Etusivu - Menneet pelit - Conquest 13 - Osallistujalista

  Conquest 13 Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


Nimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli Rooli
Jake Jaakko Komulainen ASFI Pirkka-Timppa Unit
Punainen
T2 - Team Leader
topcatti valtteri hamalainen ASFI Pirkka-Timppa Unit
Punainen
T2
Haasti Veeti Haaja ASFI Pirkka-Timppa Unit
Punainen
T1 - Engineer
k-0ne Tuomas Lairila ASFI Pirkka-Timppa Unit
Punainen
T10 - CO
Kutunluu Teemu Salminen Tag Team
Punainen
A10 - Platoon Leader
nubi Mika Nupponen Team Ainarikki ry
Punainen
A2
jemppaaz Jemi Turunen Le AsFi Kumandus
Punainen
T1
ahmaddsouki Ahmad Dsouki Team Ainarikki
Punainen
A2
Roopeos Roope Suominen Le AsFi Kumandus
Punainen
D1 - Engineer
T0rstii Joni Viljanen
Punainen
E4 - AT
Hurjasusi Mikko Hukka Valdyr
Punainen
B2
Randomirotta Jerry Hatara PSAY
Punainen
T1 - AT
Patzy Pasi Suontausta Finland Task Force
Punainen
C2 - AT
Lilf Eemeli Liljaranta Tag Team
Punainen
A1
Tornpatrik Patrik Törn Finland Task Force
Punainen
C2
niemiseniko Niko Nieminen Le AsFi Kumandus
Punainen
D10 - Platoon Leader
Manner veeti manner Kuminyrkki
Punainen
C3 - Medic
jubix juuso puolitaival
Punainen
R1
kenraali-kossu Kimmo Luomala ARPA
Punainen
R1 - Squad Leader
Herttua Osku Herttua Tag Team
Punainen
A1 - Medic
Makela Jori Mäkelä Arma Finland
Punainen
C1 - Squad Leader
KARO Ilkka Jarvi EJP
Punainen
E3
Inkkari Janne Inkeroinen ASFI Pirkka-Timppa Unit
Punainen
T2 - Medic
tuonone Tuure Tuononen Le AsFi Kumandus
Punainen
T1 - Medic
Pontus Jarkko-Petteri Laurila Blackriver squad
Punainen
C3
Mayse Miika Saynevirta The Green Knights
Punainen
B1
Reaper33 Jani Andersson Sotaherrat
Punainen
A0 - AT
Jengblom Joonas Engblom Finland Task Force
Punainen
C2 - Squad Leader
dami Danila Mida EJP
Punainen
Jäppinen Janne Niitlahti Gauntlet inc.
Keltainen
C1
Ruutiukko Joonas Katko Ainarikki
Punainen
A2 - Medic
Jönes Joonas Kukila SniperX
Keltainen
G4
Boltsi ville Palmamäki SniperX
Keltainen
G4 (Medic)
Khvarrioiren Timo Tervo ASFI Pirkka-Timppa Unit
Punainen
T1 - Team Leader
Mariko Marko Turpeinen Gauntlet inc.
Keltainen
C1
Ikaros Mikko Viljanen Gauntlet inc.
Keltainen
C1
Hevarilumikki91 Minttu Matintupa Gauntlet inc.
Keltainen
C1
Harper Tatu Perimäki Gauntlet inc.
Keltainen
C1
Foxtrot Niko Lahtinen Gauntlet inc.
Keltainen
C1
Vosu Heidi Turpeinen
Keltainen
C1
vinkki Minja Vinkki Ehasa Ry
Pelinjohto
stirre Juho Kokkonen Ehasa Ry
Pelinjohto
Boogiez Elias Tahvanainen Ehasa Ry
Pelinjohto
Osmoluo Osmo Luokkanen Le AsFi Kumandus
Punainen
D1 - Medic
EVil Elias Viljanen
Keltainen
C1
Wulf Esa Toivonen NBS Milsim
Punainen
A2
worldwar1airsoft Iikka Salo IR.83
Punainen
E3
EvoX Tuukka Toppi Team KiHe
Punainen
D1
Norza Pekka Norja Gauntlet inc.
