Etusivu - Tulevat pelit - TSTOS19 - Osallistujalista

  TSTOS19 Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


Nimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli
Smigel Matias Suominen Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Suikula Joonas Suikula KARY
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Ozzkuu Oskari Polo Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Endar Jussi Ratilainen Sotaherrat
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
k-0ne Tuomas Lairila ASFI Pirkka-Timppa Unit
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Virtto Toni Virtanen TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Damned Eero Minkkinen RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
huulipuuli atte aaltonen RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Stanius Taneli Ruuskanen FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Slinger Joonas Ahopelto RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Delko Kalle Heikkilä RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Vaffa Ville Kallio Kaukasus
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
v0hveli Juho Nurminen Kaukasus
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Rakkula Jere Alhoranta Kaukasus
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Napbo Juho Leinonen Kaukasus
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Minakka Tuomas Rantanen Kaukasus
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Marinemosuri Jaakko Tuominen Kaukasus
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Dolmi0 Miikka Pajarinen Kaukasus
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Mortifera Riku Rämö Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Peke Aleksi Pellinen KARY
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
thepro Kimmo Kyle
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Ghost Joonas Mero RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Tesla Mikko Suuraho Lautturit
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
supersotajumala Mika Rekola Raaste
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Angus Helin Angus Helin Team KiHe
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Deltaros Aleksi Tabell Kirves
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
HeJoPe Henrik Peltola Squad Peltola
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Atte Peltola Atte Peltola Squad Peltola
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Aleeksii Aleksi Matikka Squad Peltola
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
ViskiNalle Jussi Karhumäki ODS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Mansikka Sami Mansikka Clusterfuck
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
L4gi Ville Suominen ODS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Juusto Juho Karhu ODS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jii Juha Vähätiitto ODS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jaeger Pyry Pakkanen ODS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
INFIDEL Arto Puskala ODS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Walppi Lassi Valpola TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
TukeM Tuukka Mikola Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
B-Jam Ben Lindqvist Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Blackhawk Kalle Elovaara Kirves
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Migog Mikko Koho TIERA
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Jubi Joonas Juvonen BMI
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jake Jaakko Komulainen ASFI Pirkka-Timppa Unit
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
topcatti valtteri hamalainen ASFI Pirkka-Timppa Unit
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Taltsi Tatu Laapotti Arma Finland
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Iikka Iikka Lipponen Ehasa Ry
Pelinjohto
isoSILLI Eero Kopu Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Massu Joel Vahter KARY
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Ozz1 Ossi Ahola Valdyr
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
affe Miikka Ahvenainen Teutarin kauhut
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
GrebatoN Jan Lundberg RR+SOR
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Yeger Jani Finne KARY
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
camo89 Mikko Lyytikäinen RR+SOR
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Makela MH Miikka Makela Arma Finland
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Tinppa Timo Kankare Fistfull Of Assholes
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Bulli Antti Kaaronen Kaukasus
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
JK01 Jesse Kankare NAVY SEAGULLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Gijsbert Gijsbert vanderStarre Herrasmiesten airsoft-kerho
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Herkkis Herkko Pirkkalainen Arma Finland
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
aatuk Aatu Kähärä KARY
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
chostrambo69 Sami Kolehmainen RR+SOR
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
kessu88 Toni Tauru Rellestysampujat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Gurman Jens Wikstedt Lautturit
