Etusivu - Menneet pelit - Conquest 11 - Osallistujalista

  Conquest 11 Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


Nimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli Rooli
Djadic Aapeli Keilamaa
Punainen
Wulf Esa Toivonen Team Ainarikki
Keltainen
1J 1R
Musta Ruusu Tommi Hakomaa Team Ainarikki
Keltainen
1J 1R
ahmaddsouki Ahmad Dsouki Team Ainarikki
Keltainen
1J 1R Lääkintämies
Finarion Ari Rekonen Teamainarikki
Keltainen
1J joukkueenjohtaja
Marttila Ville Marttila Team Ainarikki ry
Keltainen
1J 2R
FFOIF-Pete Petri Heinonen Team Ainarikki
Keltainen
1J 2R
Mayse Miika Saynevirta Team Ainarikki
Keltainen
1J 2R
Mansi Mikael Hiirikoski Team Ainarikki ry
Keltainen
1J 2R Autonkuljettaja
Holo Joona Holopainen
Punainen
Ryhmänjohtaja+Lääkintämies
Jöntti Joel Sariola Ehasa Ry
Punainen
Osapuolen johtaja/1J joukkueenjohtaja
T0rstii Joni Viljanen
Punainen
PST-mies(?)
nakkipulla Jere Palomäki
Punainen
Kutunluu Teemu Salminen Team Ainarikki
Keltainen
1J 1R
nubi Mika Nupponen Team Ainarikki ry
Keltainen
1J 1R Pioneeri
LeMole Lenni Toikkanen Kaljakiituri
Punainen
1J 1R
Seikku Seyhan Sahin Kaljakiituri
Punainen
1J 1R Ryhmänjohtaja
tirrovi Visa Tirronen Kaljakiituri
Punainen
1J 1R
NapaMies Eemil Pikkarainen
Punainen
timi96 Timi Viita Infinity
Keltainen
3J 1R Autonkuljettaja
kuismin daniel kuismin psay
Punainen
1J 4R
Jugg1s Jukka Puumi
Punainen
Loosh Lars Hobin
Keltainen
1J 2R Ryhmänjohtaja
Roxi Roni Korhonen Irti
Keltainen
3J 1R Lääkintämies
Aprasch Sampo Meriläinen Infinity
Keltainen
3J 1R
Jonskidude John Sittnikow Infinity
Keltainen
3J 1R
OfferedSnow Bogdan Malyagin LAF
Keltainen
Sammakkomies Urho Laukka Team KiHe
Punainen
Ryhmänjohtaja
Taunoo Taneli Käyhkö BackStabbers
Punainen
1J 3R
Paroni Henri Kotipelto B.Y.O.B.
Punainen
1J 2R PST-mies
Jucche Juha Saaristo BackStabbers
Punainen
1J 3R
BBQ SAUCE Jasper Saaristo BackStabbers
Punainen
1J 3R
tyty Lilja Kallio Heralds
Keltainen
ozzyy Ossi Halonen Infinity
Keltainen
3J 1R PST-mies
Verner Koskinen Verner Koskinen NAVY SEAGULLS
Punainen
Jesulius Jesse Karimies Hiihtoliitto
Keltainen
2J joukkueenjohtaja
Tinppa Timo Kankare Fistfull Of Assholes
Punainen
PST-mies
MadBulls Aku Marjoniemi Irti
Keltainen
3J 1R Ryhmänjohtaja+pioneeri
Viltsu Ville Kontinen
Punainen
Lääkintämies
JK01 Jesse Kankare NAVY SEAGULLS
Punainen
Typexiu Teemu Pyyhtiä Ehasa Ry
Pelinjohto
Iikka Iikka Lipponen Ehasa Ry
Pelinjohto
Apupapinpapupata Ziyi Fu Ehasa Ry
Pelinjohto
Juho Juho Tietäväinen katastrofi
Keltainen
Kenia Elias Puustinen Humppa-Kenia
Keltainen
3J 2R
apotzi aapo laitinen MR-TSTOS
Punainen
Lääkintämies
jesse9903 Jesse Korkiakoski TGR Airsoft
Keltainen
2J 2R
Manner veeti manner Ministerstvo Vnutrennikh Del
Punainen
Ryhmänjohtaja
Jakkei Severi Haavisto Taskforce lahti
Punainen
Pioneeri
Oka Olli Oka B.Y.O.B.