Keltainen
C1
Speedymaza Matti Mäenpää BFN
Keltainen
Lauri Kuosmanen Lauri Kuosmanen
Punainen
C2
Makez1 Markus Myllymaki
Punainen
D1
JuRa Julius Rantanen Drunken Clam
Punainen
D3
Nurmkas Kasper Nurmi KPSJ
Punainen
C1 - AT
Theero Eero Pakarinen Valdyr
Punainen
B2 - Squad Leader
10GOTO10 Eerikki Eskola ASFI Pirkka-Timppa Unit
Punainen
T2 - AT
Mickey Thompson Mikko Rajala TEAM D
Punainen
D3 - AT
Lordilord1 Mikko Sälpölä TEAM D
Punainen
D3 - Medic
Roxi Roni Korhonen Irti
Keltainen
F1 (Medic)
mitro54 mitro vaskela PikkuPojat
Punainen
R3
Taajuus Saku Allen Tag Team
Punainen
A1 - AT
Walppi Lassi Valpola TSV-Service
Punainen
C3 - AT
Jubi Joonas Juvonen BMI
Punainen
B4
Velli Veeti Lindell PikkuPojat
Punainen
R3
Stalker2-4 Richard Bockerman Team Ainarikki
Punainen
A3
FrisKySoft Toni Nikka Tag Team
Punainen
A1
JK01 Jesse Kankare NAVY SEAGULLS
Punainen
B3 - AT
lateksijeesus ari salonen Team Ainarikki ry
Punainen
A3 - AT
Kahis Juha Kahiluoto Team Ainarikki ry
Punainen
A3
Tinppa Timo Kankare Fistfull Of Assholes
Punainen
B4
Kaataja69 Aleksi Kataja TEAM D
Punainen
D3
MadBulls Aku Marjoniemi Irti
Keltainen
F1 (RJ)
Havukka Pete Havukainen SOR
Keltainen
topsa Topi Lipponen Firstwave
Keltainen
B0 (JJ)
Iikka Iikka Lipponen Ehasa Ry
Pelinjohto
Jonsered Joonas Rohula Firstwave
Keltainen
B2 (RJ)
Lapamato Lassi Silen Fuller
Punainen
C3 - Engineer
Piri Mika Piri Irti
Keltainen
F1
Valppis Santtu Valpola TSV-Service
Punainen
C3 - Squad Leader
Pelzi Teemu Peltola Blackriver squad
Punainen
C3
Cride Kristian Tepponen Finland Task Force
Punainen
C2 - Medic
Jepjoo Vesa Salo Vanha Pieru
Punainen
E3 - Squad Leader
Magna Oscar Aronsen TJ airsoft
Punainen
C4
Liijou Leo Heikinkangas TJ Airsoft
Punainen
C4
Maju Julius Ketola TJ Airsoft
Punainen
C4
aatis Aatu Rytkonen TJ Airsoft
Punainen
C4 - Medic
Matu Patrick Korpi TJ Airsoft
Punainen
C4
MacMarineFIN Ville Kettunen KPSJ
Punainen
C1
PateM Pauli Mertoniemi Tag Team
Punainen
A1
Myyrä Martti Päivinen Routa
Punainen
E2
Finnstriker Niko Luukkonen Gonakuoriaiset
Punainen
B1
Ranger0 Teemu Skog
Keltainen
Thanatos Joona Jantunen The Green Knights
Punainen
B1
Oakman Niko Tamminen Blackriver squad
Punainen
C3
Temeluchus Teemu Jalonen Tag Team
Punainen
A1
kaljuu roni kallio Raw Titanium Machine
Keltainen
B3
Unikeko Sami Ojala Raw Titanium Machine
Keltainen
B3
AQ Aku Ojala Tag Team
Punainen
A1 - Squad Leader
Aete Anna Tervo The Green Knights
Punainen
B1 - Medic
Inferno Antti Hotari
Punainen
E4
JarnoL Jarno Lipponen
Punainen
E4
miikka123 miikka valipakka MSS
Punainen
E1
Jimbo Jimi Saastamoinen
Keltainen
Samu92 Samu Sivula
Punainen
E4
Nea Tiainen Nea Tiainen The Green Knights
Punainen
B2 - Medic
Stanhope Jaakko Rinne The Green Knights
Punainen
B10 - Platoon Medic
Hiisi Vesa Iivonen Valdyr
Punainen
B1 - Squad Leader
tarmovartiainen Tarmo Vartiainen
Punainen
E1 - Engineer
Huti Noona Hiilinen The Green Knights
Punainen
B1
Telchar Janne Etola The Green Knights
Punainen
B2
contra Risto Sundelin ARPA
Punainen
R1
Teemu Annala Teemu Annala Team Turhapuro
Keltainen
E2 (Medic)
Aleksi Kontinen Aleksi Kontinen Keltainen
Keltainen
Teeo Teeo Pulliainen Keltainen
Keltainen
Kalletus Kalle Tornack Wasteland Warriors
Keltainen
E0 (JJ)
suosaar Alex Suosaari Routa
Punainen
E2
Jupek Juha-Pekka Pulkkinen
Keltainen
Pulu Aatu Pulkkinen
Keltainen
Janek Janek Taru
Punainen
D1
e3mu5t0 Eevertti Mustonen Wasteland Warriors
Keltainen
E1 (Pioneeri)
Mtish Eve Juntunen The Green Knights
Punainen
B2
Wesseli Jouko Wessman
Keltainen
ToniA Toni Aunela
Punainen
E4 - Medic
Urtta99 Arttu Suuronen The Family Strikes Back
Keltainen
D4
Nuori ja nopea Jari Suuronen The Family Strikes Back
Keltainen
D4 (RJ)
Ssu Sami Suuronen The Family Strikes Back
Keltainen
D4
Joosuu1 Joona Suuronen The Family Strikes Back
Keltainen
D4
japi jarno sairiala Blackriver squad
Punainen
C3
Jan Puustinen Jan Puustinen The Green Knights
Punainen
B1 - Engineer
Myfia Asko Valkeinen Trident Co.
