Etusivu - Menneet pelit - Conquest 12 - Osallistujalista

  Conquest 12 Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


Nimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli Rooli
xrust Jan Hämäläinen PAC
Punainen
S 1J 5R RVJ (auto)
Nabo Riku-Matti Meuronen Ahlmens
Punainen
S 1J 3R
timi96 Timi Viita Infinity
Keltainen
V10 - Ryhmänjohtaja/JJ
Stanley Alexey Evtifeev
Keltainen
R1
OfferedSnow Bogdan Malyagin LAF
Keltainen
R1
Tigra Denis Fedoseev
Keltainen
R1
MadBulls Aku Marjoniemi Irti
Keltainen
V1
Roxi Roni Korhonen Irti
Keltainen
V1 - Ryhmän varajohtaja
Jöntti Joel Sariola Ehasa Ry
Organisaattorit
Carnage Miika Julku SPETCU
Punainen
S 1J 3R RVJ
Lazzi Lassi Kohtanen Clusterfuck
Punainen
S 2J 2R
BTMi Tomi Savolainen
Punainen
S 2J 2R
nAru Saku Laitinen SPETCU
Punainen
S 1J 3R (lääkintä)
Frozen Eero Saari Ehasa Ry
Organisaattorit
japi jarno sairiala Blackriver squad
Keltainen
D2
KhettoStara Jerry Valtonen Ehasa Ry
Organisaattorit
Tornpatrik Patrik Törn Finland Task Force
Punainen
S 1J 4R RVJ
Jengblom Joonas Engblom Finland Task Force
Punainen
S 1J 4R
stirre Juho Kokkonen Ehasa Ry
Organisaattorit
Patzy Pasi Suontausta Finland Task Force
Keltainen
C3
Laurunen Niklas Laurunen PAC
Punainen
S 1J 5R (lääkintä)
Samppa77 Sami Säppi PAC
Punainen
S 1J 5R PST
Juusto Juho Karhu ODS
Punainen
S 2J 4R
veikkaboy99 veikka virtanen
Punainen
U 1J 7R
chostrambo69 Sami Kolehmainen RR+SOR
Punainen
S 1J 6R (pioneeri)
MacGywer Aki Ahonen ODS
Punainen
S 2J 4R RJ
Angus Helin Angus Helin Team KiHe
Punainen
S 1J 6R
Foxtrot Niko Lahtinen Gauntlet inc.
Punainen
U Komppanian Päällikkö
jarkkok81 Jarkko Kallapera B.Y.O.B.
Punainen
S 2J 1R
Eza Esa Myllykangas Gauntlet inc.
Punainen
Komento
Makela Jori Mäkelä Arma Finland
Punainen
S 1J 1R
Nran Niko Ran Sotaherrat
Keltainen
B3 - Ryhmänjohtaja
GummiGana Sauli Bordi Sotaherrat
Keltainen
B3
Flamer Olli-Erik Paukkunen Gauntlet inc.
Punainen
Komento RVJ
Havukka Pete Havukainen SOR
Keltainen
K10 - 1. komppanian varapäällikkö
T0rstii Joni Viljanen Raw Titanium Machine
Keltainen
B3 - PST
Hevarilumikki91 Minttu Matintupa Gauntlet inc.
Punainen
Komento
Kokko Jaakko Kokko Finland Task Force
Keltainen
C3 - Pioneeri
CpnJake Jarkko Suntioinen Sotaherrat
Keltainen
B3 - Pioneeri
Endar Jussi Ratilainen Sotaherrat
Keltainen
B3 - Ryhmän varajohtaja
Herkkis Herkko Pirkkalainen Arma Finland
Punainen
S 1J 1R (lääkintä)/ S 1J JVJ
rainyday Eero Reiniaho SVTG
Keltainen
F1
Ipa Ilkka Lehtikangas AST Otsir Böö
Keltainen
F1 - Pioneeri
Windi Ari Lindberg BMI
Punainen
S 1J 2R
Veikka Alen Veikka Alen
Punainen
U 2J 4R
Mikojan Mikko Viitanen BMI
Punainen
S 1J 2R (auto)
Jubi Joonas Juvonen BMI
Punainen
S 1J 2R
Juhanipoika Jami Yli-Paavola Support squad
Punainen
U 1J 6R (Lääkintä)
Oiva L Oiva Lappi
Punainen
U 1J 3R
Kilpikonna Miikka Tyni erikois-joukot
Punainen
S 1J 6R
1Kuusi Sami Ramstedt Maalipurkki
Punainen
S 1J 6R
Haasti Veeti Haaja ASFI Pirkka-Timppa Unit
Punainen
S 1J 6R
Viking Teemu Hirvenoja Gauntlet inc.
Punainen
Komento
-k-mikko Mikko Virta AST Otsir Böö
Keltainen
F1 - PST
Aaro eemil kortelainen Aaro Kortelainen
Punainen
U 2J 4R
Wolfi3x Alex Jokinen
Punainen
U 1J 7R
BoogieWiitis Jussi Wiitanen RR+SOR
Punainen
S 1J 5R
Lewis Mikko Levänen RR+SOR
Punainen
S 1J 5R RJ
camo89 Mikko Lyytikäinen RR+SOR
Punainen
S 1J 5R
Samih Sami Heikkinen
Punainen
S 1J 5R
Walppi Lassi Valpola TSV-Service
Punainen
S 1J 6R
0tTo Otto Gråsten
Punainen
U 1J 2R
Emez Eemeli Nyyssonen
Punainen
U 1J 2R (Lääkintä)
Cride Kristian Tepponen Finland Task Force
Punainen
S 1J 4R (Lääkintä)
Taistelumursut Jani Nuijanmaa Taistelumursut
Keltainen
C2 - Ryhmänjohtaja
Virtto Toni Virtanen TSV-Service
Punainen
S 2J 4R (auto)
Mörkö Vili Nokkala
Punainen
S 2J 3R
Ozz1 Ossi Ahola Valdyr
Punainen
U 1J 4R
Hurjasusi Mikko Hukka Valdyr
Punainen
U 1J 4R RJ
Kille Kalle Lehtonen -
Punainen
U 1J 2R
vellu Veli Prehti AST Otsir Böö
Keltainen
F1 - Ryhmän varajohtaja
Romppa Roni Virtanen
Punainen
U 1J 2R
Atte Atte Tuomikoski Punainen
Punainen
U 1J 1R (Lääkintä)
Theero Eero Pakarinen Valdyr
Punainen
U 1J 4R
Hiisi Vesa Iivonen Valdyr
Punainen
U 1J 4R (Pioneeri)
finetana123 hamza najjar punainen
Punainen
U 1J 1R
Taistelumursut2 Aarni Nuijanmaa Taistelumursut
Keltainen
C2 - Pioneeri
Taistelumursut3 Lauri Nuijanmaa Taistelumursut
Keltainen
C2
Taistelumursut4 Eetu Sundberg Taistelumursut
Keltainen
C2
Taistelumursut5 Ville Pollari Taistelumursut
Keltainen
C2
Taistelumursut6 Tuukka Puttonen Taistelumursut
Keltainen
C2
Boogiez Elias Tahvanainen Ehasa Ry
Organisaattorit
jjsuokas Jesse Suokas Ehasa Ry
Organisaattorit
TZL Timo Lappi
Punainen
U 1J 3R
Mikaelg Mikael Gronblom
Punainen
U 1J 7R
JaskaA Jaakko Arvola punainen
Punainen
U 1J 1R
Taistelumursut7 Joonas Pakarinen Taistelumursut
Keltainen
C2
Leppis Taneli Leppänen AST Otsir Böö
Keltainen
F1
Resker Alex Leppamaki
Punainen
U 2J 7R
EvoX Tuukka Toppi Team KiHe
Punainen
S 1J 6R
nöf Jere Alen Sammal
Punainen
U 1J 6R
Rehu Eemeli Rehn Deltaforce
Keltainen
E1 - PST
MegaAake Arno Suominen BMI
Punainen
S 1J 2R
Jonskidude John Sittnikow Irti
Keltainen
V1 - Lääkintämies
Briimerr Jaakko Bremer Infinity
Keltainen
V1 - Pioneeri
Pulu Aatu Pulkkinen
Keltainen
F4 - Ryhmänjohtaja
Jupek Juha-Pekka Pulkkinen
Keltainen
F4 - Ryhmän varajohtaja
ozzyy Ossi Halonen Irti
Keltainen
V1 - PST
Oskazzz Oskar Eklund
Punainen
S 2J 1R
Npertj Uska Maaninka Ryysis
Keltainen
T2 - Partionjohtaja
eljam Elja Maaninka Ryysis
Keltainen
T2
Mickey Thompson Mikko Rajala TEAM D
Punainen
S 2J 2R (2xauto)
Spaddu Tapani Karhu Ahlmens
Punainen
S 1J 3R
Linpu Niko Liimatta SPETCU
Punainen
S 1J 3R RJ
Karebear Jukka Karhu Ahlmens
Punainen
S 1J 3R
Peguus Perttu Saarela
Punainen
U 1J 4R (Pioneeri)
tyty Lilja Kallio Heralds
Punainen
U 2J 6R
pussitykinruokaa Leo Inkinen Heralds
Punainen
U 2J 6R
apotzi aapo laitinen S.U.C.C
Punainen
S 2J 5R (Lääkintä)
niemiseniko Niko Nieminen Le AsFi Kumandus
Punainen
S 2J 5R
Jolkku Joel Kivirinta SEAS
Keltainen
A3 - Lääkintämies
Ankku Antero Oja SEAS
Keltainen
A3
Mahonen Pekka Mäki-Kuutti BMI
Punainen
S 1J 2R
NooaU Nooa Uusimaki SEAS
Keltainen
A3 - Ryhmän varajohtaja
Mosi Simo Sinivaara SEAS
Keltainen
A3 - Ryhmänjohtaja
Johannes Johannes Simelius
Keltainen
C2 - Ryhmän varajohtaja
oula Oula Simelius
Keltainen
A3
Huovila Juho Huovila
Punainen
S 1J 2R
Janne Raastin Janne Rohula Firstwave
Keltainen
C4 - Ryhmän varajohtaja
Jonsered Jonse Rohula Firstwave
Keltainen
C4 - Pioneeri
Husqvarna Mika Rohula Firstwave
Keltainen
C4 - Ryhmänjohtaja
Nakkipoika Topi Finer Firstwave
Keltainen
C4
Seku Sergei Tverdohleb
Punainen
S 1J 5R
Tobepelaa Topias Ojanen
Keltainen
D1
JaOsTo Ossi Puranen
Punainen
S 2J 4R
Ossi myllykoski Ossi Myllykoski
Punainen
U 1J 7R
Santeri Myllykoski Santeri Myllykoski
Punainen
U 1J 2R
ArskaX Aaro Ingalsuo
Punainen
U 1J 7R
Deltaros Aleksi Tabell Kirves
Punainen
SP1
Blackhawk Kalle Elovaara Kirves
Punainen
SP1 (PST)
JaakkoPS Jaakko Suojanen Kirves
Punainen
SP1
JakeKaihis Jaakko Kaihilahti Punainen
Punainen
U 1J 1R
leppis Jyrki Leppävuori Kirves
Punainen
SP1
Bumba Werner Lalli SEAS
Keltainen
A3 - PST
NightWind Marko Majanoja Kirves
Punainen
SP1 RJ
VeetiR Veeti Roponen SEAS
Keltainen
A3 - Pioneeri
Emperor Ville Toivanen KAARTI
Keltainen
F3
nodex Tomi Nousiainen KAARTI
Keltainen
F3
Ryback Sami Haapsaari KAARTI
Keltainen
F3
worldwar1airsoft Iikka Salo IR.83
Keltainen
B3
Jepjoo Vesa Salo Vanha Pieru
Keltainen
B3
Dopii Topi Palviainen Infinity
Keltainen
V1
Tinppa Timo Kankare Fistfull Of Assholes
Punainen
U 1J 5R
JK01 Jesse Kankare NAVY SEAGULLS
Punainen
U 2J 3R RJ (PST)
