17069vapoz pyry rytkönen KSSI
Punainen
P1.2
17073jjsuokas Jesse Suokas Ehasa Ry
Organisaattorit
K10/K1
17074Iikka Iikka Lipponen Ehasa Ry
Organisaattorit
17076Mansikka Sami Mansikka Clusterfuck
Keltainen
K1.1
17079Minakka Tuomas Rantanen Kaukasus
Keltainen
K1.1
17080Jannegear Janne Tennilä KSIA
Keltainen
K2.3
17081Juho Juho Tietäväinen katastrofi
Punainen
P1.2
17083punzi Santeri Punnala IA
Punainen
P1.3 RJ
17087EPshooter Esa Palomäki
Keltainen
K2.2
17088Tactical_Nugget Melinda S Kposoft
Keltainen
K2.1
17089TaZZo Tatu Mäkelä KSIA
Keltainen
K2.3
17091Samppa77 Sami Säppi PAC
Punainen
P1.1
17098KhettoStara Jerry Valtonen Ehasa Ry
Organisaattorit
17099skajge Jere Kaiku TFNeg
Punainen
P1.2 RVJ
17100Taneli Taneli Hakasaari Assault squad
Punainen
P2.1
17101Mamis Miro Havakka KSIA
Keltainen
K2.3
17102aku1999 Aku Peltola KSIA
Keltainen
K2.3 RVJ
17103Parasite Janne Rousio
Punainen
P1.1
17121Assaultti Janne Taipale Assault Squad
Punainen
P2.1 RVJ
17105samyy samu pöllänen
Punainen
P2.3
17106rihau Viatcheslav Rikhu Tresoft Ry
Punainen
P1.1
17107Maks Maksim Ryjenko Tresoft Ry
Punainen
P1.1
17108Eduorgolainen Eduard Orgolainen Tresoft Ry
Punainen
P1.1
17109arturry Artur Ryjenko Tresoft Ry
Punainen
P1.1
17110vuilee Valtteri Nylander RB Flakes
Punainen
P1.4
17111Prysmian Niko Eränen RB Flakes
Punainen
P1.4
17112Newsbox Lauri Laitinen RB Flakes
Punainen
P1.4
17113Jake Jaakko Komulainen RB Flakes
Punainen
P1.4
17114ILE Ilmari Nylander RB Flakes
Punainen
P1.4
17115Anssi Kytöaho Anssi Kytöaho RB Flakes
Punainen
P1.4 RVJ
17120Rege Riku Elgbacka Perestroika Airsoft
Punainen
P2.3
17125Frosty Oula Etelälahti RAID
Keltainen
K2.1
17126Haapanen Jere Haapanen
Punainen
P1.1
17127Lahti Janne Lahti Tresoft Ry
Punainen
P1.1 RJ
17129null Joel Myllyniemi Ehasa Ry
Punainen
P1.4 RJ
17130Tsipe Toni Ala-Reinikka Assault Squad
Punainen
P2.1 RJ
17131sporttis Eetu Puronvarsi TstOs Pohjanmaa
Keltainen
K1.3 RJ
17132softaaja12 samu kalliomaki Rts
Keltainen
K1.3 RVJ
17133hawkeye Oskari Paasiala TstOs Pohjanmaa
Keltainen
K1.3
17134Aksu13 Aleksi Tantarimäki STS
Keltainen
K1.3
17137epis01 Eetu Aho
Keltainen
K1.3
17138Muggy Aleksi Valkeinen
Keltainen
K2.2
17141woketwolf Jore Pöysä
Punainen
P2.3
17199topsa Topi Lipponen Firstwave
Organisaattorit
17146Leksi Aleksi Sundman Ehasa Ry
Organisaattorit
17148timi96 Timi Viita Infinity
Keltainen
K2.4
17149ozzyy Ossi Halonen Infinity
Keltainen
K2.4
17177SotaW Ville-Veikko Kammonen
Keltainen
K2.4
17178Domppa Tommi Sätilä KSIA
Keltainen
K2.3 RJ
17346l3ppi eetu suihkonen Riverside BH
Keltainen
17196Gardaitis Eeri Oikarinen Faptical
Punainen
P1.1
17203Mynthon Toni Rovanen Hiihtoliitto
Keltainen
K2.4
17207YLTSI Jani Ylitalo KSSI
Punainen
P1.2
17208Unski Jouni Rautiainen KSSI
Punainen
P1.2
17210Saarinen Antti Saarinen VKJ
Keltainen
K1.1 RJ
17211fartneri Juhani Kaskisto VKJ
Keltainen
K1.1 RVJ
17219Walppi Lassi Valpola MONIPA
Keltainen
K1.4
17227Valppis Santtu Valpola Sihisevät-Suutarit
Keltainen
K1.4
17214R-Huhtala Robert Huhtala Wesselit
Keltainen
K1.4 RJ
17215hemi440 henri mieskoski Sihisevät-Suutarit
Keltainen
K1.4 RVJ
17216faster1000 Arttu Honkanen
Keltainen
K1.4
17218Jusbaaa Jussi Liukas VKJ
