Etusivu - Menneet pelit - TSTOS Parola - Osallistujalista

  TSTOS Parola Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


Nimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli Rooli
Shipuli94 Sebastian Preussner Ehasa Ry
Pelinjohto
miksu Miika Leino Ehasa Ry
Pelinjohto
JaakkoPS Jaakko Suojanen Kirves
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
laturi Lauri Mäenpää JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Deltaros Aleksi Tabell Kirves
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Blackhawk Kalle Elovaara Kirves
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Repta Kalle Seppälä JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
elkoski Elias Koskiniemi JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Tuom-asd Tuomas Suni JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
NightWind Marko Majanoja Kirves
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Vulcan Lauri Seppälä JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Soosi Juho Ojanperä Lapa
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Gurman Jens Wikstedt Lautturit
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
razorpojka Ville Koskela JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
xrust Jan Hämäläinen PAC
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Samppa77 Sami Säppi PAC
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Tipo Topias Suikula KARY
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Suikula Joonas Suikula KARY
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Peke Aleksi Pellinen KARY
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Kousa Olli Kousa KARY
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
DolQ Atte Vainiemi KARY
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
-TK- Tuomas Kuoppamäki KARY
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Late Lauri Niemi TIERA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Seku Sergei Tverdohleb
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Leksi Aleksi Sundman Ehasa Ry
Pelinjohto
Sandman Mikko Raikaa Lautturit
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Tesla Mikko Suuraho Lautturit
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Gerde Kimi Naukkarinen KARY
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Mazor Matti Jaakkola JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
-jm- Janne Mannila JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Windi Ari Lindberg BMI
Uusimaa: Esikuntajoukkue
Carnage Miika Julku SPETCU
Uusimaa: Esikuntajoukkue
HY-Man Joonas Pakasto Fighting Eagles
Uusimaa: Esikuntajoukkue
Ouveni Petteri Suhonen OBA
Uusimaa: Esikuntajoukkue
Pataljoonan komentaja
valther Valtteri Skutnabb TIERA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Henu Henri Varjotie TIERA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
JKU Jarmo Kukila JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Smigel Matias Suominen Raja
Muut: Yhdistyneet kansakunnat
Mortifera Riku Rämö Raja
Muut: Yhdistyneet kansakunnat
Apupapinpapupata Ziyi Fu Ehasa Ry
Pelinjohto
ozq82 Oskari Rosenberg Lautturit
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Wille ville metsälä KARY
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
RAHI Rami Hietanen JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Remix remi mäkynen Kirves
Uusimaa: Esikuntajoukkue
Ozzkuu Oskari Polo Raja
Muut: Yhdistyneet kansakunnat
Koija Heikki Niskala Koalitio
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Setä Antti Paasivaara Koalitio
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Freiwilligen Jaska Nurminen ARPA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
B-Jam Ben Lindqvist Raja
Muut: Yhdistyneet kansakunnat
Mikki Mika Ojanperä JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
timi96 Timi Viita Infinity
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Sintti Eemil Sintonen Infinity
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Roxi Roni Korhonen Irti
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Piri Mika Piri Irti
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
ozzyy Ossi Halonen Irti
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
MadBulls Aku Marjoniemi Irti
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Dopii Topi Palviainen Infinity
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Briimerr Jaakko Bremer Infinity
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Aprasch Sampo Meriläinen Irti
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Sokol Tommi Pirhonen
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Makela Jori Mäkelä Arma Finland
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Alezi Aleksi Saarinen BMI
Uusimaa: Esikuntajoukkue
Steve Teemu Säntti ARPA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Oderfa Otso Luhtanen sotaherrat
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
MustaSurma88 Matti Pirttimäki ARPA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Iceman Lauri Olkinuora ARPA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Cr33dy Juho Lukka KARY
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
TukeM Tuukka Mikola Raja
Muut: Yhdistyneet kansakunnat
Petex Petri Järvenpää Koalitio
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
JTAXYZ Jani Auvinen TIERA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
masenko Jarmo Vähä Koalitio
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Top-soldier Ari Hietanen JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
v0hveli Juho Nurminen Kaukasus
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Fuhrer Joonatan Nuopponen Kaukasus
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
tommie Tommi Eskola Herrasmiesten airsoft-kerho
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Choke77 Jukka Koivusalo JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Mäki Lauri Mäki Kaukasus