Rookie88 Eetu Niiranen
Keltainen
A4 - Pioneeri
Jerrez Jere Vainio Ehasa Ry
Organisaattorit
sKaBa Niko Karppinen KAARTI
Keltainen
F3 - Pioneeri
Salmjo1 Joonas Salminiitty KAARTI
Keltainen
F3
Boltsi ville Palmamäki SniperX
Keltainen
E3 - Lääkintämies
Jönes Joonas Kukila SniperX
Keltainen
E3
VK-91 Ville Koivisto TEAM D
Punainen
S 2J 2R
MacJorma Axel Jormanainen MSS
Keltainen
E4 - Ryhmänjohtaja
jesse9903 Jesse Korkiakoski
Keltainen
E1
tuonone Tuure Tuononen Le AsFi Kumandus
Keltainen
E2
Osmoluo Osmo Luokkanen Le AsFi Kumandus
Keltainen
E2
e1i1e125 Eelis Liukkonen EJP
Keltainen
E2 - Ryhmänjohtaja
Fallen Oskari Ahvenjärvi EJP
Keltainen
E2
Eerik Eerik Hakamäki MR-TSTOS
Punainen
S 2J 5R
ilkkajarvi Ilkka Jarvi
Keltainen
E2 - Pioneeri
Tomppe Tomas Ojanperä MSS
Keltainen
E4 - Ryhmän varajohtaja
Ledidor Leo Vikstrom MSS
Keltainen
E4
Ape Arttu Kiljunen EJP
Keltainen
E2
Plörö Jesse Herranen SniperX
Keltainen
E3 - Ryhmän varajohtaja
speedsoft Niilo Amoroso
Keltainen
A4
Jaap Jaap Westerlund Support squad
Punainen
U 1J 6R
Juniori Jani Räsänen TEAM D
Punainen
S 2J 2R
RoopeJ Roope Jokivirta
Keltainen
A3
Peppers Petteri Hietala
Keltainen
A4
Onni1000 Onni Vepsalainen
Keltainen
A3
Sauli Sauli Lehmussaari ATOK
Keltainen
E1
Villesan Ville Sandelin FLS
Keltainen
C1
seve severi miettinen FLS
Keltainen
C1
Mikkude Mikael Nygård FLS
Keltainen
C1
Kekki Konsta Kekki FLS
Keltainen
C1
kansleri Teemu Nordlund FLS
Keltainen
C1 - Ryhmän varajohtaja
Jonizuh Joni Lounasaho FLS
Keltainen
C1
Jimii Jimi Lainio FLS
Keltainen
C1 - Pioneeri
Aonix Jani Vihervaara FLS
Keltainen
C1 - Ryhmänjohtaja
Eurybus Atro Lahdemaki
Punainen
U 2J 7R
Elkku01 Eljas Liehu ATOK
Keltainen
E1 - Ryhmän varajohtaja
MikkiT Michael Tunturi TstOs Pohjanmaa
Keltainen
D2
MaahisKuningas Antti Virtanen BFN
Keltainen
C3 - PST
Mrkus Markus Hassinen BFN
Keltainen
C3
Kenia Elias Puustinen Humppa-Kenia
Keltainen
C3 - Ryhmänjohtaja
C70ud Veikko Vasu BFN
Keltainen
C3 - Ryhmän varajohtaja
Speedymaza Matti Mäenpää BFN
Keltainen
C3
Qusba Kasper Kahkonen
Keltainen
B3
Anangonda Antti Katajamaki AST Reböls
Keltainen
F1 - Ryhmänjohtaja
Waarenstrain Vili Vaaras BFN
Keltainen
C3 - Lääkintämies
Ulli34 Jon Wesslin Tasavalta
Keltainen
D1 - Lääkintämies
ArcticFox Leevi Lassila
Punainen
U 1J 2R
Black Knight Mika Honkaranta Fistfull Of Assholes
Punainen
U 1J 5R (PST)
Harper Tatu Perimäki Gauntlet inc.
Punainen
S Komppanian Päällikkö
Purveli Matias Tatti SniperX
Keltainen
E3 - Ryhmänjohtaja
Laukkis Tatu Laukkanen Firstwave
Keltainen
C4 - Lääkintämies
Verner Koskinen Verner Koskinen NAVY SEAGULLS
Punainen
U 2J 3R
Aidan Aidan Mareta gage ja kumppanit
Punainen
U 1J 1R
Weckismain Eemeli Weckman
Keltainen
D1 - Ryhmän varajohtaja
JaZu Jasu Silventoinen AST PRKL
Keltainen
F3
Dandu Daniel Sundberg Support squad
Punainen
U 1J 6R RVJ
Lauri Kuosmanen Lauri Kuosmanen
Keltainen
E2
Sir Ricochealot Ville Moisio
Keltainen
C4 - PST
0ccam Antti Moisio AST PRKL
Keltainen
F3
JuRa Julius Rantanen Drunken Clam
Punainen
U 1J 5R
Taunoo Taneli Käyhkö BackStabbers
Punainen
U 1J 5R
Jucche Juha Saaristo BackStabbers
Punainen
U 1J 5R
Kinusgi Kimmo Hintikainen
Punainen
S 2J 4R (Lääkintä)
Villetz23 Ville Hemmilä Firstwave
Keltainen
C4
AKH aatu Heporauta
Keltainen
E3
hepopata Mikko Heporauta
Keltainen
E3
Stumppi Tomi Hyttinen SniperX
Keltainen
E3 - Pioneeri
Leggis Juhana Mustonen BMI
Punainen
U 1J 5R (Lääkintä)
tommi22 Tommi Rosnell AST Reböls
Keltainen
F1 - Lääkintämies
Hynska Väinö Hynynen BMI
Punainen
S 1J 2R
Ouveni Petteri Suhonen OBA
Punainen
S 1J 2R
HY-Man Joonas Pakasto Fighting Eagles
Punainen
S 2J 3R
Jere Jere Soinila
Punainen
U 1J 7R
Fromfin Joonatan Kiiskinen
Punainen
U 1J 7R
MacJoesXq Alex Jormanainen MSS
Keltainen
E4
EVil Elias Viljanen
Punainen
Komento
Timpe Timo Syvalahde Resistanssi
Punainen
S 1J 4R
Pezqi Petri Ruotsalainen Resistanssi
Punainen
S 1J 4R
niggerkiller88 Antti Heikkila Resistanssi
Punainen
S 1J 4R
sami blumchen Sami Blumchen
Keltainen
E1 - Pioneeri
Birdy Pasi Lintunen Knight of Hades
Punainen
U 1J (Joukkueenjohtaja)
PJ-3 Joonas Ojala
Keltainen
E2
zapster Petteri Laaksonen
Punainen
U 2J 5R (Drone)
korkki Daniel Kreutzman
Punainen
U 2J 7R
megaazza19 Ville Ahola
Keltainen
V1
Vihtis Juha Vanhamäki KokkeliVekkulit
Punainen
U 2J 5R (PST)
Jacko Jaakko Toivola KokkeliVekkulit
Punainen
U 2J 5R (Pioneeri)
Eluwien Jan Sjogren KokkeliVekkulit
Punainen
U 2J 5R (lääkintä)
Napalm Bonaparte Jussi-Pekka Kotilainen KokkeliVekkulit
Punainen
U 2J 5R
Oskari Oskari Holm
Punainen
S 2J 4R
Jekaterina Jekaterina Genzel LAF
Keltainen
R1
