Etusivu - Tulevat pelit - TSTOS 20 - Osallistujalista

  TSTOS 20 Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


Nimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli Rooli
MacGywer Aki Ahonen ODS
YK
Ozzkuu Oskari Polo Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Smigel Matias Suominen Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jake Jaakko Komulainen ASFI (t)ERROR-Unit
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Hautsi Eero Hautakangas Ducktical
YK
Edward Ville Turpeenniemi Stronk
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Salomonni Kai Salo Ducktical
YK
B-Jam Ben Lindqvist Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
balmor Aapo Rossi Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Vokal Tommi Javarus Stronk
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
eeppis Eeppi Nieminen Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Illeppi Arttu Rekonen Stronk
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Bersu Eki S Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Satela Jere Satela Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
affe Miikka Ahvenainen Teutarin kauhut
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
walruss Anssi Vuorimaa Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Vaffa Ville Kallio Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Rakkula Jere Alhoranta Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Minakka Tuomas Rantanen Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Larzu Lauri Karimo Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Dolmi0 Miikka Pajarinen Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Bulli Antti Kaaronen Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
EvoX Tuukka Toppi Team KiHe
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Heiikkii Heikki Toivo SAP_Airsoft
YK
Chekan Dmitrijs Ginkuls Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
smoked Pavels Volcoks Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Ozz1 Ossi Ahola Valdyr
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Kelkkis Jani Outila Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Vikke Joonas Vikström Koalitio
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
spaideri Juho Rautio ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Senilix Pekka Gröhn ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
SamiH Sami Heikkinen ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Rauno Toni Frantsi ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Phosgene Ville Hietikko ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Nseal Iiro Karjalainen ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
MrDenkku Dennis Juntura ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
MHJT Mikko Tenni ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Lönnström Mathias Lönnström ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Korpisaari Oskari Korpisaari ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
itko Ilkka Koistinen ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Cuha Juha Hietikko ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Harvala Tero Hindrell EuroKorps
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Khan Alisher Batirbaev Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Dust Joni Heikkinen Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Zimur Simo Venäläinen EuroKorps
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
delta93 reko auvinen PSAY
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
GreyFox Andrus Porri HeadHunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Romero Pavels Vetlugins GT13
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Stanley Alexey Evtifeev ODS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
laturi Lauri Mäenpää JVI.Soft
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Tsar Janis Plaudis Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Allujanro Aleksi Leinonen Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
1Kuusi Sami Ramstedt erikois-joukot
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Sampha Samuel Tuovila Vihiti Airsoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Rautis Mikko Toivonen Vihiti Airsoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Marko Marko Toivonen Vihiti Airsoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Lerbert Leo Lehtinen Vihiti Airsoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
supersotajumala Mika Rekola Raaste
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
jarkkok81 Jarkko Kallapera S.R.A.P.E
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
isoSILLI Eero Kopu Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
KRIEG Joona Antero Ignatius
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
ColonelSardini Oliver Mähönen EuroKorps
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Damned Eero Minkkinen RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
MamkinOperator Artjoms Jevstignejevs Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Haene Jaakko Hanninen Koalitio
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Deda Jaroslavs Taranenko Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Julli Julli Ripatti Team Lobster
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jönes Joonas Kukila SniperX
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
stamina Nikolai Nerg AST Random
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Villesan Ville Sandelin FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Stanius Taneli Ruuskanen FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
seve severi miettinen FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Perttula Frans Perttula FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Ketsu sami ketola FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Kekki Konsta Kekki FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jonizuh Joni Lounasaho FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jimii Jimi Lainio FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jaska22 Jaakko Sandberg FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jamo Jarno Hakanpää FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Taltsi Tatu Laapotti Arma Finland
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
viittis Tiia Viitanen
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
sotapoika94 ville pensasmäki Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Vihtis Juha Vanhamäki GrympyOldGamers
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Tahvopappa Sami Raatikainen Team Lobster
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
KARO Ilkka Jarvi EJP
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Finnx Juri Ahlfors ARPA
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
TuomasNi Tuomas Niemisto Arma Finland
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Imba Silli Ville Laatikainen
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Gardaitis Eeri Oikarinen Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Mickey Thompson Mikko Rajala TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Kristian Kristian Suominen Sauvon Seudun Airsoft ry
YK
Mansikka Sami Mansikka Clusterfuck
YK
Faction leader
JuRa Julius Rantanen Drunken Clam
YK
Avocadomer Daniel Forsström HHTO
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
masterlate Lauri Heinonen Perestroika Airsoft
YK
Lordilord1 Mikko Sälpölä TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
BTMi Tomi Savolainen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Flierg Santeri Piipponen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
shnurlf Leon Martin
YK
kenraali-kossu Kimmo L ARPA
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
niemiseniko Niko Nieminen Le AsFi Kumandus
YK
Randomirotta Jerry Hatara
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Hexy Heikki Silvasti Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Wynn Jukka-Pekka Heikkinen Red Scorpion Solutions Inc.