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Pate Patrick Johanson
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
RawRaw Jaakko Raikaa Lautturit
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Napbo Juho Leinonen Kaukasus
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Vaffa Ville Kallio Kaukasus
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Mäkki Taavi Mäkinen Kaukasus
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
hurrikas Jones H Päiväkerho
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
kenraali-kossu Kimmo L ARPA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
supersotajumala Mika Rekola Raaste
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Juho Juho Tietäväinen
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
kaernae Sami Aikioniemi Betoni
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
leppis Jyrki Leppävuori Kirves
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Niggalo Patrik Kautto Taskforce 666
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Murikka Teemu Muuronen Taskforce 666
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
kuningas666 Ronja Korppi Taskforce 666
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
jacob Jaakko Tuviala Taskforce 666
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
JFG Janne Kangas Koalitio
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Uncleman Topi Setälä Muchos Tacticales
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
THE-EJ Jon Ewalds Muchos Tacticales
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
OOG1 Olli Valkila Muchos Tacticales
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
zakkez Sakari Vyyryläinen Atom Airsoft
Pelinjohto
Turu Ville Turunen Ehasa Ry
Pelinjohto
Huki Toni Leivo Faptical
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Massu Joel Vahter KARY
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Hauzi Eetu Hautala Faptical
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
m11kku Mikael Ojavainio Lapa
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
sotapoika94 ville pensasmäki Sotapojat
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Skimbat Eemeli Ahonen Sotapojat
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
simbattu simo maaranen Sotapojat
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Konn4 mikko koivunen Sotapojat
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Jap0 Jani Noroaho Sotapojat
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
0lm0 Olli Maaranen Sotapojat
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
j3r3 Jere Itkonen Ehasa Ry
Pelinjohto
YTY- Timo Niskala Koalitio
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
spuge matti holsti betoni
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Cykkis Sampsa Salonen Betoni
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
PeQuZel Petri Nurmenniemi Faptical
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
matu Matias Jussheikki Sotapojat
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
katekeeper Lauri iljin
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
munkki mikko väisänen WRLRDS
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Mirska Miro Raumonen BMI
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
agentti Jori Yrjölä Betoni
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Lisko Mikael Hovi
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
CaptainJere Jere Koivula KotkaSoft
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
juuh toni noroaho Sotapojat
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Jäppinen Janne Niitlahti Gauntlet inc.
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
wates Kasper Saren SETEK
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Ike94 Egor Kudryakov Saimaa Airsoft ry
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Aleksandrxvi Aleksandr Lipatenko Saimaa Airsoft ry
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Valppis Santtu Valpola TSV-Service
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Delko Kalle Heikkilä RAID
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
hemi440 henri mieskoski MONIPA
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Mikkets Mikko Kivelä MH
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Mane Marko Inkanen MH
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Polydoros Joonas Lauttanen MH
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Billygoat Samuli Martola
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Ghost Joonas Mero RAID
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Juhok Juho Korkiakangas MH
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Assasin Tatu Varjolaakso PSAY
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Aksu Aku Haapalainen HSA
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
TuNzki Tuomas Tuomela VKJ
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Saarinen Antti Saarinen VKJ
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
fartneri Juhani Kaskisto VKJ
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Antt1 Antti Myllyharju VKJ
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
vokseli Joonas Kokko MaJor
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
SirMik Mikko Siren MaJor
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Blallah Oskari Rossi Vymppeli
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Toopi Topi Paunola Irti
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Jokinen Miro Jokinen
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
ObamaFINLaden Peetu Ahopelto
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
arvela Samuli Arvela VKJ
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Kallio Miikka Kallio Red Scorpion Solutions Inc.