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Keponen Rasmus Koponen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
kenraali-kossu Kimmo Luomala ARPA
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
DolQ Atte Vainiemi KARY
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
contra Risto Sundelin ARPA
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Typexiu Teemu Pyyhtiä Ehasa Ry
Pelinjohto
Turu Ville Turunen Ehasa Ry
Pelinjohto
Shipuli94 Sebastian Preussner Ehasa Ry
Pelinjohto
Olvitch Olli Mustalahti Ehasa Ry
Pelinjohto
null Joel Myllyniemi Ehasa Ry
Pelinjohto
Missionary Olli Hämäläinen Ehasa Ry
Pelinjohto
Leksi Aleksi Sundman Ehasa Ry
Pelinjohto
KessuPuuro Janne Luoma-aho Ehasa Ry
Pelinjohto
Jöntti Joel Sariola Ehasa Ry
Pelinjohto
jjsuokas Jesse Suokas Ehasa Ry
Pelinjohto
Jerrez Jere Vainio Ehasa Ry
Pelinjohto
Frozen Eero Saari Ehasa Ry
Pelinjohto
Bownari97 Mika Haapanen Ehasa Ry
Pelinjohto
Boogiez Elias Tahvanainen Ehasa Ry
Pelinjohto
Apupapinpapupata Ziyi Fu Ehasa Ry
Pelinjohto
Mikojan Mikko Viitanen BMI
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Vaihtorotta Aleksi Sannemann Team Alasin
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Tumppuss Teemu Ventoniemi Finland Task Force
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Tornpatrik Patrik Törn Finland Task Force
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Patzy Pasi Suontausta Finland Task Force
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Kokko Jaakko Kokko Finland Task Force
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Jengblom Joonas Engblom Finland Task Force
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Toniv Toni Aunela TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Frosty Oula Etelälahti RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Lewis Mikko Levänen RR+SOR
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
MegaAake Arno Suominen BMI
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
stamina Nikolai Nerg AST Random
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Smoker Jerry Koponen Clusterfuck
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Kirvesr Riku Kirves Koalitio
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Ryge Sami Rytkönen Arma Finland
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
juuhkeli Hannes Leppänen AST Random
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Ivan The Swag Ian Perring
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
gaovinni Timo Forsman Inkvisitio
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
ikitsu75 tomi ikävalko Teutarin kauhut
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Kousa Olli Kousa KARY
Pirkanmaa: Esikuntajoukkue
Valppis Santtu Valpola TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Sake91 Mikael Saksi Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
HokkanenO Oleg Hokkanen LAF
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Vikke Joonas Vikstr?m Koalitio
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Tigra Denis Fedoseev LAF
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Stanley Alexey Evtifeev LAF
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Elektra Elektra Andreeva Werfuchs
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Faryaboo Yaroslav Yaryshev LAF
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Elch Pavel Ivanov Werfuchs
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
ufucis@gmail.com Martins Strazdins MB LV
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
leppis Jyrki Leppävuori Kirves
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
NightWind Marko Majanoja Kirves
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
paganarh Alan Sigus Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
seidorr Alexander Jartsev Kaukasus
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
j3r3 Jere Itkonen Ehasa Ry
Pelinjohto
tuplawee Eetu Weurlander Irti
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Roxi Roni Korhonen Irti
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Piri Mika Piri Irti
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
ozzyy Ossi Halonen Irti
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
MadBulls Aku Marjoniemi Irti
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Satela Jere Satela Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Hautsi Eero Hautakangas Ducktical
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Ilves-Kettu Joni Lax Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Salomonni Kai Salo Ducktical
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
sotapoika94 ville pensasmäki Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Skimbat Eemeli Ahonen Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
simbattu simo maaranen Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
matu Matias Jussheikki Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Konn4 mikko koivunen Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
juuh toni noroaho Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jap0 Jani Noroaho Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
0lm0 Olli Maaranen Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Pansku5 Patrik Sannemann Team Alasin
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Maastoutuja Matti Keranen B.Y.O.B.