Keltainen
K1.1
17224eemeliz99 Eemeli Poikolainen
Keltainen
K2.4
17226TuNzki Tuomas Tuomela VKJ
Keltainen
K1.1
17229Halmster1 Kalle Halminen VKJ
Keltainen
K1.1
17230arvela Samuli Arvela VKJ
Keltainen
K1.1
17231Antt1 Antti Myllyharju VKJ
Keltainen
K1.1
17283LateTheBBQ Lauri Kankkonen pms
Keltainen
K2.1
17236Synisti Teemu Keto VKJ
Keltainen
K1.1
17239Huovila Juho Huovila
Keltainen
K1.2
17285Rautakanki01 Mikael Kankkonen pms
Keltainen
K2.1
17243sakutin Saku Humalainen North Side Operators
Keltainen
K1.2
17244Malixi Aleksi Paananen TMC
Punainen
P2.4
17245Amppelipete0069 Jouni Riihinen TMC
Punainen
P2.4
17250Hemppa Samuli Rinne PulskaSoft
Keltainen
K2.3
17251Isaiah Cortez Iisakki Tervaniemi PulskaSoft
Keltainen
K2.3
17252Kimmokissa Kim Eriksson
Punainen
P1.2
17255Jooska Joni Turunen FFF
Punainen
P2.4 RVJ
17256Tooska Toni Hirvonen
Punainen
P2.4 RJ
17271pontikkapoika Heikki Lahikainen ON21
Punainen
P2.3
17258Villesan Ville Sandelin FLS
Keltainen
K1.2
17259seve severi miettinen FLS
Keltainen
K1.2
17260Panzku Panu Hakanpää FLS
Keltainen
K1.2
17261Mikkude Mikael Nygård FLS
Keltainen
K1.2
17262Jimii Jimi Lainio FLS
Keltainen
K1.2
17263Jamo Jarno Hakanpää FLS
Keltainen
K1.2 RVJ
17264Faust Eero Aarikka Osasto Kuhnuri
Punainen
P1.3
17266tapiosto Dani Frisk Gruppa Slava
Punainen
P2.3 RJ
17267Frost Thomas Karanko Osasto Kuhnuri
Punainen
P1.3
17268Skanneri Mika Rantanen HHTO
Punainen
P1.3
17269MastaE Erno Korpela Osasto Kuhnuri
Punainen
P1.3
17270Sytytyslanka Atso Tervashonka ON21
Punainen
P2.3
17272Oswald Ossi Ylitalo KSSI
Punainen
P1.2
17273Ivan The Swag Ian Perring
Punainen
P1.3
17276HHimanko Heta Himanko RAID
Keltainen
K2.1
17277Hakala Tomi Hakala PMS_seals
Keltainen
K2.1
17278Slinger Joonas Ahopelto RAID
Keltainen
K2.1
17281Tuukka Tuukka Lihavainen
Keltainen
K2.3
17282peksu toni perkiö HPA Master Race
Keltainen
K2.4 RVJ
17286eki Erkki Paasiala STS
Keltainen
K1.3
17287ZauCCo Pasi Mielonen
Organisaattorit
17288seijari teemu seijari
Punainen
P2.2
17289kansleri Teemu Nordlund FLS
Keltainen
K1.2 RJ
17290rysse Jesse Kervinen Tynse
Punainen
P2.1
17291jeruska Jere Kervinen Tynse
Punainen
P2.1
17292Joni Joni Jääskeläinen Tynse
Punainen
P2.1
17293Demo91 Teemu Anttila
Punainen
P2.2
17294epicseppo Juho Luoto JKNA
Punainen
P2.2
17295Topi Topi Vauhkonen
Punainen
P2.2
17296artzi arto nieminen
Keltainen
K2.3
17299Jokke Joe Ranta Taskforce 666
Keltainen
K1.4
17301Letuks Timo Räsänen Kposoft
Keltainen
K2.1
17302Ternola Panu Ternola Hiihtoliitto
Keltainen
K2.4
17303kanelimuna Jan-Mikael Rovanen
Punainen
P2.2
17305kase Kasperi Kalliola Airsoft-Pieksämäki
Punainen
P2.1
17306Makeeehh Markus Korkea-aho TMC
Punainen
P2.4
17307masenko Jarmo Vähä Koalitio
Punainen
P2.2
17317fintexmex Reino Lujan hsa
Punainen
P2.2
17347sore niko sormunen
Keltainen
17349Lassikukko Lassi Kukkonen
Keltainen
17318welwel2 Joonatan Toivari tonttu partio
Punainen
P2.2
17319Piri Mika Piri Infinity
Keltainen
K2.4 RJ
17320Ananas Juho Hyvönen KSSI
Punainen
P1.2
17328zonivaa joni äijänen
Punainen
P2.1
17332pyyry Pyry Syrjänen
Punainen
P2.1
17339emex Eemeli Lampinen
Punainen
P2.1
17344Ollite Olli Tuovinen
Keltainen
17345suihaa aatu suihkonen
Keltainen