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
kristianheikkinen Kristian Heikkinen KotkaSoft
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
jogge Jonne Mällinen Koalitio
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Snake Marko Sintonen RAID
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Evergreen Taavi Lähteenaro Lahtisoft
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
peksu toni perkiö HPA Master Race
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Senilix Pekka Gröhn ALAMO
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
SamiH Sami Heikkinen ALAMO
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Rauno Toni Frantsi ALAMO
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Phosgene Ville Hietikko ALAMO
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Nseal Iiro Karjalainen ALAMO
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Mösö Martin Söderström ALAMO
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
MrDenkku Dennis Juntura ALAMO
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
MHJT Mikko Tenni ALAMO
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Korpisaari Oskari Korpisaari ALAMO
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
itko Ilkka Koistinen ALAMO
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Cuha Juha Hietikko ALAMO
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
YLTSI Jani Ylitalo Faptical
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
SuPeRHeSsU Janne Huiskonen
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Jämsän Airsoft Games Heikki Silvasti Jämsän Airsoft Games
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Vilkku Ville-Veikko Räsänen Koalitio
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Lolssi Ossi Hurme Teutarin kauhut
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
ikitsu75 tomi ikävalko Teutarin kauhut
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
JaZu Jasu Silventoinen AST PRKL
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
0ccam Antti Moisio AST PRKL
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Jallu Mikko Jalava Bad Company
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Walppi Lassi Valpola TSV-Service
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Rami5353 Rami Halme Epäreiskat
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Finnstriker Niko Luukkonen The Green Knights
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Wanha Esa Spets MONIPA
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
K1 Patrik Eriksson MONIPA
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Hanska Hanska Lumberjack Commandos
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Red Knight Juha-Pekka Seulu Knight of Hades
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
AEK-97 Aleksi Kalliomäki
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Riutta Matti Timonen Red Scorpion Solutions Inc.
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Reverend Oskar Kenttälä Red Scorpion Solutions Inc.
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
pete Petri Kostama Red Scorpion Solutions Inc.
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Hawkins Harri Huusko Red Scorpion Solutions Inc.
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Waarenstrain Vili Vaaras BFN
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Speedymaza Matti Mäenpää BFN
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
MaahisKuningas Antti Virtanen BFN
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
von Laakso Otso Laakso S x 4
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Stumppi Tomi Hyttinen SniperX
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Purveli Matias Tatti SniperX
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Plörö Jesse Herranen SniperX
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Jönes Joonas Kukila SniperX
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Palma Ville Palmamäki
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
talaar Arttu Korppivuori BFN
Pirkanmaa: Esikuntajoukkue
Mrkus Markus Hassinen BFN
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Vlado Valtteri Vaaras BFN
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Raoul Viljami Mathlein BFN
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Tinppa Timo Kankare BMI
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Shadowind Jukka Lindholm Fistfull Of Assholes
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Osku2 Antti Leppävuori BMI
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Mikojan Mikko Viitanen BMI
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Leggis Juhana Mustonen BMI
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
FasterFister kim färm Fistfull Of Assholes
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Black Knight Mika Honkaranta Fistfull Of Assholes
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Apinanraivo Jani Lindholm Fistfull Of Assholes
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Panzku Panu Hakanpää FLS
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Mikkude Mikael Nygård FLS
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
kansleri Teemu Nordlund FLS
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Jamo Jarno Hakanpää FLS
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
KimmoR Kimmo Raunio HHTO
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
vapoz pyry rytkönen katastrofi
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Birdy Pasi Lintunen Knight of Hades
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
TuomasK Tuomas Kiiski HSA
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Kuularuisku69 Jani Kuusela
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Synisti Teemu Keto VKJ
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
C70ud Veikko Vasu BFN
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
JP Janne Pohjola Taktinen Yksikkö
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
HerraJortikka Sami Hämäläinen TY03