Keltainen
jocke Johannes Koskinen Trident Co.
Keltainen
Rookie88 Eetu Niiranen
Keltainen
Jugg1s Jukka Puumi
Punainen
Kokko Jaakko Kokko Finland Task Force
Punainen
C2 - Engineer
Sperkeley Pyry Korpikoski
Keltainen
peura Toni Peurala Blackriver squad
Punainen
C3
FriendlyFire Aro Merta Ainarikki
Punainen
A3
rock Lauri Rokkanen
Keltainen
Jamppi Jani Kauranen Firstwave
Keltainen
B2
Imba Silli Ville Laatikainen
Keltainen
G1 (Engineer)
Karhunen Lassi Laatikainen
Keltainen
G1 (RJ)
tesserakti Juri Mattila
Keltainen
G1
Euro Eero Pajunen Wasteland Warriors
Keltainen
E1
Satela Jere Satela Ilvessoturit
Keltainen
G2
Kytis Anssi Kytoaho
Punainen
K0 - RTO
Harska Niko Hartonen Ilvessoturit
Keltainen
G2
Nappis Aleksi Saarni Ilvessoturit
Keltainen
G2
spaideri Juho Rautio ALAMO
Keltainen
A2
SamiH Sami Heikkinen ALAMO
Keltainen
A2
Rauno Toni Frantsi ALAMO
Keltainen
A2
Phosgene Ville Hietikko ALAMO
Keltainen
A0 (JJ)
Nseal Iiro Karjalainen ALAMO
Keltainen
A2
Mösö Martin Söderström ALAMO
Keltainen
A2
MrDenkku Dennis Juntura ALAMO
Keltainen
A2
MHJT Mikko Tenni ALAMO
Keltainen
A1
Korpisaari Oskari Korpisaari ALAMO
Keltainen
A1
itko Ilkka Koistinen ALAMO
Keltainen
A1
Cuha Juha Hietikko ALAMO
Keltainen
A1
am1 Lauri Huru ALAMO
Keltainen
A1
Aaro eemil kortelainen Aaro Kortelainen
Punainen
R2
marcusmatilainen Marcus Matilainen Blackriver squad
Punainen
C3
Malixi Aleksi Paananen TMC
Punainen
B3 - Squad Leader
Snowi023 Kaapo Liimatainen TMC
Punainen
B3
Roinaritari Arttu Lindqvist
Keltainen
H3 (Medic)
Anders47 Anders Enqvist
Punainen
R2
Pexi69 Pekka Hätinen Lumberjack commandos
Keltainen
F4
Romppu Roni Paananen TMC
Punainen
B3
Masberg Matias Liikanen
Keltainen
H3
B-Jam Ben Lindqvist Raja
Keltainen
B3 (RJ)
Kelkkis Jani Outila Raja
Keltainen
B3
ozzyy Ossi Halonen Irti
Keltainen
F1 (PsT)
OnniTuomi Onni Tuomi TMC
Punainen
B3
null Joel Myllyniemi Ehasa Ry
Punainen
K10 - CO
Teme Teemu Oinonen TMC
Punainen
B3
Laukkis Tatu Laukkanen Firstwave
Keltainen
B2
Shoother Janne Rohula Firstwave
Keltainen
B2
Nakkipoika Topi Finer Firstwave
Keltainen
B2
Makeeehh Markus Korkea-aho TMC
Punainen
B3 - Medic
tuplawee Eetu Weurlander Irti
Keltainen
F1
Ozzkuu Oskari Polo Raja
Keltainen
B3
TorCe Tomi Harju
Keltainen
H3 (RJ)
sampsa Sampo Laakkonen Wasteland Warriors
Keltainen
E1 (Medic)
Aidan Mareta Aidan Mareta KommunistiMurskaaja
Keltainen
Tuhatkauno Atte Tuomikoski
Keltainen
JoonasPylvinen Joonas Pylvinen Ehasa Ry
Pelinjohto
TonyAJ Tony Jokinen
Keltainen
Kare Mauri Muuronen
Keltainen
H3 (Engineer)
Emperor Ville Toivanen KAARTI
Keltainen
E2
Ryback Sami Haapsaari KAARTI
Keltainen
E2 RJ
nodex Tomi Nousiainen KAARTI
Keltainen
E2
Villhe Ville Heistman
Keltainen
Sir Ricochealot Ville Moisio
Keltainen
E2