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
JaKo Janne Korhonen EuroKorps
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Viuhkamiina Jarkko Viitala Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
VilleMigel Ville Nurmi Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Skipperi Kimmo Kangas Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
pohnis Juuso valimaki Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Slinger Joonas Ahopelto RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Ariel AP M Koalitio
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Kalletus Kalle Tornack Wasteland Warriors
YK
OfferedSnow Bogdan Malyagin LAF
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
e3mu5t0 Eevertti Mustonen Wasteland Warriors
YK
zalman96 Alexey Lebedev LAF
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Lolssi Ossi Hurme Teutarin kauhut
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Watson Andrey Hablyuk Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Hawkins Harri Huusko Red Scorpion Solutions Inc.
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Suomijorma Roope Weckström Koalitio
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Karhunen Lassi Laatikainen
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
tesserakti Juri Mattila
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Sadacdur Sampo Miettinen
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Pelttari T Timo Pelttari Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Dutch Koen Smit KiHe
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Ternola Panu Ternola Ehasa Ry
Pirkanmaa: Esikunta
Reverend Oskar Kenttälä Red Scorpion Solutions Inc.
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Dabalts Juuso Peltonen Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Tigra Denis Fedoseev
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Mertatio Ville Sjöholm Sauvon Seudun Airsoft ry
YK
vrahikai Viljami Rahikainen Ruutiukot
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Vehirox Tommi Tyni erikois-joukot
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Hurjasusi Mikko Hukka Valdyr
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
kaluantti K-A Jarvinen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Gurman Jens Wikstedt Lautturit
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Puulisko Julius Lisko Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
MIKAEL1 Mikael Turkia Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
L00RI Lauri Vakkala Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Henkka18 Heinry Kondas Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Jonddu Joonas Romppanen TIERA
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
KavboiMarlboro Andrei Zavalishin Headhunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Teemu Annala Teemu Annala Team Turhapuro
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Silakka-au Elias Pudas Team Turhapuro
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
lateksijeesus ari salonen Team Ainarikki ry
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Kuulasissi Luukas Lindholm Wasteland Warriors
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Tesla Mikko Suuraho Lautturit
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
wincewand Ville Heiskanen
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Ilves-Kettu Joni Lax Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Kalaq Tuure Kristersson Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jakut Victor Jakut Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
chostrambo69 Sami Kolehmainen RR+SOR
Siviilit
Valppis Santtu Valpola TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Virtto Toni Virtanen TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
x33z Lauri Samiola BRZR IA
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
GFuel Oliver Parkkonen BRZR IA
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Assari Mikko Asikainen BRZR IA
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
reflex Mika Lehtilä
YK
Sademies Eetu Reiman TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Harley Ivan Smirnov HeadHunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Repta Kalle Seppälä JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
AQ Aku Autio JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Mazor Matti Jaakkola JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Xip Aleksandr Kozulin Headhunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Plörö Jesse Herranen SniperX
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Harska Niko Hartonen Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
DolQ Atte Vainiemi KARY
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
vellu Veli Prehti AST Otsir Böö
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
tommi22 Tommi Rosnell AST Reböls
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Leppis Taneli Leppänen AST Otsir Böö
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Ipa Ilkka Lehtikangas AST Otsir Böö
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
AndrusK Andrus Kangro Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Sharker7 meelis kroshetskin Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
pahandus Tanel Veere Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
marguskiss Margus Kiss Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Migog Mikko Koho TIERA