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Hammeri Joni Lehikoinen TY03
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
vilius13 Vili-Sakari kelo JKNA
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
FlipzoR Niklas Flygare JKNA
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Atsku2 Atte Heino JKNA
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Jubi Joonas Juvonen BMI
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Minakka Tuomas Rantanen Kaukasus
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
jeruska Jere Kervinen Tynse
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Joni Joni Jääskeläinen Tynse
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Tonza Toni Anttonen Infinity
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Juusak Jussi Rieppo Kaukasus
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
k4meli Anssi K SETEK
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Hornster Joni Piri AST Maharaja
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Jesulius Jesse Karimies Hiihtoliitto
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Leppis Taneli Leppänen AST Otsir Böö
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Cellus Heikki Kiiski RAID
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Slinger Joonas Ahopelto RAID
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Kuusyx Pyry Loivanne KSK6
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Ryti Roni Jaatinen KSK6
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
ologe Olli Heiniö RR+SOR
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
GrebatoN Jan Lundberg RR+SOR
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Karhu Ville Jatuli Hiihtoliitto
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Kimmokissa Kim Eriksson
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Eldu Lauri Tonteri
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
mikkosilfv mikko silfverberg SweetSoft
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Dolmi0 Miikka Pajarinen Kaukasus
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Ukkosisku1 Markus Saarinen KanEli
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Jyyspä Juuso Kanervo KanEli
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
JuGi Jukka Kiiski KanEli
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Madiaz Madiaz - MONNI
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Ipa Ilkka Lehtikangas AST Otsir Böö
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
vellu Veli Prehti AST Otsir Böö
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
rainyday Eero Reiniaho SVTG
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
chostrambo69 Sami Kolehmainen BGE
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Herttua Osku Herttua Tag Team
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Jusbaaa Jussi Liukas VKJ
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
fintexmex Reino Lujan BMI
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Bownari97 Mika Haapanen Ehasa Ry
Pelinjohto
HerraTutteri Ville Piiroinen Perestroika Airsoft
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
hawkeye Oskari Paasiala TstOs Pohjanmaa
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Toniv Toni Aunela TSV-Service
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
magyli Toni Mäkynen Raaste
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
camo89 Mikko Lyytikäinen RR+SOR
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
BoogieWiitis Jussi Wiitanen RR+SOR
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Lewis Mikko Levänen RR+SOR
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Japi Jarno Lindroos Raaste
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
lestola Marko Lehtola Marauders
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Themee Teemu Korpas Marauders
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
WillHard Ville Antero Lehtola Marauders
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Ofki Oskari Mäntylä AST Otsir Böö
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Seamlezz Otto Palmu Marauders
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
null Joel Myllyniemi Ehasa Ry
Pelinjohto
Rasse99 Rasmus Viirre Gruppa Slava
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Oswald Ossi Ylitalo W4RP Gaming
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Unski Jouni Rautiainen KSSI
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
lexxu Leo Soikkeli Itä-Vartio
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
reetu123 rednar alho
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Aonix Jani Vihervaara FLS
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
GFuel Oliver Parkkonen BRZR IA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
x33z Lauri Samiola BRZR IA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
seijari teemu seijari
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Husqvarna Mika Rohula Firstwave
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Janne Raastin Janne Rohula Firstwave
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Nakkipoika Topi Finer Firstwave
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Villetz23 Ville Hemmilä Firstwave
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Jonsered Jonse Rohula Firstwave
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Zuklander Aki Ruotsalainen Team Lobster
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Tahvopappa Sami Raatikainen Team Lobster
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Rickemann Riku Sirviö possujuna
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
pikkarainen jan pikkarainen Team Lobster
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Julli Julli Ripatti Team Lobster
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Isä Mitro Miro Lappalainen possujuna
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Eduorgolainen Eduard Orgolainen Tammerstrike
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Reaverki Jarkko Posio Koalitio