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Skamaroh Siarhei Shutau LAF
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
zalman96 Aleksey Lebedev LAF
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
markop Marko Pill Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Juhis Juha-matti Klinga TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
MrHant Mihail Nyappinen LAF
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Sharker7 meelis kroshetskin Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Janek Janek Taru
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Haasti Veeti Haaja ASFI Pirkka-Timppa Unit
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Pelttari T Timo Pelttari Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
marguskiss Margus Kiss Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Unikeko Sami Ojala Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
MiGiS Mikko Kurvi Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Mahmood The Camel Thief Juuso Heikinheimo Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Loitsu Dani Suovuo Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
kaljuu roni kallio Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Jilvone Juho Ilvonen Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Chroka Christopher Kallio Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
stirre Juho Kokkonen Ehasa Ry
Pelinjohto
Speer Eugen Schweigerdt LAF
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Villesan Ville Sandelin FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
seve severi miettinen FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Panzku Panu Hakanpää FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Mikkude Mikael Nygård FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Ketsu sami ketola FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Kekki Konsta Kekki FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Jonizuh Joni Lounasaho FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Jimii Jimi Lainio FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Jerppa JERRY ALAJOKI FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Jaska22 Jaakko Sandberg FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Jamo Jarno Hakanpää FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Aonix Jani Vihervaara FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
10GOTO10 Eerikki Eskola ASFI Pirkka-Timppa Unit
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
reflex Mika Lehtilä
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Micher Mikhail Chervenko Pirkanmaa
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Viuhkamiina Jarkko Viitala Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
VilleMigel Ville Nurmi Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Skipperi Kimmo Kangas Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
pohnis Juuso valimaki Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
CptBaldness Christian Lehtonen Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Acehaseo Riku Kuusisto Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Ike94 Egor Kudryakov Raccoon Ghosts
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Koija Heikki Niskala Koalitio
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Harska Niko Hartonen Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
suosaar Alex Suosaari Routa
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Makela Jori Mäkelä Arma Finland
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
vellu Veli Prehti AST Otsir Böö
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
tommi22 Tommi Rosnell AST Reböls
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
rainyday Eero Reiniaho SVTG
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Leppis Taneli Leppänen AST Otsir Böö
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Ipa Ilkka Lehtikangas AST Otsir Böö
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Anangonda Antti Katajamaki AST Reböls
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
-k-mikko Mikko Virta AST Otsir Böö
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
AndrusK Andrus Kangro Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Hurjasusi Mikko Hukka Valdyr
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Amppari jere vainionpää
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Jokkispokkis Jonne Palkio Kaukasus
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Suomijorma Roope Weckström Koalitio
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Ger Gregory Frolkin MSK Beavers
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Finnx Juri Ahlfors ARPA
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Rahap Evgeniy Rakov MSK Beavers
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
kom4 Toni Jääskeläinen Invalidikommandot
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Borey ANDREI SEROV MSK Beavers
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Babay Eldar Kazakov MSK Beavers
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Dino Ivan Maltcev MSK Beavers
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
spaideri Juho Rautio ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Senilix Pekka Gröhn ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
SamiH Sami Heikkinen ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Rauno Toni Frantsi ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Phosgene Ville Hietikko ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Nseal Iiro Karjalainen ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Mösö Martin Söderström ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
MrDenkku Dennis Juntura ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
MHJT Mikko Tenni ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Lönnström Mathias Lönnström ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Korpisaari Oskari Korpisaari ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
konepaa mikko hartikainen ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
itko Ilkka Koistinen ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Cuha Juha Hietikko ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
am1 Lauri Huru ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
munkki mikko väisänen Sotaherrat
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Kimi Kimi Ahola Pirkanmaasoft
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Plörö Jesse Herranen SniperX
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Sune[rus] Sune Steg ODS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
x33z Lauri Samiola BRZR IA
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Assari Mikko Asikainen BRZR IA
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Jönes Joonas Kukila SniperX
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Boltsi ville Palmamäki SniperX
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
tapiosto Dani Frisk Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Puulisko Julius Lisko Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
MrAmaru Amaru Ruotsalainen Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
MIKAEL1 Mikael Turkia Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Lund- Ludvig Lund Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
L00RI Lauri Vakkala Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Henkka18 Heinry Kondas Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Lolssi Ossi Hurme Teutarin kauhut
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Pontus Jarkko-Petteri Laurila Blackriver squad
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Pelzi Teemu Peltola Blackriver squad
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
marcusmatilainen Marcus Matilainen Blackriver squad
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Mrmeeksi Antti Rouvali Blackriver squad
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Flierg Santeri Piipponen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Alex Alex Mäkinen AST Random