Uusimaa: Esikunta
Wobbly Joni Kankkunen Kalakukko
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Villekalle Jan-Villehart Vartiainen Kalakukko
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Assasin Tatu Varjolaakso PSAY
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
sim24 Simo Sulonen Sauvon Seudun Airsoft ry
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Deltaros Aleksi Tabell Kirves
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Blackhawk Kalle Elovaara Kirves
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
leppis Jyrki Leppävuori Kirves
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
jaakko.suojanen@hotmail.com Jaakko Suojanen KIRVES
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Peetu Peetu Ahopelto Napalmsoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
DelRoy Aleksandr Veressov HeadHunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Walppi Lassi Valpola TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Juhis Juha-matti Klinga TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Geimaister Keith Leighton TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Keponen Rasmus Koponen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Escobar kai eskelinen
YK
Endar Jussi Ratilainen WRLRDS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
SvX Silver Vesi Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Makela Jori Mäkelä Arma Finland
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Bergman Tero Bergman Team Lobster
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Joel Joel Sjöholm Sauvon Seudun Airsoft ry
YK
Hiisi Vesa Iivonen Valdyr
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Sinappi Aaro Myllys Garavaanarit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Pletsi Niko Peltonen
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Sarukami Roope Koponen Kainuusoft
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Pakujoro Paavo Ronkko Kainuusoft
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
lexxu Leo Soikkeli Itä-Vartio
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
JKyllo Jussi Kyllonen Kainuusoft
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
taljan Aleksander Taljantsev HeadHunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Oks Oks Aleksandr Headhunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Red Knight Juha-Pekka Seulu Knight of Hades
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
10GOTO10 Eerikki Eskola ASFI (t)ERROR-Unit
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
maraplugs01 Martin Nieminen MSS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Nurmkas Kasper Nurmi TIERA
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Julle5566 Juha-Matti Koistinen Garavaanarit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Mynthon Toni Rovanen Hiihtoliitto
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
kanelimuna Jan-Mikael Rovanen Hiihtoliitto
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Vulcan Lauri Seppälä JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
HeJoPe Henrik Peltola Squad Peltola
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Atte Peltola Atte Peltola Squad Peltola
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Aleeksii Aleksi Matikka Squad Peltola
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Tumppi Tomi Kokkonen
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Tuom-asd Tuomas Suni JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Patzy Pasi Suontausta Finland Task Force
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Hauzi Eetu Hautala Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Loppi Mikko Loppi JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
PeQuZel Petri Nurmenniemi Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
taavinski Taavi Koskela Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
AKanala Akseli Kanala Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jubelo Jussi Kingelin
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Hanska Hanska Lumberjack Commandos
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Salum Taavi Salum Ameno
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Oru Henri Oru Ameno
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Lemetti Ott Lemetti Ameno
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Thiar Jere Kangasniemi JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Janek Janek Taru
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Tornpatrik Patrik Törn Finland Task Force
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Tumppuss Teemu Ventoniemi Finland Task Force
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Nybbe Sofia Nyberg Finland Task Force
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Koikka Jere Koivisto JVI.Soft
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Mohlokki Janne Leinonen
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
salzenger Antti Majamaki KPSJ
Uusimaa: Esikunta
W04 Miko Petrov Alpaka
Uusimaa: Esikunta
Valto Valtteri Tammilehto
Uusimaa: Esikunta
Nran Niko Ran WRLRDS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Remanso Joonathan Suvanto SFOL
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Amul Kirsi Kivisto
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Fourseen ASHLEY DEWING
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Jesulius Jesse Karimies Hiihtoliitto
Uusimaa: Esikunta