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Suomijorma Roope Weckström Koalitio
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Maks Maksim Ryjenko Tammerstrike
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
arturry Artur Ryjenko
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
tapiosto Dani Frisk THVR
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Swägä Svante Bergman Valkyries
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
jabergma Jan Bergman Valkyries
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Gusse Marcus Gestranius Valkyries
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Cyanid Daniel Nenonen Valkyries
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
BiohZn Conny Sjöblom Valkyries
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
mata.janu Matas Janulevicius Phoenix
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
ESSLander Juha-Mikko Leino TeamPartisaani
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
raivopate Joni Patrikainen TeamPartisaani
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
saynis Paavo Säynäjärvi TeamPartisaani
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
rivano Kestutis Baranauskas Phoenix
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
DuAlaus Liudas Dmitrijevas Phoenix
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
ciuta Matas Ciuta Phoenix
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
zvalgoakis Edvardas Drozd Phoenix
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
kosa96 jetro koskinen
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
PauliusPG Paulius Girdzijauskas Phoenix
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
lumpaa Matas Lumpickas Fenix
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Nivala Patrik Nivala
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Feja Edvardas Drozd Phoenix
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
CH4 Santeri Tammisto craphammer
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
CH3 Pekka Majaniemi craphammer
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
CH2 Joona Myllykoski craphammer
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
CH1 Marko Majaniemi craphammer
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
CH5 Ville Kanerva craphammer
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Sir Ricochealot Ville Moisio
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
vorteksi heikki snellman S x 4
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Taikasieni Jarno Snellman S x 4
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Rezagh Lauri Snellman S x 4
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Desipeli Mika Desideri S x 4
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Bongo Roni Ahola S x 4
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Lucky7 Samuli Kesola B.Y.O.B.
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
jdoe Juha Ilo Red Scorpion Solutions Inc.
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Tuke Tuukka Saajo Routa
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Tattis Matias Koivusaari Hiihtoliitto
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Stanley Alexey Evtifeev ODS
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Tigra Denis Fedoseev
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Satela Jere Satela Ilvessoturit
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Ilves-Kettu Joni Lax Ilvessoturit
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Surmuri Sami Rautaneva Ilvessoturit
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Repa Miro Repo Gruppa Slava
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Speer Eugen Schweigerdt LAF
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
iiiaxtep Mikhail Kletsov
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Askorbiini Santeri Leppänen HSA
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Jimii Jimi Lainio FLS
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Faryaboo Yaroslav Yaryshev ODS
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Vopl Sergey Kudryavtcev LAF
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Skamaroh Siarhei Shutau LAF
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Ramada Roma Tukaew LAF
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Karjala Antti-Jussi Kinnarinen B.Y.O.B.
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Vinku Marko Honkanen JVI.Soft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Garhu Pasi Kostiander Oravidos
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
samron Samu Röntynen Oravidos
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
hpyyny Henri Pyyny Oravidos
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
M3dpoore Roope Salama Faptical
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
laiska Kirill Chervyakov LAF
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
MIKAEL1 Mikael Turkia THVR
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Missionary Olli Hämäläinen Ehasa Ry
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Tunpotumppi Tuomas Tuovinen Faptical
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Mansikka Sami Mansikka Clusterfuck
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Gardaitis Eeri Oikarinen Faptical
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
tuplawee Eetu Weurlander Irti
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Juusto Juho Karhu ODS
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Mikatti Mika Savolainen
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
sQuant Niko Räsänen Hiihtoliitto
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Lezzomg Jimi T Hiihtoliitto
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Bagge Pietari Bagge Hiihtoliitto
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Jöntti Joel Sariola Ehasa Ry
Pirkanmaa: Esikuntajoukkue
Pataljoonan komentaja
Andersen Andrei Abrossimov LAF
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