Punainen
1J 2R
Risky3000 mikko karjalainen B.Y.O.B.
Punainen
1J 2R
MaahisKuningas Antti Virtanen BFN
Keltainen
3J 2R
Waarenstrain Vili Vaaras BFN
Keltainen
3J 2R
Eemeli Eemeli Riihonen
Punainen
Pioneeri
seba Sebastian Tornberg NAVY SEAGULLS
Punainen
Tattis Matias Koivusaari Hiihtoliitto
Keltainen
2J 1R
Jesse0237 Jesse Rassnen
Punainen
1J 1R Lääkintämies
Lurkki Luka Suni
Punainen
1J 1R
ArcticFox Leevi Lassila
Punainen
Lääkintämies
e1i1e125 Eelis Liukkonen EJP
Keltainen
2J 2R
Fallen Oskari Ahvenjärvi EJP
Keltainen
2J 2R ryhmänjohtaja
Smoker Jerry Koponen Clusterfuck
Keltainen
Sampsa Sami Painio
Punainen
J94 Jaakko Manninen TGR Airsoft
Keltainen
2J 2R
Ape Arttu Kiljunen EJP
Keltainen
2J 2R
Missionary Olli Hämäläinen Ehasa Ry
Keltainen
Speedymaza Matti Mäenpää BFN
Keltainen
3J 2R
Mansikka Sami Mansikka Clusterfuck
Keltainen
Aarni Joakim Aarni Joakim B.Y.O.B.
Punainen
1J 2R
Niilo H Niilo Hirsimäki NAVY SEAGULLS
Punainen
jonttupoi Joona Paija
Keltainen
2J 2R
henkka3 Henri Lindfors MR-TSTOS
Keltainen
Eerik Eerik Hakamäki MR-TSTOS
Keltainen
tuomo oinonen tuomo oinonen
Punainen
Vokun Ahvulon Valtteri Hirvi TGR Airsoft
Keltainen
2J 2R
jokkez93 Joel Mikkola TGR Airsoft
Keltainen
Keponen Rasmus Koponen TEAM D
Keltainen
Jackson95 Anton Mikkola TGR Airsoft
Keltainen
speedsoft Niilo Amoroso
Punainen
1J 5R
petskuh Petteri Hietala
Punainen
1J 5R
Sperkeley Pyry Korpikoski
Punainen
1J 5R
Ulli34 Jon Wesslin Tasavalta
Punainen
Rookie88 Eetu Niiranen
Punainen
1J 5R
JanisPetke Joonatan Saxberg
Punainen
1J 5R
tommie Tommi Eskola Herrasmiesten airsoft-kerho
Keltainen
Snuttu Santeri Peltola Team ainarikki ry
Punainen
sami blumchen Sami Blumchen
Punainen
Jerrez Jere Vainio Ehasa Ry
Pelinjohto
Boogiez Elias Tahvanainen Ehasa Ry
Pelinjohto
vapoz pyry rytkönen katastrofi
Keltainen
Maastoutuja Matti Keranen B.Y.O.B.
Punainen
1J 2R
jimimalmberg Jimi Malmberg JKLW
Pelinjohto
Raptor Janne Rosenberg
Keltainen
Killmeika Oskari Kinnunen Adventum
Punainen
henterfin Jani Savela Adventum
Punainen
Eurybus Atro Lahdemaki
Punainen
tomppa Tommi Salo
Keltainen
Makerick Marko Salo
Keltainen