MarkGenzel Mark Genzel
Keltainen
B3
curre Ville Raskila OBA
Punainen
S 1J 2R
nikisiki Niki Sydanmaa Thunder Team Airsoft
Punainen
U 2J 6R
Maikhouu Mikko Kotamaki Thunder Team Airsoft
Punainen
U 2J 6R (PST)
Anttirajala Antti Rajala Thunder Team Airsoft
Punainen
U 2J 6R PST
Veeti Veeti Luoma Pehmeäilma Sankarit
Punainen
U 2J 4R (Lääkintä)
konsta konsta Haverinen
Punainen
U 1J 2R
höpöhöpö Jani Kössi
Punainen
U 1J 5R
Antton Anttila Antton Anttila
Punainen
U 2J 7R
JKossi Juuso Kossi
Punainen
U 1J 5R
Aksu Aku Haapalainen HSA
Punainen
S 1J 2R
Kutunluu Teemu Salminen Tag Team
Keltainen
B10 - Joukkueenjohtaja
ahmaddsouki Ahmad Dsouki Team Ainarikki
Keltainen
B10 - Lääkintämies
Mansi Mikael Hiirikoski Team Ainarikki ry
Keltainen
B1
Pirkale Ville Pirinen NBS Milsim
Keltainen
B15 - Joukkueen varajohtaja
Totsky Anton Tötterman Team Ainarikki ry
Keltainen
B1
nubi Mika Nupponen Team Ainarikki ry
Keltainen
B1
Ruutiukko Joonas Katko Ainarikki
Keltainen
B10
Majuri Antti Mikkonen possujuna
Punainen
S 2J 4R
topcatti valtteri hamalainen ASFI Pirkka-Timppa Unit
Punainen
S 2J 4R
Stalker2-4 Richard Bockerman Team Ainarikki
Keltainen
B1
Penquin Vitali Kompaneitsev Tammerstrike
Keltainen
A1 - Lääkintämies
pavela Pavel Aleshkov Tammerstrike
Keltainen
A1
JevgeniZ Jevgeni Zuravljov Tammerstrike
Keltainen
A1
guliver Aleksandr Saklein Tammerstrike
Keltainen
A1 - PST
Goblin Sergei Narjanen Tammerstrike
Keltainen
A1
eriktoivonen Erik Toivonen Tammerstrike
Keltainen
A1
Eduorgolainen Eduard Orgolainen Tammerstrike
Keltainen
A1 - Ryhmän varajohtaja
bulbas Vladimir Semykin Tammerstrike
Keltainen
A1
Rufi Timo Tinus Tammerstrike
Keltainen
A1
SchnuRock Pavel Tiinus Tammerstrike
Keltainen
A1 - Pioneeri
Mayse Miika Saynevirta The Green Knights
Keltainen
B10
Marttila Ville Marttila Team Ainarikki ry
Keltainen
B1 - Pioneeri
Wulf Esa Toivonen NBS Milsim
Keltainen
B10
kaluantti K-A Jarvinen TEAM D
Punainen
S 2J 2R
Herttua Osku Herttua Tag Team
Keltainen
B1 - Lääkintämies
Chaos actual Albin Tötterman Team Ainarikki ry
Keltainen
B1 - Ryhmänjohtaja
Tontsa-05 Toni Maaranen Punainen
Punainen
U 1J 1R
Arska02 Aaro Kangasniemi South West Airsoft
Punainen
U 2J 3R (Pioneeri)
Boltti Kalle Mäki 53 Airsoft
Keltainen
F3 - Ryhmän varajohtaja
Suomisoftaaja02 Juho Eskola South West Airsoft
Punainen
U 2J 3R
Petrus Petrus Rajamaki
Punainen
U 1J 7R
Govadina Ilja Ivanov Tammerstrike
Keltainen
A1
Scorp Tuomas Saari Pehmeäilma Sankarit
Punainen
U 2J 4R
Airsoftplayer00100 Teemu Mallat
Keltainen
E2
jim jim lehtinen Support squad
Punainen
U 1J 6R
Lucky7 Samuli Kesola B.Y.O.B.
Punainen
S 2J 1R
Karjala Antti-Jussi Kinnarinen B.Y.O.B.
Punainen
S 2J 1R
Juhis93 Juha Märkälä 53 Airsoft
Keltainen
F3
Skamaroh Siarhei Shutau LAF
Keltainen
R1
Tesla Mikko Suuraho Lautturit
Punainen
U 1J 5R
KapteeniAmerikka Petri Nieminen KAARTI
Keltainen
F3 - Lääkintämies
Jsaukko1 Janne Saukkonen PAC
Punainen
S 1J 5R
Lenni Lenni Toivonoja Punainen
Punainen
U 1J 1R
Luca Luca Floor Punainen
Punainen
U 1J 1R
Juho Juho Tietäväinen katastrofi
Keltainen
B3
nettipoliisi Joel Vesalainen Banaanilaivan miehistö
Punainen
U 1J 2R
Heerboy Matias Heikinheimo Katastrofi
Keltainen
V2 - Pioneeri
henkka3 Henri Lindfors MR-TSTOS
Punainen
S 2J 5R
Tiitinen Jani Tiitinen Sawo-Ops
Keltainen
V3 - Lääkintämies
Petski Petteri Mikander Sawo-Ops
Keltainen
V3
Anonii Markus Piiroinen Sawo-Ops
Keltainen
V3
MikkoP Mikko Puittinen Joensuu Airsoft Ry
Punainen
U 2J 2R
lexxu Leo Soikkeli Itä-Vartio
Punainen
U 2J 2R (Pioneeri)
NikKekk Niko Kekkonen Joensuu Airsoft Ry
Punainen
U 2J 2R
Garveldeth Jarkko Kukkonen Joensuu Airsoft Ry
Punainen
U 2J 2R RVJ
perttur Perttu Ryynanen Joensuu Airsoft ry
Punainen
U 2J 2R RJ
Saarikko Jaakko S
Keltainen
E15 - Joukkueen varajohtaja
Nepuri Antti Soininen Sawo-Ops
Keltainen
V3
Sule6 Sulevi Yla-Soininmaki
Punainen
U 1J 2R
vorteksi heikki snellman S x 4
Keltainen
B4 - Ryhmän varajohtaja
von Laakso Otso Laakso S x 4
Keltainen
B4
Taikasieni Jarno Snellman S x 4
Keltainen
B4 - Ryhmänjohtaja
Rezagh Lauri Snellman S x 4
Keltainen
B4 - Lääkintämies
Pureownage Mikko Snellman S x 4
Keltainen
B4 - Pioneeri
Desipeli Mika Desideri S x 4
Keltainen
B4
Bongo Roni Ahola S x 4
Keltainen
B4
Niilo H Niilo Hirsimäki NAVY SEAGULLS
Punainen
U 2J 3R
SK sami Karttunen Joensuu Airsoft Ry
Punainen
U 2J 6R
Thororin Taneli Näkki Arma Finland
Punainen
S 1J 1R
JoneKone Jone Ekstrom armafinland
Punainen
S 1J 1R
Kapuu Juha-markus Ala-kankare Valkyries
Punainen
S 2J 4R
TheFurrow Tuisku Saarelainen Joensuu Airsoft Ry
Punainen
U 2J 2R
Aarni Joakim Aarni Joakim B.Y.O.B.