Jaska Jaakko Arvola gage ja kumppanit
Keltainen
JaZu Jasu Silventoinen AST PRKL
Keltainen
E2
0ccam Antti Moisio AST PRKL
Keltainen
E2
sKaBa Niko Karppinen KAARTI
Keltainen
E2
Salmjo1 Joonas Salminiitty KAARTI
Keltainen
E2
Villetz23 Ville Hemmilä Firstwave
Keltainen
B2
Tuomo Karttiala Tuomo Karttiala sportsman800
Keltainen
D2 (PsT)
Hesshu Miro Helenius sportsman800
Keltainen
D2
Exopaldes Atte Flinkman sportsman800
Keltainen
D2
Appluq Joel Apelgren sportsman800
Keltainen
D2 (Engineer)
alex.s alex sanchez sportsman800
Keltainen
D2
Chaos actual Albin Tötterman Team Ainarikki ry
Punainen
A3 - Squad Leader
Sadacdur Sampo Miettinen
Keltainen
G1 (Medic)
affe Miikka Ahvenainen Teutarin kauhut
Punainen
C2
Pyryk Pyry Koskinen
Keltainen
isoSILLI Eero Kopu Raja
Keltainen
B3
Vihtis Juha Vanhamäki KokkeliVekkulit
Keltainen
F4
Reaver Mikko Behm Team Ainarikki ry
Punainen
A2
Nurmi Elias Miikkola Arma Finland
Punainen
C1 - Medic
Karetsu Kare Käis Gonakuoriaiset
Punainen
B1
Killmeika Oskari Kinnunen Adventum
Punainen
E4
ipopipo Iippo Nurmisto Adventum
Punainen
E4
henterfin Jani Savela Adventum
Punainen
E4
Eluwien Jan Sjogren KokkeliVekkulit
Keltainen
F4
Routti Eero Routti TMC
Punainen
B3
sirwaldemar Valtteri Blom
Punainen
B2
Myytti Tuomas Honkonen Arma Finland
Punainen
C1
Kakure11 Kalle Kosonen The Green Knights
Punainen
B10 - Platoon Leader
Amppelipete0069 Jouni Riihinen TMC
Punainen
B3
Sokol Tommi Pirhonen
Punainen
Marttila Ville Marttila Team Ainarikki ry
Punainen
A3
Mrkus Markus Hassinen BFN
Keltainen
Keponen Rasmus Koponen TEAM D
Punainen
D3 - Squad Leader
a0n Mikko Vienonen
Keltainen
E1
Ternola Panu Ternola Hiihtoliitto
Punainen
K15 - XO
Nyyppis Petja Hartikainen KPSJ
Punainen
C1
sanooj Joonas Lehtonen KPSJ
Punainen
C1
Totsky Anton Tötterman Team Ainarikki ry
Punainen
A3 - Engineer
Pirkale Ville Pirinen NBS Milsim
Punainen
A2 - Squad Leader
Teekoo Tommi Kantala Le AsFi Kumandus
Punainen
R10 - Platoon Leader
SupaHessu Hannu Hanninen Tag Team
Punainen
A1
Heikkero Heikki Rasanen
Punainen
R1
Daniel0112 Daniel Heikkinen Adventum
Punainen
E4
Kapuu Juha-markus Ala-kankare Valkyries
Keltainen
A3
Tajiri Joni Toivonen Black Guard Elite
Punainen
D1 - Squad Leader
Punto Joni Salminen
Punainen
D1
mattuuhh Matias Lehtonen Valkyries
Keltainen
A3
cortezz Manu Tenhunen
Keltainen
Lebiz Sami Leppämäki Valkyries
Keltainen
A3
Tevako Teemu Valtonen Valkyries
Keltainen
A3
sadic Jyrki Konni MORAT
Keltainen
Basbe89 Pasi Turunen Valkyries
Keltainen
A3
Swägä Svante Bergman Valkyries
Keltainen
A3
jabergma Jan Bergman Valkyries
Keltainen
A3
Jerejokila Jere Jokila KPVA
Keltainen
A3 (Medic)
Sombre Ville Hamara KESO
Punainen
C4 - Squad Leader
Majava Leo Aalto KESO
Punainen
C4 - AT
Pedro peetu hamara KESO
Punainen
C4
Daniel Viktorov Daniel Viktorov KESO
Punainen
C4 - Engineer
Paavo Paavo Piironen
Punainen
C10 - Platoon Leader
Esa Piipponen Esa Piipponen S.U.C.C
Keltainen
apotzi aapo laitinen S.U.C.C
Keltainen
emil laakamo Emil Laakamo Team Säkki
Keltainen
H2 (RJ)
BaystoneJr Mikael Wiksten Team Säkki
Keltainen
H2
Toopi Topi Paunola Irti
Keltainen
abe Albert Koskelainen LAF
Keltainen
C3
Habe76 Andrus Klooster
Keltainen
asterix jani kivistö OLD FOX
Keltainen
Tesla Mikko Suuraho Lautturit
Punainen
C2
Zuklander Aki Ruotsalainen possujuna
Keltainen
Semijoonas Joonas Hintsala possujuna
Keltainen
pikkarainen jan pikkarainen possujuna
Keltainen
Julli Julli Ripatti possujuna
Keltainen
vellu Veli Prehti AST Otsir Böö
Keltainen
D1
tommi22 Tommi Rosnell AST Reböls
Keltainen
D1 (Medic)
rainyday Eero Reiniaho SVTG
Keltainen
D1
Leppis Taneli Leppänen AST Otsir Böö
Keltainen
D1
jone joonas virta AST Reböls
Keltainen
D1
Anangonda Antti Katajamaki AST Reböls
Keltainen
D1 (RJ)
-k-mikko Mikko Virta AST Otsir Böö
Keltainen
D1 (PsT)
Chroka Christopher Kallio Raw Titanium Machine
Keltainen
B3
camo89 Mikko Lyytikäinen RR+SOR
Keltainen
Lewis Mikko Levänen RR+SOR
Keltainen
supersotajumala Mika Rekola Raaste
Keltainen
Mörkö Vili Nokkala
Keltainen
Tiitinen Jani Tiitinen Sawo-Ops
Keltainen
G3
Tanjaheimonen Tanja Heimonen Sawo-Ops
Keltainen
G3
Petski Petteri Mikander Sawo-Ops
Keltainen
G3
Anonii Markus Piiroinen Sawo-Ops
Keltainen
G3
Nran Niko Ran Sotaherrat
Punainen
A0
GummiGana Sauli Bordi Sotaherrat
Punainen
A0
HerraJUKKA Tuukka Mansikka Black Guard Elite
Punainen
D1
Mirska Miro Raumonen BMI
Punainen
B4
Nibula Niilo Merikalla TMC
Punainen
B3
LLAASSII Lassi Tallskog TMC
Punainen
B3
Arska Arttu Laukkanen Firstwave
Keltainen
B2
Saarikko Jaakko Saarikko
Punainen
E10 - Platoon Leader
vorteksi heikki snellman S x 4
Keltainen
E4
von Laakso Otso Laakso S x 4
Keltainen
E4
Taikasieni Jarno Snellman S x 4
Keltainen
E4
Rezagh Lauri Snellman S x 4
Keltainen
E4 (Medic)
Pureownage Mikko Snellman S x 4
Keltainen
E4
Desipeli Mika Desideri S x 4
Keltainen
E4
Bongo Roni Ahola S x 4
Keltainen
E4
Jacko Jaakko Toivola KokkeliVekkulit
Keltainen
F4
Napalm Bonaparte Jussi-Pekka Kotilainen KokkeliVekkulit
Keltainen
F4
Blackhawk Kalle Elovaara Kirves
Keltainen
x33z Lauri Samiola BRZR IA
Keltainen
Assari Mikko Asikainen BRZR IA
Keltainen
fox1977 mika luoma RR+SOR
Keltainen
leppis Jyrki Leppävuori Kirves
Keltainen
Nepuri Antti Soininen Sawo-Ops
Keltainen
G3
Kalaq Tuure Kristersson Ilvessoturit
Keltainen
G2
heinaluoma Risto Heinäluoma OLDFOX
Punainen
D3
Remanso Joonathan Suvanto SFOL
Punainen
E4 - Squad Leader
Finnx Juri Ahlfors ARPA
Punainen
R1
vrahikai Viljami Rahikainen Ruutiukot