KhettoStara Jerry Valtonen Ehasa Ry
Pelinjohto
Jaski Jaakko Hiltunen Firstwave
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
am1 Lauri Huru ALAMO
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
RolfSandermann Roope Manninen NOCO
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Paddington Kari Ranta NOCO
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Nomad Santeri Mustonen NOCO
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
mjw017 Mari Väänänen NOCO
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Herkkis Herkko Pirkkalainen Arma Finland
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
stirre Juho Kokkonen Ehasa Ry
Pelinjohto
AkseliH Akseli Härkönen ARPA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Reaktiivi Vesa Laitinen Arma Finland
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
abe Albert Koskelainen RAVENS
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Ylli Joonas Ylänen SMERSH
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Jerusi Antti Keronen No Limits
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
TheJukkis Jukka Johansson ARPA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Danne Daniel Sandell
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
TJIL Toni Luoto Raja
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Laaksonen99 Eelis Laaksonen
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Karetsu Kare Käis The Green Knights
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Odelix Otso Pietikäinen Patriots
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Barmsby Jesse Kesäjärvi Patriots
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
SotaW Ville-Veikko Kammonen
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Alex Alex Mäkinen AST Random
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
jjsuokas Jesse Suokas Ehasa Ry
Pelinjohto
Typexiu Teemu Pyyhtiä Ehasa Ry
Pelinjohto
Ape Arttu Kiljunen EJP
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Jugizi Juho Anttila Trikker Airsoft
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Newsbox Lauri Laitinen RB Flakes
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Jake Jaakko Komulainen Kaukopartio
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Anssi Kytöaho Anssi Kytöaho RB Flakes
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Mauriizi0 Aleksi Hakanpää Arma Finland
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
juuhkeli Hannes Leppänen AST Random
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Oscarz Oscar Pojanluoma
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
gaovinni Timo Forsman Inkvisitio
Muut: Yhdistyneet kansakunnat
HeSu Heikki Suontausta Range Ravens
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Botti Antti Eskelinen KARY
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Paroni Henri Kotipelto B.Y.O.B.
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Juggernaut Jukka Puomio B.Y.O.B.
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Aarni Joakim Aarni Joakim B.Y.O.B.
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
wade waltteri saari
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Seant Seppo Anttila Faptical
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Insurgunt Olli Niemetmaa AST Gekkoset
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
MikkoP Mikko Puittinen Joensuu Airsoft Ry
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Garveldeth Jarkko Kukkonen Joensuu Airsoft Ry
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Juhhoo Juho Glumov Katuma
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Tanskanen89 Tommi Tanskanen Team-VDV
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Hali Hali Hodzic Team-VDV
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
GraD87 Santeri Donin Team-VDV
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
TopiRemes Topi Remes AST Gekkoset
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
NikKekk Niko Kekkonen Joensuu Airsoft Ry
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Jompsy Jouni Nuorgam
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
uhku Juha L SETEK
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Balrog Sami Saksa YLIVIRI
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
elmikkosr Mikko Niemetmaa AST Gekkoset
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Manus Manu Ilvonen JNSSOFT
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Murmeli Antti Kolari Clusterfuck
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
LaKiiski Kim Kiiski Clusterfuck
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
ArcAngelDust Joni Michelsson TMG
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Kquusela Kai Kuusela TMG
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
nikosir Niko Sirkiä
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Kari Kari Kostama Red Scorpion Solutions Inc.
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Superhessu Riku Inkinen Ryhmäseksivalistus
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Hhenkkaaaa Henri Rosenlöf
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
TIGGU Joni Tikkanen TMG
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Mörkö Vili Nokkala
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
ArcAngelMist Jani Michelsson TMG
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Arska897 Arttu Mäkinen Team-VDV
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Fisu Miikka Ylikoski Ristituli FirstWave
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
JoppeS Joel Seppälä Clusterfuck
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Stanius Taneli Ruuskanen FLS
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
masse santtu heilimö
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Timpe Timo Syvalahde Resistanssi
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Puma Ville Ahtola Koalitio CLS
Pirkanmaa: Esikuntajoukkue
AbelEx Samuli Lappalainen Ein Fall Für Drei