Punainen
S 2J 1R RJ
Sus Suvi Järvinen B.Y.O.B.
Punainen
S 2J 1R (lääkintä)
Jalp0 Jarno Lipponen
Punainen
U 2J 2R
Rasse Rasmus Luukko
Punainen
U 2J 2R
Sampsa Sampsa Aulin B.Y.O.B.
Punainen
S 2J 1R RVJ
Samu92 Samu Sivula
Punainen
U 2J 2R
Kahis Juha Kahiluoto Team Ainarikki ry
Keltainen
B1 - Ryhmän varajohtaja
Hawk Henri Ikonen
Punainen
U 2J 2R
GAII Aleksei Glazyrin LAF
Keltainen
R1
awfinland Alexander Wolff laf
Keltainen
R1
Tevako Teemu Valtonen Valkyries
Punainen
S 2J 3R
KitFox Hannu Niemi SPETCU
Punainen
S 1J 3R
Jekku Robert Rinta-Uppa Pehmeäilma Sankarit
Punainen
U 2J 4R
Nurmi Elias Miikkola Arma Finland
Punainen
S 1J 1R
Esi Melias Elias Liang Arma Finland
Punainen
S 1J 1R
mikko69 mikko koivumaki
Punainen
U 1J 7R
Telis Niko Hamalainen Sakkitie
Keltainen
D2
Uusitalo Oskari Uusitalo
Punainen
U 2J 5R
Jaska Jaakko Numminen
Punainen
U 2J 5R
Makerick Marko Salo
Keltainen
B2
tomppa Tommi Salo
Keltainen
D1 - PST
Nikolai Niko Kivelä Kurjat
Keltainen
D3
Kaukahiiri Ville Makinen
Punainen
U 1J 2R
EinJam Eino Jamsa
Keltainen
D1 - Ryhmänjohtaja
TommyL Tommy Lustig
Keltainen
D1 - Pioneeri
Jake Jaakko Komulainen ASFI Pirkka-Timppa Unit
Keltainen
E2 - Ryhmän varajohtaja
Ranger0 Teemu Skog
Keltainen
D1
Nimrod8 Edvard Kiuru LAF
Keltainen
R1
Puisto Antti-Matti Puisto CBS
Keltainen
C10 - Joukkueenjohtaja
Stanius Taneli Ruuskanen FLS
Keltainen
C1
J0h1F Johannes Fagerholm
Keltainen
C10 - Joukkueen varajohtaja
Sarukami Roope Koponen Kainuusoft
Punainen
U 2J 5R
icedise Ville Kaikkonen Kainuusoft
Punainen
U 2J 5R
valther Valtteri Skutnabb TIERA
Punainen
U 2J 1R (Pioneeri)
SonQ Kalle Kärki TIERA
Punainen
U 2J 1R
Migog Mikko Koho TIERA
Punainen
U 2J 1R RJ
Jonddu Joonas Romppanen TIERA
Punainen
U 2J 1R
Sienivelho Panu Pakarinen The Green Knights
Punainen
U 1J 4R
Kribisql Kristiina Tarkkala Valdyr
Punainen
U 1J 4R
eetu001 Eetu Turkkila
Keltainen
F2
Vilzu Viljami Annanolli
Keltainen
MahtavaHaukka Olli Laitinen Punainen
Punainen
U 1J 1R
Shadowind Jukka Lindholm Fistfull Of Assholes
Punainen
U 1J 5R
Prapor Sergei Kompaneitsev Tammerstrike
Keltainen
A1 - Ryhmänjohtaja
AntiNugett joonas sivonen Pehmeäilma Sankarit
Punainen
U 2J 7R
Pontus Jarkko-Petteri Laurila Blackriver squad
Keltainen
D2
miikka02 Miikka Valipakka Unskilledsofters
Keltainen
A4
fox1977 mika luoma RR+SOR
Punainen
S 1J 5R
VappoTeisanen Teppo Vaisanen The Family Strikes Back
Punainen
U 1J 3R RJ
Urtta99 Arttu Suuronen The Family Strikes Back
Punainen
U 1J 3R
Ssu Sami Suuronen The Family Strikes Back
Punainen
U 1J 3R
Nuori ja nopea Jari Suuronen The Family Strikes Back
Punainen
U 1J 3R RVJ
Joosuu1 Joona Suuronen The Family Strikes Back
Punainen
U 1J 3R
Jaakkos Kari Suuronen The Family Strikes Back
Punainen
U 1J 3R
Iemeli Eemil Suuronen The Family Strikes Back
Punainen
U 1J 3R (lääkintä)
Jonekki-94 Joona Valkonen Sawo-Ops
Keltainen
V3
Mynthon Toni Rovanen Hiihtoliitto
Keltainen
D3 - Lääkintämies
Ottovski Otto Salo VSAR
Punainen
U 2J 3R
Jesulius Jesse Karimies Hiihtoliitto
Keltainen
D3 - Ryhmän varajohtaja
Ternola Panu Ternola Hiihtoliitto
Keltainen
D3
Jontsu13 Joona Toikkanen
Punainen
U 2J 3R
pavettaja Paavo Puro
Punainen
U 2J 3R
Samuranta Samuli Rantakokko
Keltainen
F2
osku02 Oskari Tuomainen
Punainen
U 2J 4R
Valshaen Santtu Mansikkamaa
Punainen
U 2J 4R
zzz Taneli Julku Puuhöylä
Punainen
U 1J 5R
Paroni Henri Kotipelto B.Y.O.B.
Punainen
S 2J 1R (PST)
jupsukk Juuso Valipakka
Keltainen
A4 - Ryhmän varajohtaja
ilarikokko Ilari Kokko Puuhöylä
Punainen
U 1J 5R
Turkumies Roni Rautavuori
Punainen
U 2J 7R
Jyka Jyri Ruohola Puuhöylä
Punainen
U 1J 5R
Nurmkas Kasper Nurmi KPSJ
Punainen
U 1J 4R
Kytis Anssi Kytoaho
Keltainen
E2 - Lääkintämies
Heku Henri Monthan The Family Strikes Back
Punainen
U 1J 3R
Operator Jarno Siren TFH
Keltainen
A2
Muumio Joona Henriksson TFH
Keltainen
A2 - Pioneeri
Maacze Marko Kallunki TFH
Keltainen
A2
EeMusto Eemeli Mustonen TFH
Keltainen
A2
Sahtor Sampo Harjula Arma Finland
Punainen
S 1J 1R
Nikok2888 Nilo Korhonen
Keltainen
D1
Iivo888 Iivo Monthan
Punainen
U 1J 3R
niilo niilo nuutinen punainen
Punainen
U 1J 1R RJ
Smigel Matias Suominen Raja
Punainen
S 2J 3R
B-Jam Ben Lindqvist Raja
Punainen
S 2J 3R RJ (auto)
Mortifera Riku Rämö Raja
Punainen
S 2J 3R
Kelkkis Jani Outila Raja
Punainen
S 2J 3R (Pioneeri)
Tuomo Karttiala Tuomo Karttiala sportsman800
Keltainen
A2
Lilla-Igor Teemu Karttiala sportsman800
Keltainen
A2 - Ryhmänjohtaja
Exopaldes Atte Flinkman sportsman800
Keltainen
A2 - Ryhmän varajohtaja
Appluq Joel Apelgren sportsman800
Keltainen
A2
alex.s alex sanchez sportsman800
Keltainen
A2 - Lääkintämies
AvkSoft Arno Koskenranta
Keltainen
B2
KoskUk Ukri Koskenranta
Keltainen
B2
Khvarrioiren Timo Tervo ASFI Pirkka-Timppa Unit
Punainen
S 2J 4R
haz Janne Aalto LVA
Keltainen
D4
Somppi Antto Somppi
Keltainen
B4
Ozzkuu Oskari Polo Raja
Punainen
S 2J 3R
Eldu Lauri Tonteri
Punainen
S 1J 3R
Kaurola Henry Kaurola EJP
Keltainen
E1
TheCrow Toni Oksanen
Punainen
S 2J 4R RVJ
MajorSomppi Eelis Somppi Keltainen
Keltainen
D1
Eemeli Eemeli Riihonen
Keltainen
E1 - Lääkintämies
Paavo Paavo Piironen
Punainen
S 1J JJ
lateksijeesus ari salonen Team Ainarikki ry
Keltainen
B1
Augusti Aku lehtonen
Keltainen
A3
Rasse99 Rasmus Viirre Gruppa Slava
Punainen
U 2J 6R
CountKeepo Aleksis Kermorgant ASFI Pirkka-Timppa Unit
Punainen
S 1J 6R
Eemil6600 Eemil Palmen
Keltainen
F2
NummiAFI Noa Kaskinen Arma Finland
Punainen
S 1J 1R
jabergma Jan Bergman Valkyries
Punainen
SP1
Cyanid Daniel Nenonen Valkyries
Punainen
SP1 (Lääkintä)
Gusse Marcus Gestranius Valkyries
Punainen
SP1
Swägä Svante Bergman Valkyries
Punainen
SP1
rassse rasmus rautavuori Valdyr
Punainen
U 1J 4R
Lebiz Sami Leppämäki Valkyries
Punainen
U 2J 1R
amnell Anton Amnell D-team
Punainen
S 2J 2R
Tomplex Tommi Parhamaa TEAM D
Punainen
S 2J 2R
hameer Eeropekka Hamalainen
Keltainen
B4
Vaffa Ville Kallio Kaukasus
Keltainen
D4
Minakka Tuomas Rantanen Kaukasus
Keltainen
D4 - Ryhmänjohtaja
Viltsu Ville Kontinen
Punainen
U 2J 1R (Lääkintä)
Sampsa Sami Painio
Punainen
U 2J 1R
Beef Samuli Koskinen CCD
Keltainen
C4
JoonasPylvinen Joonas Pylvinen Ehasa Ry
Organisaattorit
zakkez Sakari Vyyryläinen Atom Airsoft
Punainen
S 2J 4R
Juikki Juha Waltter
Punainen
U 2J 2R
Roopeos Roope Suominen Le AsFi Kumandus
Punainen
S 1J 6R
Nikkey Nikita Alkhimenko LAF
Keltainen
R2
JimitoSanchez Markus Svennevig
Keltainen
F1
sotapoika94 ville pensasmäki Sotapojat
Keltainen
B2 - Lääkintämies
Skimbat Eemeli Ahonen Sotapojat
Keltainen
B2 - Ryhmänjohtaja
simbattu simo maaranen Sotapojat
Keltainen
B2 - PST
Jap0 Jani Noroaho Sotapojat
Keltainen
B2 - Ryhmän varajohtaja
0lm0 Olli Maaranen Sotapojat
Keltainen
B2 - Pioneeri
FM-77 Efim Serdiuk Tammerstrike
Keltainen
R2
Igor Igor Pustsin CCD
Keltainen
C4
Juusob juuso backstrom Satakunnan airsoft ry
Keltainen
F15 - Joukkueen varajohtaja
Muxsis Aaro Kauppinen
Keltainen
E4
Tzaarikko Aleksander Saarikko
Keltainen
D4
peltonennko Niko Peltonen Kaukasus
Keltainen
D4
Napbo Juho Leinonen Kaukasus
Keltainen
D4 - Lääkintämies
v0hveli Juho Nurminen Kaukasus
Keltainen
D4 - Ryhmän varajohtaja
Jokkispokkis Jonne Palkio Kaukasus
Keltainen
D4
Missionary Olli Hämäläinen Ehasa Ry
Organisaattorit
imp Ilkka Pakarinen
Punainen
U 2J 2R
Seppa1 Eero Hanhikoski Ainarikki
Keltainen
B1
Akukoivistoinen Aku Koivistoinen
Punainen
U 2J 4R
Myllari Joona Myllykoski EJP
Keltainen
D3 - Ryhmänjohtaja
kanelimuna Jan-Mikael Rovanen Hiihtoliitto
Keltainen
D3
Mirska Miro Raumonen BMI
Punainen
S 1J 2R
Tuke Tuukka Saajo Routa
Punainen
U 2J 6R
Zeslo Aleksi Könönen Mike Sierra
Keltainen
C1
sotilasjane Sanni-Johanna Patsi TstOs Pohjanmaa
Keltainen
D2 - Ryhmän varajohtaja
Makep Markku Patsi TstOs Pohjanmaa
Keltainen
D2 - Ryhmänjohtaja
Jaake Jaska Patsi TstOs Pohjanmaa
Keltainen
D2 - Pioneeri
cortezz Manu Tenhunen
Punainen
U 2J 5R
sadic Jyrki Konni MORAT
Punainen
U 2J 5R
Killmeika Oskari Kinnunen Adventum
Punainen