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Laukkis Tatu Laukkanen Firstwave
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
PeQuZel Petri Nurmenniemi Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Hauzi Eetu Hautala Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Tuom-asd Tuomas Suni JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Tamerlan Michail Podsivalov PHX2
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Fizik Roman Atraskevic PHX2
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
mata.janu Matas Janulevicius Phoenix
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
kurbi Jari Kesälahti
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Kwazlar Renat Abbasov Phoenix
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
maxxVostok Maksim Maksimenko PHX2
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
BeRLiN Kirill Motyzhev MSK Beavers
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Maxster Maxim Shaligin Beavers
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
SvX Silver Vesi Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
mnordstrom Martin Nordström HHTO
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Avocadomer Daniel Forsström HHTO
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Jousku Joel Silen Fuller
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Lapamato Lassi Silen Fuller
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Kapteenikoukku Elias Koukku Blackriver squad
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Apoxde Teemu Mattila RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Vlad86 Vladislav Larionov Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
SchnuRock Pavel Tiinus Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Rufi Timo Tinus Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
RAMASHKA Boriss Shaklein Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
pavela Pavel Aleshkov Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Morpeh Viatcheslav Rikhau Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Maks Maksim Ryjenko Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
JevgeniZ Jevgeni Zuravljov Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
guliver Aleksandr Saklein Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Goblin Sergei Narjanen Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
FM-77 Efim Serdiuk Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
eriktoivonen Erik Toivonen Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Eduorgolainen Eduard Orgolainen Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
japi jarno sairiala Blackriver squad
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Oakman Niko Tamminen Blackriver squad
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
makke21 Markus Mikkola Blackriver squad
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Aleksi997 Aleksi Sumanen Fuller
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
gatas Simonas Gatelis Phoenix2
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Macce Markus Messo Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Inha, M Mika Inha Ilvessoturit ry
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
osafkniven Per Ulander TLP
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Busken Anders Stais TLP
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
pahandus Tanel Veere Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
smoked Pavels Volcoks GT13
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Khan Alisher Batirbaev GT13
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
AngryVinni Viktors Filimonovs GT13
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
MamkinOperator Artjoms Jevstignejevs GT13
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
h?let Johannes Modigs TLP
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Peetu Peetu Ahopelto Napalmsoft
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Tepu83 Teppo Valimaa TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Aweron Andrei Dovbnja Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
TonyG Antanas Jocius PHX1
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Chekan Dmitrijs Ginkuls GT13
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Tsar Janis Plaudis GT13
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Deda Jaroslavs Taranenko GT13
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
CountKeepo Aleksis Kermorgant ASFI Pirkka-Timppa Unit
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Khvarrioiren Timo Tervo ASFI Pirkka-Timppa Unit
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Watson Andrey Hablyuk GT13
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Gr!Zly Lasse Fosdam ODS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
laturi Lauri Mäenpää JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Randomirotta Jerry Hatara PSAY
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Hukkis Ville Hukkanen Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Repta Kalle Seppälä JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
kansleri Teemu Nordlund FLS
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
delta93 reko auvinen psay
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Darzeia Vesa Rantala JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Koikka Jere Koivisto JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Mrdaddy Samuel Tuomikorpi
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Kutunluu Teemu Salminen Tag Team
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
vapoz pyry rytkönen katastrofi
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
nubi Mika Nupponen Team Ainarikki ry
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Lilf Eemeli Liljaranta Tag Team
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
MaahisKuningas Antti Virtanen BFN
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Kalaq Tuure Kristersson Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Mrkus Markus Hassinen BFN
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
HerrasRotta Tapio Ruusuvuori BFN
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
jouhaniz Juhani Anttila CMW
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Ozzi Ossi Ojala CMW
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Zimur Simo Venäläinen EuroKorps
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Harvala Tero Hindrell EuroKorps
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Speedymaza Matti Mäenpää BFN
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Alkorytmi Mikael Halme Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Mazor Matti Jaakkola JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
CMW Severi lamminpää CMW
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Spaddu Tapani Karhu Ahlmens
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
MacGywer Aki Ahonen
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
AQ Aku Ojala Tag Team
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Ietzan Bjarne Saermark ODS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Karebear Jukka Karhu Ahlmens
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Kuittirulla Teemu Sorvari Teutarin kauhut
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Sus Suvi Järvinen B.Y.O.B.
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Sampsa Sampsa Aulin B.Y.O.B.
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Risky3000 mikko karjalainen B.Y.O.B.
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Paroni Henri Kotipelto B.Y.O.B.
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Oka Olli Oka B.Y.O.B.
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Lucky7 Samuli Kesola B.Y.O.B.
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Karjala Antti-Jussi Kinnarinen B.Y.O.B.
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
jarkkok81 Jarkko Kallapera B.Y.O.B.
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Aarni Joakim Aarni Joakim B.Y.O.B.