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
To-Ivo Toivo Hyvärinen
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Harska Niko Hartonen Ilvessoturit
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
vitalik Vitalij Kompaneitsev Tresoft Ry
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
slavik Slava Fedorov Tresoft Ry
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
sergeik Sergei Kompaneitsev Tresoft Ry
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Pezqi Petri Ruotsalainen Resistanssi
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
GummiGana Sauli Bordi WRLRDS
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Nran Niko Ran WRLRDS
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
Lelu Teemu Luukkanen TMG
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
jemppaaz Jemi Turunen S.R.A.P.E
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Lebiz Sami Leppämäki Valkyries
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Kilppari Lauri Matila Gruppa Slava
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Nimrod8 Edvard Kiuru SCUTUM
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
ZauCCo Pasi Mielonen
Pelinjohto
Nakkikone
Ilmari99 Ilmari Vahteristo JKNA
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
venbka Veniamin Komolov
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
spaideri Juho Rautio ALAMO
Pirkanmaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Majava Leo Aalto KESO
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Pedro Peetu Hamara KESO
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Joppe Joel Manninen Haka
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Naa Atte Kaattari HaKa
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Mikke Mikael Manninen HaKa
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Yme Joona Ylitalo HaKa
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
pateeeh teemu pohjavirta AST Random
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Kristian Kristian Suominen Sauvon Seudun Airsoft ry
Muut: Yhdistyneet kansakunnat
Mahonen Pekka Mäki-Kuutti BMI
Uusimaa: Esikuntajoukkue
Mulisko Miika Lehmussalmi Sauvon Seudun Airsoft ry
Muut: Yhdistyneet kansakunnat
seve severi miettinen FLS
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
matiikkanero Tommi Laine Sauvon Seudun Airsoft ry
Muut: Yhdistyneet kansakunnat
anoppi Jan Lindqvist Raja
Muut: Yhdistyneet kansakunnat
Heresy Ruben Torregrosa Jnssoft
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Procircus Valtteri Rauvola
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Boltti Kalle Mäki 53 Airsoft
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
axu123 Alexander Saari AST Random
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Miksu Mikael Jalonen HSA
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Jerrez Jere Vainio Ehasa Ry
Pelinjohto
Boogiez Elias Tahvanainen Ehasa Ry
Pelinjohto
Pendulum Pasi Asikainen Chairborne
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Antsu Antti Kähkönen Hiihtoliitto
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Ternola Panu Ternola Ehasa Ry
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Damned Eero Minkkinen RAID
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Harski Jani Naukkarinen KARY
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
stamina Nikolai Nerg AST Random
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Murtsi1 Murtola Juho AST Random
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Ghoustis Markus Lundell AST Random
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Pausing Pauli Karjalainen ARPA
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Plooti Juho Paasivaara Koalitio
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Kartoon Mikko Lantinen
Uusimaa: Esikuntajoukkue
Olli Olli Vesakoski EGT
Uusimaa: Esikuntajoukkue
höpöhöpö Jani Kössi
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
curre Ville Raskila OBA
Uusimaa: Esikuntajoukkue
Saihax Simon Rosenlöf Jawal
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
Juzbe Juuso Heikkila
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Summanen Juuso Summanen Raaste
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
LauriR Lauri Rautiala
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Leo Rautiala Leo Rautiala
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Kalzu Kalle Rauhala Raja
Muut: Yhdistyneet kansakunnat
nakkipulla Jere Palomäki P.A.L.O
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Rikuti Riku Takkunen Hiihtoliitto
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Gino Toni Kärkinen Hiihtoliitto
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
infoBass Timo Stenvall
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
vasenju Juho Vasenius Goonies
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Paavari Henri Paavilainen
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
3ngine Tuomas Lairila OBA
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
jjjani Jani Rinne Assault Squad
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
miikkatiikkatuukka3 Miikka Patrikainen Jawal
Uusimaa: Tiedustelujoukkue
KessuPuuro Janne Luoma-aho Ehasa Ry
Muut: Yhdistyneet kansakunnat
Tormentor Ilkka Meerto Drunken Clam
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Settiesko Lauri Vaisanen Osterit
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
TonyMontana97 Anton palomaki P.A.L.O
Uusimaa: 1. Mekanisoitu jääkärijoukkue
Niksuniko Niko H Osterit
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
CtrL Mikko Pöllänen Airsoft-Pieksämäki
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue
thume tuomas niinivirta KARY
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
kenny lasse petrell TMG
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania
Feya Edvardas Drozd Phoenix
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Shefas Martynas Silkunas Feniksas
Pirkanmaa: 1. Jääkärikomppania
Giedrius Giedrius Kuizinas Phoenix
Uusimaa: 1. Jääkärikomppania