U 2J 6R
henterfin Jani Savela Adventum
Punainen
U 2J 6R
ipopipo Iippo Nurmisto Adventum
Punainen
U 2J 6R
Onniruuth Onni Ruuth KruSoft
Keltainen
B2
Jokke Veikka Jokinen erikois-joukot
Keltainen
E4 - Lääkintämies
Zuklander Aki Ruotsalainen possujuna
Keltainen
V3 - PST
Semijoonas Joonas Hintsala possujuna
Keltainen
V3 - Pioneeri
pikkarainen jan pikkarainen possujuna
Keltainen
V3 - Lääkintämies
mihkel mihkel Uring zavdv
Keltainen
R2
J0PU Joni Puusti
Keltainen
D1
Jaatinen Samu Jaatinen KruSoft
Keltainen
B2
Mixu Tarkkala Mikael Tarkkala V.O.A
Punainen
U 1J 4R
iiiaxtep Mikhail Kletsov LAF
Keltainen
R1
jarkkok Jarkko Karsikas YlöB
Punainen
U 2J JJ
jokkez93 Joel Mikkola TGR Airsoft
Keltainen
E1
Thueerra Tuure Ahonen
Keltainen
D1
Pausing Pauli Karjalainen ARPA
Punainen
U 2J 6R
Reaper33 Jani Andersson Sotaherrat
Punainen
S 1J 2R
jonttupoi Joona Paija
Punainen
S 1J 5R
Lordilord1 Mikko Sälpölä TEAM D
Punainen
U 2J 1R
Kaataja69 Aleksi Kataja TEAM D
Punainen
U 2J 1R
NOXIRO Alexandr Vorobjev
Punainen
U 2J 4R
Apoboy Martin Fominski Finski Softers
Punainen
U 2J 4R
urmas Urmas Karu zavdv
Keltainen
R2
Uberasse Rasse Antson AST Random
Punainen
S 2J 2R (lääkintä)
Jackson95 Anton Mikkola TGR Airsoft
Keltainen
E1
MrHant Mihail Nyappinen
Keltainen
R1
Majava Leo Aalto KESO
Punainen
U 2J 7R (PST)
Topiaspekkanen Topias Pekkanen JNSSOFT
Punainen
U 2J 2R
DrJ Nikita Stepanov lav tim
Keltainen
R2
Sombre Ville Hamara KESO
Punainen
U 2J 7R RJ+Auto
Pedro peetu hamara KESO
Punainen
U 2J 7R
Soosi Juho Ojanperä Lapa
Punainen
S 2J 5R RVJ
AlhoM Miika Alho Lapa
Punainen
S 2J 5R
Rege Riku Elgbacka Perestroika Airsoft
Punainen
S 1J 4R
FoxY Jani Ijas
Punainen
S 1J 4R
Maikkol Mikael Makela
Punainen
S 1J 4R
ScotG Alex Jaskari Gruppa Groza
Keltainen
F4 - Lääkintämies
TheArnea Aarni Lahtinen Gruppa Groza
Keltainen
F4 - Pioneeri
m11kku Mikael Ojavainio Lapa
Punainen
S 2J 5R (lääkintä)
Karppa Kari Leinonen
Punainen
S 1J 4R
Peruna Sami Hulkkonen MR-TSTOS
Punainen
S 2J 5R
Marttinen Anssi Marttinen MR-TSTOS
Punainen
S 2J 5R RJ
viilee Ville Kangas lapa
Punainen
S 2J 5R
MatildaS Matilda Stolt
Keltainen
T1
Nosferatu Janne Pirilä PMS_seals
Keltainen
T1 - Partionjohtaja
Ukko Ukko Kalliomaki Gruppa Groza
Keltainen
F4
HeKa henri berg Lapa
Punainen
S 2J 5R
Kekkerer Oskar Ketterer KiHe
Punainen
S 1J 6R
Esa Piipponen Esa Piipponen S.U.C.C
Punainen
S 2J 5R
Samuli252 Samuli Kahrola
Punainen
U 2J 4R
Teemu Annala Teemu Annala Team Turhapuro
Keltainen
F2
Euro Eero Pajunen Wasteland Warriors
Keltainen
F2 - Ryhmän varajohtaja
KooKoo Kasperi Kouri
Keltainen
F2
Fuhrer Joonatan Nuopponen Kaukasus
Keltainen
D4
kaljuu roni kallio Raw Titanium Machine
Keltainen
V2
Chroka Christopher Kallio Raw Titanium Machine
Keltainen
V2 - Lääkintämies
Teeo Teeo Pulliainen Keltainen
Keltainen
A4
Aleksi Kontinen Aleksi Kontinen Keltainen
Keltainen
A4
HokkanenO Oleg Hokkanen LAF
Keltainen
R1
Lexgard Alexia Balk LAF
Keltainen
R1
Kalletus Kalle Tornack Wasteland Warriors
Keltainen
F2 - Ryhmänjohtaja
Presidentti Jussi Kemppinen Rellestysampujat
Keltainen
V2 - Ryhmän varajohtaja
kessu88 Toni Tauru Rellestysampujat
Keltainen
V2 - Ryhmänjohtaja
Romik Roman Seppenen LAF
Keltainen
R1
Jugg1s Jukka Puumi
Punainen
Eetuhut Eetu Huttunen
Keltainen
KevinNicolas Kevin Kaijasaari BGE
Keltainen
Karttunen Juuso Karttunen
Keltainen
Daniel0112 Daniel Heikkinen Adventum
Punainen
U 2J 6R
onz onni kosunen keltainen
Keltainen
Noobi Joonatan Vähäkangas ONCN
Keltainen
F1
lexaa Alex Tervo ONCN
Keltainen
F1
Salovaara Hugo Salovaara Black Bear Tactical
Punainen
S 1J 6R
Matiaskai Matias Kari
Punainen
U 1J 6R
Hermuli25 Herman Henttu
Punainen
U 1J 6R
JokkeJohannes Johannes McGregor
Punainen
U 1J 6R
funky faggot sampo wirkkala
Punainen
U 1J 6R
arttupette Artturi Kemppinen -
Punainen
U 1J 6R (Lääkintä)
TukeM Tuukka Mikola Raja
Punainen
S 2J 3R
Snuttu Santeri Peltola Team ainarikki ry
Keltainen
B1
Nicholaz Jonah bitter
Punainen
Kalervo pyry Pyry Kalervo
Keltainen
F2 - Pioneeri
mestariperuna juuso kanttura VSAR
Keltainen
E4
COMM4NDO Jesse Koskentaka MSS
Keltainen
E4
elias04 Elias Viitamaki punainen
Punainen
U 1J 6R
TuNzki Tuomas Tuomela VKJ
Keltainen
C1
RAMASHKA Boriss Shaklein Tammerstrike
Keltainen
A1
Arttulahti2004 Arttu Lahti Itä-Vartio
Punainen
U 2J 2R
Kyy Kim Vanhakoski Rellestysampujat
Keltainen
V2
Shields Vili Mäensivu
Keltainen
D10 - Johtopartio
Peppi Petri Sairiala Blackriver squad
Keltainen
D2
Basbe89 Pasi Turunen Valkyries
Punainen
U 2J 1R
Hakkis Antti Hagström Red Scorpion Solutions Inc.