Punainen
R1
Walle Antti Wahlroos Ekasoft
Keltainen
E2
Etarkamo Eetu Tarkamo Ruutiukot
Punainen
R1
Fallen Oskari Ahvenjärvi EJP
Punainen
E3
MatiasM Matias Mäkinen
Punainen
R1
tuomo oinonen tuomo oinonen
Punainen
D4 - Medic
Joksu Joona Auttila Le AsFi Kumandus
Punainen
D1
sami blumchen Sami Blumchen
Punainen
D4
BLISKIN Ville Tolonen
Punainen
S1 - Squad Leader
jokuvaan otto juuti Lumberjack Commandos
Punainen
D4
Hanska Hanska Lumberjack Commandos
Punainen
D4 - AT
santtu Santeri Kansikas Lumberjack Commandos
Punainen
D3
sele Seelim Narhi The Family Strikes Back
Keltainen
D3
Skamaroh Siarhei Shutau LAF
Keltainen
C3
Smoker Jerry Koponen Clusterfuck
Punainen
D3
Jonskidude John Sittnikow Irti
Keltainen
F1
Tinoheinonen Tino Heinonen Lumberjack Commandos
Punainen
D3
tekoneme Noora Kumpulainen Ainarikki
Punainen
A2
vss Vilho Soininen Sawo-Ops
Keltainen
G3
krandeeog Aleksi Girs Team Ainarikki ry
Punainen
A3
Heku Henri Monthan The Family Strikes Back
Keltainen
D3
NTHarvest Hiski Valkeinen PERKELE Itensifies
Punainen
D4 - Squad Leader
Joonam8 Joona Aaltonen
Punainen
D4
Iivo888 Iivo Monthan
Keltainen
D4
NightWind Marko Majanoja Kirves
Keltainen
jokkez93 Joel Mikkola TGR Airsoft
Punainen
E3
Jackson95 Anton Mikkola TGR Airsoft
Punainen
E3
SlavBear Jere Laykki
Punainen
A3
Tupla Topias Tanhua
Punainen
S1
tumeots Tuomo Otsavaara V.O.A
Punainen
B4
Kiimaliiteri Vaino Kaivola
Punainen
B4
Kauko Eero-Pekka Kaivola V.O.A
Punainen
B4
OfferedSnow Bogdan Malyagin LAF
Keltainen
C3
awfinland Alexander Wolff laf
Keltainen
C3
HokkanenO Oleg Hokkanen LAF
Keltainen
C3
Temuum Teemu Antola KommunistiMurskaaja
Keltainen
Vesku Vesa Liupakka TMC
Punainen
B3
Gage Mikael Tikka Lumberjack Commandos
Punainen
D3
Huki Toni Leivo Faptical
Keltainen
B1
tomppa Tommi Salo
Keltainen
Makerick Marko Salo
Keltainen
Ekallio Elias Kallio Routa
Punainen
E2
Nezdera Niko Salminen Routa
Punainen
E2
emaj Lassi Laitinen
Punainen
S1 - Medic
zalman96 Aleksey Lebedev LAF
Keltainen
C2
Hauzi Eetu Hautala Faptical
Keltainen
B1 (RJ)
mipastu Mikko Hamalainen
Keltainen
kessu88 Toni Tauru Rellestysampujat
Keltainen
F0 (JJ)
Tunpotumppi Tuomas Tuovinen Faptical
Keltainen
B1 (Medic)
MrHant Mihail Nyappinen LAF
Keltainen
C2
SanSamurai San Samurai Hyvä Tiimi
Punainen
D2
Saltfish Arto Elstelä Hyvä Tiimi
Punainen
D2
End Nico Dolk Hyvä Tiimi
Punainen
D2 - Medic
divinehawk Juri Ihanus Hyvä Tiimi
Punainen
D2 - Squad Leader
Wesslin1234 Jon wesslin Team Pökke
Keltainen
Olli Olli Vesakoski EGT
Keltainen
sanderz Niko ilomaki Faptical
Keltainen
B1
P3 Nikke Porkka
Punainen
D4
JW Juho Waris
Punainen
B4 - Medic
Valle Ville Juhana Waris
Punainen
B4 - Squad Leader
Jermu Jere Tuhkanen The Family Strikes Back
Keltainen
D3