Makela MH Miikka Makela Arma Finland
Uusimaa: Esikunta
Slernu Aleksi Pernu Stronk
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
guliver Aleksandr Saklein Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
FM-77 Efim Serdiuk Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Samuadio Jani Kovalainen CMW
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
hyvski victor hyvönen Scharfschutze - Finland
Uusimaa: Esikunta
AQ Aku Ojala Tag Team
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Karhu Ville Jatuli Hiihtoliitto
Uusimaa: Esikunta
valther Valtteri Skutnabb TIERA
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
MastaE Erno Korpela Osasto Kuhnuri
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Pitti Pasi Anttila TIERA
Uusimaa: Esikunta
Valtsu Valter Lind Osasto Kuhnuri
Uusimaa: Esikunta
Matiaps matias petajisto Napalmsoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
JMR Jodi Rintamaki JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Hämis Matti Hämäläinen
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
NumbNuts Aki Honkanen RAID
Siviilit
Tonto Toni Pitkänen TIERA
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Eluwien Jan Sjogren GrympyOldGamers
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Veeti Veeti Luoma Pehmeäilma Sankarit
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Loitsu Dani Suovuo Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Mokanen Mika Vuorenmaki Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Eetu96 Eetu Kataja-aho Noknok
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Mika95 Mika Kohtamaki Napalmsoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Henu Henri Varjotie TIERA
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
epeli Eetu Vare
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Tajiri Joni Toivonen BGE
Siviilit
LordMisterX Sami Paavola BGE
Siviilit
TR Tino Repo
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
JonsRed Jonne Seulu Knight of hades
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
mattuuhh Matias Lehtonen Valkyries
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Mahonen Pekka Mäki-Kuutti BMI
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Matiwas Matias Huida CMW
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Tinppa Timo Kankare BMI
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Basbe89 Pasi Turunen Valkyries
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Kapuu Juha-markus Ala-kankare Valkyries
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Spaddu Tapani Karhu Ahlmens
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Nabo Riku-Matti Meuronen Ahlmens
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Linpu Niko Liimatta SPETCU
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Karebear Jukka Karhu Ahlmens
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Cyanid Daniel Nenonen Valkyries
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Jubi Joonas Juvonen BMI
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
JK01 Jesse Kankare BMI
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Juho Juho Tietäväinen
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
jakenog Jarkko Makela HMAS
Siviilit
Tuomo Karttiala Tuomo Karttiala sportsman800
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Lilla-Igor Teemu Karttiala sportsman800
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Hesshu Miro Helenius sportsman800
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Appluq Joel Apelgren sportsman800
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Finnstriker Niko Luukkonen The Green Knights
Siviilit
TiRi Tiina-Riikka Nyman The Green Knights
Siviilit
Vampis Samuli Cederström
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
SpurQu Joni Laukkanen Valdyr
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Husqvarna Mika Rohula Firstwave
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Lt_plaa Jouko Jalonen Stronk
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Mahmood The Camel Thief Juuso Heikinheimo Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
kaljuu roni kallio Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Chroka Christopher Kallio Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
MadBulls Aku Marjoniemi Irti
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
tuplawee Eetu Weurlander Irti
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Patrik U Patrik Uotila Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Huki Toni Leivo Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
m14mies Juho Virtanen Hiihtoliitto
Pirkanmaa: Esikunta
Den??? Denis Dadon Headhuters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Macce9100 Marcus Alhonen BGE
Siviilit
Otsi Otto Rossi Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
vbest86 Vladimir Balaev LAF
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
amethoran Joonas Savolainen
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Kokko Jaakko Kokko Finland Task Force
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
ozzyy Ossi Halonen Irti
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
rassse rasmus rautavuori Valdyr
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Hakala Tomi Hakala PMS_seals
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
roogeri Johannes Santanen Regular Team
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
ofkuuu Osku Vierikko Regular Team