Keltainen
D10 - Johtopartio
Juhiz Juho Tokola
Keltainen
D10 - Joukkueen varajohtaja
lakku Tuomas Saari FLS
Keltainen
C1
Jyri03 Jyri Korpikoski
Keltainen
A4
Sperkeley Pyry Korpikoski
Keltainen
A4
TR Tino Repo
Punainen
Kilppari Lauri Matila Gruppa Slava
Punainen
Yeti Atte Jetsu Punainen
Punainen
nakkipulla Jere Palomäki P.A.L.O
Punainen
Pesukone Petteri Lehti Routa
Keltainen
FS-Tomi Tomi Finnsoft Mehtäukot
Punainen
contra Risto Sundelin ARPA
Punainen
Lauri Lauri Ikavalko Savonlinna Airsoft Ry
Punainen
lasablasta Lasse Alanen TFNeg
Punainen
Kimoo Kimi Alanen TFNeg
Punainen
Finnx Juri Ahlfors ARPA
Keltainen
ips Eemeli Kivelä Team Lahna
Keltainen
F4
Reiful1234 Rafael Rantala Team Lahna
Keltainen
F4
Kuulasissi Luukas Lindholm Wasteland Warriors
Keltainen
F2 - Lääkintämies
smuli Samuli Lindström Jessen softaus team
Punainen
Mjth92 Markus Hietanen Cowboys from elektrozavodsk
Punainen
JesseBoikka Jesse Karjalainen Jessen softaus team
Punainen
hegae henri semberg Jessen softaus team
Punainen
Anssi-14 Antton Nappi Jessen softaus team
Punainen
BoltCarrier Jere Aahtola Swift
Punainen
U 2J 5R
Speer Eugen Schweigerdt LAF
Keltainen
R1
BaystoneJr Mikael Wiksten Team Säkki
Punainen
Nybbe Sofia Nyberg Finland Task Force
Punainen
Jepukka Jarkko Ikavalko
Punainen
Henkkagrahn Henry Grahn Team lahna
Keltainen
F4
Pikseli Juho Kallio Team lahna
Keltainen
F4
Laakkonensimon Simon Laakkonen
Keltainen
F2
tts Tuomas Salomaa
Punainen
tuplawee Eetu Weurlander Irti
Keltainen
V1
tuomo oinonen tuomo oinonen
Keltainen
E1
Ak25 Aleksi Kestinmäki
Keltainen
A4 - Lääkintämies
abe Albert Koskelainen LAF
Keltainen
R1
pale Paulus Majuri karhukopla
Punainen
Ilari Ilari Ingalsuo karhukopla
Punainen
seba Sebastian Tornberg NAVY SEAGULLS
Punainen
Rocksnake Aleksis Seilo Puuhöylä
Punainen
GONA Leevi Niininen
Keltainen
F4
Dominator Juho Naapuri
Keltainen
F4
Kankas Joona Kangas
Keltainen
F4
dynkke Samuel Tuominen
Punainen
Lahti Janne Lahti
Punainen
Kookko Robert Kokko
Keltainen
C1
tarmovartiainen Tarmo Vartiainen
Punainen
Joel Joel Salminen
Punainen
TonyMontana97 Anton palomaki P.A.L.O
Punainen
Aprasch Sampo Meriläinen
Keltainen
V1
isoSILLI Eero Kopu Raja
Punainen
W04 Miko Petrov Alpaka
Punainen
aku1999 Aku Peltola KSIA
Keltainen
A4 - Ryhmänjohtaja
Mckugu Siim Kolk N.C.O.A
Keltainen
R2
alekis aleksi koskelainen LAF
Keltainen
R1
tankist77 mihail vasiljev Tammerstrike
Keltainen
A1
karoliin karoliin tomson N.C.O.A
Keltainen
R2
Keponen Rasmus Koponen TEAM D
Punainen
Ilvesdo Tauri Ilves
Keltainen
Murmeli Antti Kolari Clusterfuck
Punainen
JoppeS Joel Seppälä Clusterfuck
Punainen
LaKiiski Kim Kiiski Clusterfuck
Punainen
severimasi Severi Makinen
Keltainen
F4
Otoster Otto Pirinen
Punainen
10GOTO10 Eerikki Eskola ASFI Pirkka-Timppa Unit
Keltainen
E2
Bwg Daniel Palomaki
Punainen
Damarius Petri Bergroth OBA
Punainen
S 1J 2R
vapoz pyry rytkönen katastrofi
Keltainen
D3
Aapok Aapo Karjalainen
Keltainen
T3
Pessi Pessi Fabritius
Keltainen
Joksu Joona Auttila Le AsFi Kumandus
Punainen
Manne15 Manu Iso-kuortti
Keltainen
E2
Myytti Tuomas Honkonen Arma Finland
Keltainen
Stefu Stefan Usurel
Punainen
Phaneron Roni Perkiö
Punainen
mikkoy Mikko Yrjölä
Punainen