Nimrod8 Edvard Kiuru LAF
Keltainen
C2
pave Paavo Puro The Family Strikes Back
Keltainen
D3
TorillaTavataan Jesse Uussilta
Keltainen
Mckugu Siim Kolk N.C.O.A
Keltainen
Rehu Eemeli Rehn Deltaforce
Punainen
C1
GAII Aleksei Glazyrin LAF
Keltainen
C2
Jarsse Jarno Arjakka
Keltainen
E3
SuurMonni Tommi Arjakka
Keltainen
E3
PepeA Eero Arjakka
Keltainen
E3
katekeeper Lauri iljin
Punainen
R3
Leuka Henri Knutsson
Punainen
C2
D1mitry Matias Sundman South West Airsoft
Punainen
E2
Sampha Samuel Tuovila Vihiti Airsoft
Punainen
C1
Henkka03 Henri Niemela EVP
Punainen
E3 - AT
Nikkey Nikita Alkhimenko LAF
Keltainen
C2
Jannek Janne Koskela
Keltainen
E3 (Medic)
Oiva L Oiva Lappi
Keltainen
E3
Snipa henri lahteenmaki
Punainen
E3
Soikkeli Joona Soininen Tag Team
Punainen
A1
Juhanipoika jami ylipaavola Support squad
Punainen
E1 - Squad Leader
Jaap Jaap Westerlund Support squad
Punainen
E1
Dandu Daniel Sundberg Support squad
Punainen
E1 - Medic
Lerbert Leo Lehtinen Vihiti Airsoft
Punainen
C1
MzZulle1 Julius Niemela
Punainen
E3
Jerrez Jere Vainio Ehasa Ry
Keltainen
K10 - CO
Jimi Jimi Lehikoinen Ghost Division
Punainen
D4
Olli Olli Waris
Punainen
B4
Angus Helin Angus Helin Team KiHe
Punainen
D1 - AT
Lolssi Ossi Hurme Teutarin kauhut
Punainen
C2
toun1 Kasper Makela Henryn takametsän poijjaat
Keltainen
F3
Henry Gesterberg Henry Gesterberg Henryn takametsän poijjaat
Keltainen
F3
Tomppe Tomas Ojanperä MSS
Keltainen
H1 (Medic)
megaazza19 Ville Ahola
Keltainen
Airsoftplayer00100 Teemu Mallat
Keltainen
Onni Palonkorpi Onni Palonkorpi Henryn takametsän poijjaat
Keltainen
F3
Sale Saul Miettinen
Keltainen
G1
Riop8 Severi Rantanen S.U.C.C
Keltainen
AirsoftLauri Lauri Sisask LAF
Keltainen
C2
Meatstorm Ville Solja
Punainen
S1
Smoley Ilari Jukka
Punainen
S1
CityRotta Jere Stenius
Punainen
E3 - Medic
Mortume Kasimir Piispa
Punainen
S1
Jokke Veikka Jokinen
Keltainen
Oselotti Osmo Rapinoja Support squad
Punainen
E1
MrMursu Miika Ruuska Support squad
Punainen
E1
Niksu81 Niklas Huhtala MSS
Keltainen
H1
Taicera Aaro Heinanen
Punainen
C4
jim jim lehtinen Support squad
Punainen
E1
anttilaeerik Eerik Anttila
Punainen
R2
COMM4NDO Jesse Koskentaka MSS
Keltainen
H1
mestariperuna juuso kanttura VSAR
Keltainen
Electron Timi Nikkila
Punainen
E3
Pesukone Petteri Lehti Routa
Punainen
E2
TuNzki Tuomas Tuomela VKJ
Keltainen
Viltsu Ville Kontinen
Punainen
R3 - Medic
Rougis Jaanus Rougijainen
Punainen
R3
Hanski Hannes Karppinen MSS
Keltainen
H1
Mattinsson Matias Mustonen
Keltainen
H4
Jarspa Jarmo Mielonen
Keltainen
H4 (RJ)
Touben Toni Sipila
Keltainen
H4
Apoboy Martin Fominski Henryn takametsän poijjaat
Keltainen
F3
nakkipulla Jere Palomäki P.A.L.O
Punainen
E2 - Squad Leader
TonyMontana97 Anton palomaki P.A.L.O
Punainen
E2
Granul Timo Jokela TMG
Punainen
E2
Peris Miika Perakyla P.A.L.O
Punainen
E2
SchnuRock Pavel Tiinus Tammerstrike
Keltainen
F2 (Engineer)
Rufi Timo Tinus Tammerstrike
Keltainen
F2
Penquin Vitali Kompaneitsev Tammerstrike
Keltainen
F2
guliver Aleksandr Saklein Tammerstrike
Keltainen
F2
Goblin Sergei Narjanen Tammerstrike
Keltainen
F2 (Medic)
Eduorgolainen Eduard Orgolainen Tammerstrike
Keltainen
F2
bulbas Vladimir Semykin Tammerstrike
Keltainen
F2
BOTSMAN Igor Iljin Tammerstrike
Keltainen
F2
Samppa Samuel Mukkala
Keltainen
Apez Aapo Lind
Keltainen
ArskaX Aaro Ingalsuo
Keltainen
H4
Santeri Myllykoski Santeri Myllykoski
Keltainen
H4
Ossi Myllykoski Ossi Myllykoksi
Keltainen
H4
Romik Roman Seppenen LAF
Keltainen
C3
Onnianttila Onni Anttila
Punainen
R2
Mansi Mikael Hiirikoski Team Ainarikki ry
Punainen
A3
Lucky7 Samuli Kesola B.Y.O.B.
Keltainen
H3dgeh Henri Auvinen
Keltainen
G1
Verne14 Verne Vilkuna MSS
Keltainen
H1
Juuse Juuse Hannula YlöB
Punainen
R2
Sus Suvi Järvinen B.Y.O.B.
Keltainen
Muuziare Aaro Kivisto
Keltainen
Andezz97 Antti Kajasvuori YlöB
Punainen
R2
Heiikkii Heikki Toivo SAP_Airsoft
Keltainen
VeetiR Veeti Roponen SEAS
Keltainen
Mixu Tarkkala Mikael Tarkkala V.O.A
Punainen
R2
Partti Mikael Partti V.O.A
Punainen
R2
Stumppi Tomi Hyttinen SniperX
Keltainen
G4
NooaU Nooa Uusimaki SEAS
Keltainen
jarkkok Jarkko Karsikas YlöB
Punainen
R2 - Squad Leader
Pietr01337 Petri Immonen SniperX
Keltainen
G4
Mynthon Toni Rovanen Hiihtoliitto
Punainen
K0 - Medic
Kommari Jarkko Varjonen
Keltainen
Egu Eetu Metiainen
Punainen
D1
Asko Moisio Asko Moisio
Punainen
E1
Typexiu Teemu Pyyhtiä Ehasa Ry
Pelinjohto
Turu Ville Turunen Ehasa Ry
Pelinjohto
Olvitch Olli Mustalahti Ehasa Ry
Pelinjohto
KessuPuuro Janne Luoma-aho Ehasa Ry
Pelinjohto
Jöntti Joel Sariola Ehasa Ry
Pelinjohto
sulaakkeri23 Otto Sulavuori Red Front
Punainen
R3 - Squad Leader
JoonaA Joona Aaltonen
Punainen
D4
Veeti Veeti Luoma Pehmeäilma Sankarit
Punainen
E2 - Medic
chostrambo69 Sami Kolehmainen RR+SOR
Punainen
C3
ips Eemeli Kivelä Team Lahna
Punainen
R2
Alexiei Iiro Johtonen Team Lahna
Punainen
R2
Laksux Mika Laakkonen Team Lahna
Punainen
R2
HilariusHiiri Tommy Lindholm LRA
Punainen
D2
Eza Esa Myllykangas Gauntlet inc.
Keltainen
C1
Faryaboo Yaroslav Yaryshev LAF
Keltainen
C2
Sigvard Erik Lindroos
Punainen
R3
Jussilandia Aleksi Jukola Mylggy
Punainen
D2
Oregano Mikael Heikinheimo Mylggy
Punainen
D2
galecgos Kalle Maurinsalo Mylggy
Punainen
D2
Jaakkos Kari Suuronen The Family Strikes Back
Keltainen
D3
peqqiz Pekka Swe LRA
Punainen
D2
JamesMayonnaise Jami-Petteri Laine MSS
Keltainen
H1
Jasatiro Timo Norrgård
Punainen
E4
Niklas Niklas Porkka
Keltainen
Pausing Pauli Karjalainen ARPA
Keltainen