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Honkonen Tommi Honkonen Arma Finland
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Valtsu Valter Lind Osasto Kuhnuri
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
MastaE Erno Korpela Osasto Kuhnuri
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Jonsered Joonas Rohula Firstwave
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
rokkila Jaso Rokkila Hiihtoliitto
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Ternola Panu Ternola Hiihtoliitto
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Remanso Joonathan Suvanto SETEK
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
GummiGana Sauli Bordi Sotaherrat
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Nran Niko Ran Sotaherrat
Uusimaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
EvoX Tuukka Toppi Team KiHe
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
vinkki Minja Vinkki Ehasa Ry
Pelinjohto
Prapor Sergei Kompaneitsev Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Fanttomi Veikko Sallinen Arma Finland
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Essenza Jurijs Trikirs
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Insurgunt Olli Niemetmaa AST Gekkoset
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Zuklander Aki Ruotsalainen possujuna
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Tahvopappa Sami Raatikainen possujuna
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
pikkarainen jan pikkarainen possujuna
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Julli Julli Ripatti possujuna
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Isä Mitro Miro Lappalainen possujuna
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Inkkari Janne Inkeroinen ASFI Pirkka-Timppa Unit
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Husqvarna Mika Rohula Firstwave
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Nakkipoika Topi Finer Firstwave
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Arska Arttu Laukkanen Firstwave
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
topsa Topi Lipponen Firstwave
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Nikkesap Niklas Sarkki SAP_Airsoft
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Heiikkii Heikki Toivo SAP_Airsoft
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Jamppi Jani Kauranen Firstwave
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Archi PavelArtjom Tsekotin Figwam
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
sanchez Alexander Basharin FigWam
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
NecroKuraattori Simo Suominen Pirkanmaasoft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
KurtzZz Antti Patrikainen Etsivätoimisto Z Salamapartio
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
roogeri Johannes Santanen Regular Team
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
ofkuuu Henri Vierikko Regular Team
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Lassi Lassi Pirttinen Regular Team
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
FuelZ Otto Pirhonen Regular Team
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Fisuttaja Tuomas Salo Regular Team
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
onBender Mikael Kouki Etsivätoimisto Z Salamapartio
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Romik Roman Seppenen LAF
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Walker Jarno Soininen TIERA
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Pitti Pasi Anttila TIERA
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Miki- Mika Kiema TIERA
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
valther Valtteri Skutnabb TIERA
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Den Denis Dadon Pirkanmaa
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Oks Oks Aleksandr Headhunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Oak Mihhail Kastritski Headhunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
iWE Ilari Tillikainen Donow
Uusimaa: Tiedotus ja tutkimusosasto (haku erillisen hakemuksen kautta)
salzenger Antti Majamaki KPSJ
Uusimaa: Tiedotus ja tutkimusosasto (haku erillisen hakemuksen kautta)
thume tuomas niinivirta KARY
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
GFuel Oliver Parkkonen BRZR IA
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Vampis Samuli Cederström
Uusimaa: Tiedotus ja tutkimusosasto (haku erillisen hakemuksen kautta)
Basia Denis Voloshin MSK Beavers
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
TN11 Frank Olsen Team Nordjylland
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
TN21 Kasper Hoegh Team Nordjylland
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
TN23 Erik Sloth Team Nordjylland
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
TN14 Aslak Alstad Team Nordjylland
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
TN22 jakob Danielsen Team Nordjylland
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
TN24 kasper Toft Team Nordjylland
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Sulami Samuli Yliniemi Desperados
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Sieke Joonas Sirvio Desperados
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Roina Saku Nevalainen Desperados
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Fauni Sami Perttunen Desperados
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
grizlis Andrius Janulevicus Phoenix2
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Juho Juho Tietäväinen katastrofi
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Lizeq Olli Hissa JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Hexy Heikki Silvasti Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Svo Andrey Lestev LAF
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Zetor Dominik Jurewicz PPU
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
R?bin Vladimir Osipov PPU
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Feja Edvardas Drozd Phoenix
Pirkanmaa: Tiedustelujoukkue (haku erillisen hakemuksen kautta)
Villetz23 Ville Hemmilä Firstwave
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Samuadio Jani Kovalainen CMW
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
talaar Arttu Korppoo BFN
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
GreyFox Andrus Porri HeadHunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat