Etusivu - Tulevat pelit - Kuoppamättö2020 - Osallistujalista

  Kuoppamättö2020 Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


Nimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli
MacJorma Axel Jormanainen MSS
Keltainen - Jalkaväki
Veikko veikko strengell
Keltainen - Jalkaväki
SirAhma Arttu Seppi PulskaSoft
Keltainen - Jalkaväki
miikka123 miikka valipakka MSS
Keltainen - Jalkaväki
Tomppe Tomas Ojanperä MSS
Keltainen - Jalkaväki
tarmovartiainen Tarmo Vartiainen
Keltainen - Jalkaväki
Walter Valtteri Korhonen Joensuu Airsoft Ry
Punainen - Jalkaväki
Jesulius Jesse Karimies Hiihtoliitto
Punainen - Jalkaväki
GodShake Henri Juusti
Keltainen - Jalkaväki
Jake Jaakko Komulainen ASFI (t)ERROR-Unit
Punainen - Jalkaväki
Anhilisti Jari Pöllänen Kotka Airsoft
Keltainen - Jalkaväki
valtteri459 Valtteri Valonen BGE
Punainen - Konekiväärimiehet
Tajiri Joni Toivonen BGE
Punainen - Konekiväärimiehet
JuRa Julius Rantanen Drunken Clam
Punainen - Jalkaväki
nubi Mika Nupponen Team Ainarikki ry
Punainen - Jalkaväki
kenraali-kossu Kimmo L ARPA
Keltainen - Ajoneuvoluokka 1
Bishop Anssi Saarimaa paavi.ops
Punainen - Jalkaväki
antsupoju5 Antton Ropponen
Keltainen - Jalkaväki
ahmastik Lauri Virtanen paavi.ops
Punainen - Jalkaväki
apostate Pasi Kovanen paavi.ops
Punainen - Jalkaväki
Angus Helin Angus Helin Team KiHe
Keltainen - PST
Windi Ari Lindberg BMI
Punainen - Konekiväärimiehet
Ledidor Leo Vikstrom MSS
Keltainen - Jalkaväki
Mahonen Pekka Mäki-Kuutti BMI
Punainen - Ajoneuvoluokka 1
Jubi Joonas Juvonen BMI
Punainen - Konekiväärimiehet
3ngine Tuomas Lairila OBA
Punainen - Jalkaväki
Oelmen Eero-Pekka Laaksoranta PulskaSoft
Keltainen - Jalkaväki
HY-Man Joonas Pakasto Fighting Eagles
Punainen - Konekiväärimiehet
Macross Marco Miikkulainen
Punainen - Jalkaväki
EvoX Tuukka Toppi Team KiHe
Keltainen - Ajoneuvoluokka 1
Carnage Miika Julku SPETCU
Punainen - Jalkaväki
Haene Jaakko Hanninen Koalitio
Keltainen - Jalkaväki
wincewand Ville Heiskanen
Punainen - Jalkaväki
Kytis Anssi Kytöaho EJP
Punainen - Jalkaväki
Oskari Nenonen Oskari Nenonen MSS
Keltainen - Jalkaväki
Nurmkas Kasper Nurmi TIERA
Keltainen - PST
Sokol Tommi Pirhonen
Punainen - Jalkaväki
Ariel AP M Koalitio
Keltainen - PST
Tuomas Vettainen Tuomas Vettainen
Keltainen - Jalkaväki
kaljuu roni kallio Raw Titanium Machine
Keltainen - Jalkaväki
Pekka Pekka Lappi Kotka Airsoft
Keltainen - Jalkaväki
Miffe Mika Ringborg
Punainen - Jalkaväki
Niksu81 Niklas Huhtala MSS
Keltainen - Jalkaväki
Silastek Konsta Silaste MSS
Keltainen - Jalkaväki
Jomini Jouni Niemi Kotka Airsoft
Keltainen - Jalkaväki
Veni Vesa Niemi Kotka Airsoft
Keltainen - Jalkaväki
SirRectum Jonni Setala
Keltainen - Jalkaväki
epeli Eetu Vare
Punainen - Jalkaväki
toloppa Joonas Myllylä PulskaSoft
Keltainen - Konekiväärimiehet
Pinja0 Pinja Rikkonen
Keltainen - Jalkaväki
Kelkkis Jani Outila Raja
Punainen - Jalkaväki
Karhunen Lassi Laatikainen
Punainen - Konekiväärimiehet
Inquisitor Nicolas Vollar paavi.ops
Punainen - Jalkaväki
Fallen Oskari Ahvenjärvi EJP
Punainen - Jalkaväki
shock162 Aleks Tsvetkov
Punainen - Jalkaväki
zoni93 Joni Kurhinen Huoltomiehet
Punainen - Jalkaväki
JES98SE Jesse Kurhinen Huoltomiehet
Punainen - Jalkaväki
Seppokostaja Matti Ahonen
Punainen - Jalkaväki
jokkez93 Joel Mikkola TGR Airsoft
Punainen - Jalkaväki
e1i1e125 Eelis Liukkonen
Punainen - Jalkaväki
Takeoni Toni Kallio
Punainen - Jalkaväki
Stanius Taneli Ruuskanen FLS
Punainen - Jalkaväki
Chroka Christopher Kallio Raw Titanium Machine
Keltainen - Jalkaväki
Axel K Axel Karisto MSS
Keltainen - Jalkaväki
Mairooh Miro Ranki The FF
Punainen - Jalkaväki
Hurjasusi Mikko Hukka Valdyr
Keltainen - Konekiväärimiehet
Keilahalli Joonas Kakkori
Keltainen - Jalkaväki
lexxu Leo Soikkeli Itä-Vartio
Punainen - Konekiväärimiehet
NicoK Nico Karjunen Itä-Vartio
Punainen - Konekiväärimiehet
Atte L Atte Lihavainen Itä-Vartio
Punainen - Jalkaväki
NikoH Niko Hirvonen Itä-Vartio
Punainen - Jalkaväki
Taajuus Saku Allen Tag Team
Punainen - PST
Mylleri Jouni Myller The FF
Punainen - Jalkaväki
Arttulahti2004 Arttu Lahti Itä-Vartio
Punainen - Jalkaväki
Norza Pekka Norja Gauntlet inc.
Punainen - PST
Flamer Olli-Erik Paukkunen Gauntlet inc.
Punainen - Jalkaväki
Jäppinen Janne Niitlahti Gauntlet inc.
Punainen - Jalkaväki
Ikaros Mikko Viljanen Gauntlet inc.
Punainen - Jalkaväki
Deicord Juho Miettinen BFN
Keltainen - Jalkaväki
Harper Tatu Perimäki Gauntlet inc.
Punainen - Jalkaväki
Juhna Juho Makela
Punainen - Jalkaväki
Hevarilumikki91 Minttu Lahtinen Gauntlet inc.
Punainen - Jalkaväki
Eza Esa Myllykangas Gauntlet inc.
Punainen - PST
Pikkuhyy Aapo Hyyrynen
Keltainen - Jalkaväki
Kosoin Leo Kosonen
Keltainen - Jalkaväki
vilunen92 Ville Halinen Joensuu Airsoft Ry
Punainen - Jalkaväki
Mrkus Markus Hassinen BFN
Keltainen - Jalkaväki
NikKekk Niko Kekkonen Joensuu Airsoft Ry
Punainen - Jalkaväki
Miguel84 Mikko Surakka
Keltainen - Jalkaväki
Tenehuini Santeri Jarvinen
Keltainen - Jalkaväki
SK sami Karttunen Itä-Vartio
Punainen - Jalkaväki
Yung fragaaja Tuomas Lamsa Aika HC
Punainen - Jalkaväki
Valde Valtter Simolin Aika HC
Punainen - Jalkaväki
nik0 Niko Vanhala Aika HC
Punainen - Jalkaväki
Juva Juuso Valima Aika HC
Punainen - Jalkaväki
Lammikkovalas Timo Kauhajarvi
Punainen - Jalkaväki
Kirvesr Riku Kirves Koalitio
Keltainen - Jalkaväki
ollikoso Olli Kosonen MammuttiSoft
Keltainen - Jalkaväki
Jerppa Jerry Alajoki FLS
Punainen - Konekiväärimiehet
dedlari Henri Leskinen MammuttiSoft
Keltainen - Konekiväärimiehet
Siwone Tuomas Sivonen MammuttiSoft
Keltainen - Jalkaväki
delta93 reko auvinen PSAY
Keltainen - Jalkaväki
tartzan Taro Ahlfors KäpySissit
Punainen - Jalkaväki
Edward45 Eetu Laine KäpySissit
Punainen - Jalkaväki
Stileee Jussi Tikka Kotka Airsoft
Keltainen - Jalkaväki
Keponen Rasmus Koponen TEAM D
Keltainen - PST
Bulli Antti Kaaronen Kaukasus
Punainen - Konekiväärimiehet
walruss Anssi Vuorimaa Kaukasus
Punainen - Jalkaväki
Lolssi Ossi Hurme Teutarin kauhut
Punainen - Jalkaväki
Kenia Elias Puustinen Humppa-Kenia
Keltainen - Konekiväärimiehet
Khvarrioiren Timo Tervo ASFI (t)ERROR-Unit
Punainen - Jalkaväki
Mkoski Marko Koski S.U.C.C
Keltainen - Jalkaväki
nuuthei Nuutti Kuosa ASFI (t)ERROR-Unit
Punainen - Jalkaväki
Mrdaddy Samuel Tuomikorpi
Keltainen - Jalkaväki
Bpaw Otto S SETEK
Punainen - Jalkaväki
Minakka Tuomas Rantanen Kaukasus
Punainen - PST
Spaddu Tapani Karhu Ahlmens
Keltainen - PST
Nabo Riku-Matti Meuronen Ahlmens
Keltainen - PST
Linpu Niko Liimatta SPETCU
Keltainen - PST
Karebear Jukka Karhu Ahlmens
Keltainen - PST
Randomirotta Jerry Hatara
Keltainen - PST
Smigel Matias Suominen Raja
Punainen - Ajoneuvoluokka 1
Speedymaza Matti Mäenpää BFN
Keltainen - Konekiväärimiehet
B-Jam Ben Lindqvist Raja
Punainen - Jalkaväki
Tuhoaja Miika Silvo Raja
Punainen - Jalkaväki
Slinger Joonas Ahopelto RAID
Punainen - PST
Henri Henri Pigg
Keltainen - Jalkaväki
MikkoP Mikko Puittinen Joensuu Airsoft Ry
Punainen - Jalkaväki
JK01 Jesse Kankare BMI
Punainen - Konekiväärimiehet
Kurvi Mikael Kurvi Kotka Airsoft
Keltainen - Jalkaväki
Tinppa Timo Kankare BMI
Punainen - PST
10GOTO10 Eerikki Eskola ASFI (t)ERROR-Unit
Punainen - PST
PlixPlaxPlox Hannu Paasisalo Desperados
Punainen - Jalkaväki
Walle Antti Wahlroos Ekasoft
Keltainen - Jalkaväki
valther Valtteri Skutnabb TIERA
Keltainen - Jalkaväki
Tonto Toni Pitkänen TIERA
Keltainen - Jalkaväki
Termis Tero Vauhkonen TIERA
Keltainen - Jalkaväki
Pete Petri Vauhkonen TIERA
Keltainen - Jalkaväki
Ojal4 Ville Ojala TIERA
Keltainen - Jalkaväki
JTAXYZ Jani Auvinen TIERA
Keltainen - Jalkaväki
Puru Toni Puurunen Kurjat
Keltainen - Jalkaväki
vrahikai Viljami Rahikainen Ruutiukot
Keltainen - Jalkaväki
nAru Saku Laitinen SPETCU
Punainen - Jalkaväki
seidorr Alexander Jartsev Kaukasus
Punainen - Ajoneuvoluokka 1
GAII Aleksei Glazyrin LAF
Keltainen - Jalkaväki
SAILAS Anton Buravkov LAF
Keltainen - Jalkaväki
Naksu33 Jani Rautiainen
Keltainen - Jalkaväki
Mortifera Riku Rämö Raja
Punainen - Jalkaväki
Helberi Jimi Hellberg
Keltainen - Jalkaväki
Edward Ville Turpeenniemi Stronk
Keltainen - Ajoneuvoluokka 1
Lt_plaa Jouko Jalonen Stronk
Keltainen - Jalkaväki
seve severi miettinen FLS
Punainen - Konekiväärimiehet
Ketsu sami ketola FLS
Punainen - Konekiväärimiehet
Jimii Jimi Lainio FLS
Punainen - Konekiväärimiehet
Panzku Panu Hakanpää FLS
Punainen - PST
Mikkude Mikael Nygård FLS
Punainen - PST
mattitee Matti Tuomisto FLS
Punainen - Konekiväärimiehet
Villesan Ville Sandelin FLS
Punainen - Jalkaväki
BoltCarrier Jere Aahtola BGE
Punainen - Ajoneuvoluokka 3
Dolmi0 Miikka Pajarinen Kaukasus
Punainen - Jalkaväki
HerraJUKKA Tuukka Mansikka BGE
Punainen - Jalkaväki
Crimson Juha-Matti Jaakkola BGE
Punainen - Jalkaväki
Nikkey Nikita Alkhimenko LAF
Keltainen - Jalkaväki
TuomasK Tuomas Kiiski HSA
Punainen - Jalkaväki
HuuhKaja Aaro Helenius MSS
Keltainen - Jalkaväki
Wertical Roni Niemi
Keltainen - Jalkaväki
Mandemon Tommi Mansikka BGE
Punainen - Jalkaväki
Osku2 Antti Leppävuori BMI
Punainen - PST
Kutunluu Teemu Salminen Tag Team
Punainen - Jalkaväki
Satila Kalle Satila
Punainen - Jalkaväki
pikis Simo Piikki
Keltainen - Jalkaväki
Napbo Juho Leinonen Kaukasus
Punainen - Jalkaväki
Julle5566 Juha-Matti Koistinen Garavaanarit
Keltainen - Jalkaväki
Jonizuh Joni Lounasaho FLS
Punainen - Jalkaväki
kansleri Teemu Nordlund FLS
Punainen - Jalkaväki
Jaska22 Jaakko Sandberg FLS
Punainen - Jalkaväki
Alezi Aleksi Saarinen BMI
Punainen - Jalkaväki
Mikael Mikael Lindberg Hollola airsoft
Punainen - Jalkaväki
Lordilord1 Mikko Sälpölä TEAM D
Keltainen - PST
Ozz1 Ossi Ahola Valdyr
Keltainen - Ajoneuvoluokka 1
Piski Rene Salmari Hollola Airsoft
Punainen - Jalkaväki
jemppaaz Jemi Turunen Le AsFi Kumandus
Keltainen - Jalkaväki
jarkkok81 Jarkko Kallapera B.Y.O.B.
Keltainen - Jalkaväki
Ozzkuu Oskari Polo Raja
Punainen - Jalkaväki
Nahkuri Justus Pakkanen The last of Juden battalion
Punainen - Jalkaväki
Hullupummi247 Juuso Porvari The last of Juden battalion
Punainen - Jalkaväki
Sale Saul Miettinen
Punainen - Jalkaväki
Alper Alper Kulhanci MSS
Keltainen - Konekiväärimiehet
mysli veikko piirainen
Punainen - Jalkaväki
Rauskujones Jonne Reijonen
Keltainen - Jalkaväki
Vaffa Ville Kallio Kaukasus
Punainen - Jalkaväki
Bownari97 Mika Haapanen Ehasa Ry
Punainen - PST
-Jukka- Jukka Suomi
Punainen - Jalkaväki
santtuemil Santtu Tyyska
Keltainen - Jalkaväki
niklaspigg Niklas Pigg
Keltainen - Jalkaväki
suspelastaa Otto Hällback Raunistin rööki jengi
Keltainen - Jalkaväki
Raunisti Teemu Pennanen Raunistin rööki jengi
Keltainen - Jalkaväki
Liukkonen Leevi Liukkonen
Keltainen - Jalkaväki
Wecksten Tomas Wecksten
Keltainen - Jalkaväki
wade waltteri saari
Keltainen - Jalkaväki
Myyrä Martti Päivinen Routa
Keltainen - Jalkaväki
Riop8 Severi Rantanen S.U.C.C
Keltainen - Jalkaväki
Joooze Jose Leino FLS
Punainen - Ajoneuvoluokka 2
Pikkumies Petja Suhonen KILP
Punainen - Jalkaväki
Leosiren345 Leo Siren KILP
Punainen - Jalkaväki
Lehtiperse Teemu Lehikoinen KILP
Punainen - Jalkaväki
Jerektio Jere Vainonen KILP
Punainen - Jalkaväki
EPA Eero Poikala KILP
Punainen - Jalkaväki
EGGMAN Ekku Sahamies KILP
Punainen - Jalkaväki
Nahkaparturi Axel Peraneva
Keltainen - Jalkaväki
M1kk1s Mikko Kaaronen
Punainen - Jalkaväki
JuhoPiirakka Juho Vakiparta
Punainen - Jalkaväki
apotzi aapo laitinen S.U.C.C
Keltainen - PST
Hanski Hannes Karppinen MSS
Keltainen - Jalkaväki
Rakkula Jere Alhoranta Kaukasus
Punainen - Jalkaväki
Plörö Jesse Herranen SniperX
Keltainen - PST
arttuuuxs Juha-Pekka Havusela
Punainen - Jalkaväki
Kynis93 Antti Kemppi
Punainen - Jalkaväki
peksu toni perkiö HPA Master Race
Keltainen - Jalkaväki
Flierg Santeri Piipponen TEAM D
Keltainen - PST
Patzy Pasi Suontausta Finland Task Force
Punainen - PST
Pletsi Niko Peltonen
Punainen - Jalkaväki
Miikkuli Miika Simola
Keltainen - Jalkaväki
OlliH Olli Halojoki C-Team
Keltainen - Jalkaväki
LauriT Lauri Tervonen C-Team
Keltainen - Jalkaväki
Nico Nico Poysti C-Team
Keltainen - Jalkaväki
Smuug Jonne Poysti C-Team
Keltainen - Ajoneuvoluokka 2
Kaataja69 Aleksi Kataja TEAM D
Keltainen - Jalkaväki
Nikizu203 Nikita Raudalainen Kotka Airsoft
Keltainen - Jalkaväki
SuleviYS Sulevi Yla-Soininmaki
Keltainen - Jalkaväki
onzapoii Onni Makinen
Keltainen - Jalkaväki
Vokal Tommi Javarus Stronk
Keltainen - Jalkaväki
Illeppi Arttu Rekonen Stronk
Keltainen - PST
Mynthon Toni Rovanen Hiihtoliitto
Keltainen - Jalkaväki
samulisaa Samuli Saarijarvi
Keltainen - Jalkaväki
Ereeisaa Ere Kokkonen
Keltainen - Jalkaväki
KrisuTheLegend Kristofer Okas C-Team
Keltainen - Jalkaväki
Kossu Kasperi Haavisto C-Team
Keltainen - Jalkaväki
Nova Markus Ahlroth Rottaryhmä
Keltainen - Jalkaväki
niemiseniko Niko Nieminen Le AsFi Kumandus
Keltainen - Jalkaväki
Jackson95 Anton Mikkola TGR Airsoft
Punainen - Jalkaväki
Inkkari Janne Inkeroinen ASFI (t)ERROR-Unit
Keltainen - Konekiväärimiehet
Soppa Jonne Miettinen TY03
Keltainen - Jalkaväki
Dzeik Jarkko Neuvonen
Keltainen - Jalkaväki
Leksa Leo Nokso Kotka Airsoft
Keltainen - Konekiväärimiehet
Esa Piipponen Esa Piipponen S.U.C.C
Keltainen - Jalkaväki
Peruna Sami Hulkkonen S.U.C.C
Keltainen - Jalkaväki
Hakasa Sami Hakala S.U.C.C
Keltainen - Jalkaväki
Ternola Panu Ternola Ehasa Ry
Punainen - Jalkaväki
Vampis Samuli Cederström
Keltainen - Jalkaväki
Lavikjo Joel Lavikainen
Keltainen - Jalkaväki
Pele Pele Niemi
Keltainen - Jalkaväki
Red Knight Juha-Pekka Seulu Knight of Hades
Punainen - Jalkaväki
viiti-k Veeti Kraft
Punainen - Jalkaväki
AnttiT Antti Tohmo Kotka Airsoft
Keltainen - Jalkaväki
guliver Aleksandr Saklein Tammerstrike
Keltainen - Jalkaväki
anton.huomo Anton Huomo
Keltainen - Jalkaväki
kaappi Esa Niemi
Keltainen - Jalkaväki
contra Risto Sundelin ARPA
Keltainen - Jalkaväki
Jii Juha Vähätiitto ODS
Keltainen - Jalkaväki
rassse rasmus rautavuori Valdyr
Keltainen - Jalkaväki
Riuti Timo Riuttala TY03
Keltainen - Jalkaväki
sotapoika94 ville pensasmäki Sotapojat
Punainen - Jalkaväki
Skimbat Eemeli Ahonen Sotapojat
Punainen - Jalkaväki
simbattu simo maaranen Sotapojat
Punainen - Jalkaväki
matu Matias Jussheikki Sotapojat
Punainen - Jalkaväki
kolhone Teemu Kolhonen Sotapojat
Punainen - Jalkaväki
juuh toni noroaho Sotapojat
Punainen - Jalkaväki
Jap0 Jani Noroaho Sotapojat
Punainen - Jalkaväki
0lm0 Olli Maaranen Sotapojat
Punainen - Jalkaväki
maraplugs01 Martin Nieminen MSS
Keltainen - Jalkaväki
Ranger0 Teemu Skog
Punainen - Jalkaväki
rambojere Jere Pulkkinen
Punainen - Jalkaväki
RddDolph6 Danijel Pasic
Keltainen - Jalkaväki
sami stracquadanio sami
Punainen - Jalkaväki
Imatvi Taavi Tulia
Punainen - Jalkaväki
fintexmex Reino Lujan BMI
Punainen - Jalkaväki
Nimrod8 Edvard Kiuru SCUTUM
Punainen - Jalkaväki
Matias Matias Huttunen KILP
Punainen - Jalkaväki
Puoskariii Atte Tuomikoski
Punainen - Jalkaväki
kanelimuna Jan-Mikael Rovanen Hiihtoliitto
Keltainen - Jalkaväki
Elmemquebure Joni Jarvinen
Punainen - PST
Thor Thor-aron Friskilae Nösärit
Punainen - Jalkaväki
Jarvola Jaakko Arvola Nösärit
Punainen - Jalkaväki
Atte22 Atte Tuomikoski Nösärit
Punainen - Jalkaväki
affe Miikka Ahvenainen Teutarin kauhut
Punainen - PST
jesse9903 Jesse Korkiakoski
Punainen - Jalkaväki
Alopeus Otso Kettunen MSS
Keltainen - Jalkaväki
Cwat Tuomas Suvanto
Punainen - Jalkaväki
Lennu Leevi Kostilainen ARPA
Keltainen - Jalkaväki
Fourseen ASHLEY DEWING
Keltainen - Jalkaväki
heinaluoma Risto Heinäluoma OLDFOX
Keltainen - Jalkaväki
NiklasP Niklas Paakkonen
Keltainen - Jalkaväki
Jöntti Joel Sariola Ehasa Ry
Punainen - PST
TuomasNi Tuomas Niemisto Arma Finland
Keltainen - Jalkaväki
Kilpikonna Miikka Tyni erikois-joukot
Keltainen - Konekiväärimiehet
asterix jani kivistö OLD FOX
Keltainen - Jalkaväki
Eetu96 Eetu Kataja-aho Noknok
Punainen - Konekiväärimiehet
Typexiu Teemu Pyyhtiä Ehasa Ry
Punainen - Ajoneuvoluokka 1
Osmoluo Osmo Luokkanen Le AsFi Kumandus
Keltainen - Jalkaväki
Julli Julli Ripatti possujuna
Keltainen - Ajoneuvoluokka 1
Zuklander Aki Ruotsalainen possujuna
Keltainen - Konekiväärimiehet
Tahvopappa Sami Raatikainen possujuna
Keltainen - Jalkaväki
Unikeko Sami Ojala Raw Titanium Machine
Keltainen - Jalkaväki
G-aZelli Kristian Rowland Raw Titanium Machine
Keltainen - Jalkaväki
Vanmainen Eemeli Luopakka
Punainen - Jalkaväki
Mahmood The Camel Thief Juuso Heikinheimo Raw Titanium Machine
Keltainen - Jalkaväki
Sombre Ville Hamara KESO
Punainen - Ajoneuvoluokka 1
Hanska Hanska Lumberjack Commandos
Punainen - PST
VeetiAS Veeti Setala keltainen
Keltainen - Jalkaväki
Atteman Atte Vaisanen possujuna
Keltainen - Jalkaväki
Bergman Tero Bergman possujuna
Keltainen - PST
Semijoonas Joonas Hintsala possujuna
Keltainen - Konekiväärimiehet
MaahisKuningas Antti Virtanen BFN
Keltainen - Jalkaväki
Snuiba Henri Hietanen S.L.U.G
Punainen - Jalkaväki
Pedro peetu hamara KESO
Punainen - Konekiväärimiehet
Viljami05 Viljami Kyostila
Punainen - Jalkaväki
Erberi Eetu Kupias
Punainen - Jalkaväki
Taistelija95 Jenna Kauppinen
Punainen - Jalkaväki
Taistelija97 Veera Tammentie
Punainen - Jalkaväki
Taistelija96 Pinja-Liisa Ripatti
Punainen - Jalkaväki
Eemeli Korhonen Eemeli Korhonen kortsugear
Keltainen - Jalkaväki
Jruuska Janne Ruuskanen S.L.U.G
Punainen - Jalkaväki
Ghost Joonas Mero RAID
Punainen - Jalkaväki
Isä Mitro Miro Lappalainen possujuna
Keltainen - Jalkaväki
Tesla Mikko Suuraho Lautturit
Punainen - Jalkaväki
Lupus Toni Palmen Kaktuskaarti
Punainen - Jalkaväki
Jokke Joakim Nylund Kaktuskaarti
Punainen - Jalkaväki
Porsis Eino Rappu Airsoft speznas
Punainen - Jalkaväki
HATIS Henry Hatanpaa Massikeisarit
Punainen - Jalkaväki
Allu Alexander Kalinin
Keltainen - Jalkaväki
EVil Elias Viljanen
Punainen - Jalkaväki
Chipmunk Joni Svahn PulskaSoft
Keltainen - Jalkaväki
Hamstraaja Valtteri Heino PulskaSoft
Keltainen - Jalkaväki
LeeviBoii Leevi Kontkanen Joensuu Airsoft Ry
Punainen - Jalkaväki
To-Ivo Toivo Hyvärinen Itä-Vartio
Punainen - Jalkaväki
Nicokiv Nico Kojo
Keltainen - Jalkaväki
Alexi-5000 Aleksi Lius
Keltainen - Jalkaväki
Verne14 Verne Vilkuna MSS
Keltainen - Konekiväärimiehet
TaleX Jesse Liukkonen PSAY
Keltainen - Jalkaväki
Villekoponen Ville Koponen Punainen
Keltainen - Jalkaväki
Weturi Topias Anttila
Keltainen - Jalkaväki
Janezki Janne Juntunen
Keltainen - Jalkaväki
Loitsu Dani Suovuo Raw Titanium Machine
Keltainen - Jalkaväki
Vjuntunen97 Vili Juntunen
Keltainen - Jalkaväki
KARO Ilkka Jarvi EJP
Punainen - Konekiväärimiehet
Minnamon Minna Sinisalo
Keltainen - Jalkaväki
Majava Leo Aalto KESO
Punainen - Jalkaväki
Daniel Viktorov Daniel Viktorov KESO
Punainen - Jalkaväki
jjsuokas Jesse Suokas Ehasa Ry
Punainen - Jalkaväki
Tarmo Lindeman Tarmo Lindeman
Keltainen - Jalkaväki
Jucche Juha Saaristo BackStabbers
Punainen - Jalkaväki
Nakkimeister Antti Lehtinen MSS
Keltainen - Jalkaväki
VilliPossu Mika Karppanen Mayhem Crew
Punainen - Konekiväärimiehet
Jimis Jimi Saastamoinen
Punainen - Jalkaväki
Jokke Veikka Jokinen Mayhem Crew
Punainen - Jalkaväki
Henkka91 Henrik Kulju
Punainen - Jalkaväki
JimiS Jimi Saarinen Mayhem Crew
Punainen - Jalkaväki
Eurybus Atro Lahdemaki
Punainen - Jalkaväki
tesserakti Juri Mattila
Punainen - Jalkaväki
amethoran Joonas Savolainen
Punainen - Jalkaväki
Pikkususi Atte Pelkonen
Keltainen - Jalkaväki
Susi Henry Huittinen
Keltainen - Jalkaväki
Sake91 Mikael Saksi Raja
Punainen - Jalkaväki
null Joel Myllyniemi Ehasa Ry
Punainen - Jalkaväki
Sadacdur Sampo Miettinen
Punainen - Jalkaväki
Gareitonis Petri Pihlajakangas
Punainen - Jalkaväki
Kassuboiq Kasperi Hamalainen MSS
Keltainen - Jalkaväki
Visu123 Visa Lagerbom MSS
Keltainen - Jalkaväki
Imba Silli Ville Laatikainen
Punainen - PST
Teemu Annala Teemu Annala Team Turhapuro
Keltainen - PST
The Ruutiukko Juri Ahlfors Ruutiukot
Keltainen - Jalkaväki
Tornpatrik Patrik Törn Finland Task Force
Punainen - Jalkaväki
CrazyIvan Anton Geimonen
Keltainen - Konekiväärimiehet
emil laakamo Emil Laakamo thot-patrol
Keltainen - Konekiväärimiehet
Kytis88 Miikka Kytomaki BGE
Keltainen - Jalkaväki
asd Mikko Polkki Hämeen humpelot
Keltainen - Jalkaväki
Slernu Aleksi Pernu Stronk
Keltainen - Jalkaväki
masenko Jarmo Vähä Koalitio
Keltainen - Konekiväärimiehet
Kamala Käreitär Jamalainen BFN
Keltainen - PST
Lilf Eemeli Liljaranta Tag Team
Punainen - Jalkaväki
Herby Herkko Tarvainen Tag Team
Punainen - Jalkaväki
PateM Pauli Mertoniemi Tag Team
Punainen - Jalkaväki
ahmaddsouki Ahmad Dsouki Team Ainarikki
Punainen - Jalkaväki
Olli Olli Vesakoski EGT
Punainen - Jalkaväki
Juoni Jouni Tiilimaa S.L.U.G
Punainen - Jalkaväki
Temeluchus Teemu Jalonen Tag Team
Punainen - Jalkaväki
Marttila Ville Marttila Team Ainarikki ry
Punainen - Jalkaväki
Softaaja Mick Nurminen -
Keltainen - Jalkaväki
MrHant Mihail Nyappinen
Keltainen - Jalkaväki
Mikojan Mikko Viitanen BMI
Punainen - Jalkaväki
Hiisi Vesa Iivonen Valdyr
Keltainen - Jalkaväki
hynski Juho Hynynen possujuna
Keltainen - Jalkaväki
Hazzunen Simo Hassinen
Punainen - Jalkaväki
Boltsi ville Palmamäki SniperX
Keltainen - Jalkaväki