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
FuelZ Otto Pirhonen Regular Team
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Fisuttaja Tuomas Salo Regular Team
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
G-aZelli Kristian Rowland Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Tunpotumppi Tuomas Tuovinen Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
CMW Severi lamminpää CMW
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
mihkel mihkel Uring zavdv
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Fatsexybro Daniil Linski Team Turhapuro
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Miki- Mika Kiema TIERA
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Speedymaza Matti Mäenpää BFN
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Kamala Käreitär Jamalainen BFN
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Etarkamo Eetu Tarkamo Ruutiukot
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Elzu Elina Tirkkonen
Siviilit
MatiasM Matias Mäkinen Ruutiukot
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
AJ AJ Ahponen Koalitio
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Maacze Marko Kallunki TFH
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
EeMusto Eemeli Mustonen TFH
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Herby Herkko Tarvainen Tag Team
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Taajuus Saku Allen Tag Team
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
PateM Pauli Mertoniemi Tag Team
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Lilf Eemeli Liljaranta Tag Team
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Temeluchus Teemu Jalonen Tag Team
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
nubi Mika Nupponen Team Ainarikki ry
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
MaahisKuningas Antti Virtanen BFN
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
tlehtonen Teemu Lehtonen
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Manner veeti manner Kuminyrkki
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Soomelainen Miika Veikkola Team ViinaHiki
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
PeeL Petter Lahtinen Team ViinaHiki
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
MikL Mikko Lintonen Team ViinaHiki
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
KHYLLIKKI Lasse Vähäniemi Team ViinaHiki
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Jermon Jerry Lehto Team ViinaHiki
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Zuklander Aki Ruotsalainen Team Lobster
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
thefonkleurrr Heinrich von Keler DevOps
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Slava Viacheslav Balobanov DevOps
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
PirateTim Tim Khamidullin DevOps
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
pikkarainen jan pikkarainen Team Lobster
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
rokkila Jaso Rokkila Hiihtoliitto
Pirkanmaa: Esikunta
sanderz Niko ilomaki Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
KimmoR Kimmo Raunio HHTO
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Rufi Timo Tinus Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
JevgeniZ Jevgeni Zuravljov Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Eduorgolainen Eduard Orgolainen Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
bulbas Vladimir Semykin Tammerstrike
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Mrkus Markus Hassinen BFN
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Arttu237 Arttu Helenius V.O.A
Siviilit
SaintDevil Daniil Hramtsov Headhunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Bownari97 Mika Haapanen Ehasa Ry
Pirkanmaa: Esikunta
sampo.remes Sampo Remes
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Juge Juuso Tuominen Osasto Kuhnuri
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Unikeko Sami Ojala Raw Titanium Machine
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
worldwar1airsoft Iikka Salo IR.83
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Snipa Henri Lahteenmaki
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Jaaakko Jaakko Kukkonen BFN
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Kaataja69 Aleksi Kataja TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Mösö Martin Söderström ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Yarb Niko Rasanen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
contra Risto Sundelin ARPA
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
L4gi Ville Suominen ODS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
INFIDEL Arto Puskala ODS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Faryaboo Yaroslav Yaryshev ODS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Patsukki Jaan-Patrik Vartiainen Kalakukko
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jepjoo Vesa Salo Vanha Pieru
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
PeDex Pekka Vornanen
Siviilit
Juniori Jani Räsänen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
huulipuuli atte aaltonen RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Faraon Aleksei Faraon 1.0.5
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Sid Andrei Zrajev 1.0.5.
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Kalt Mihhail Goidov 1-0-5
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Puru Toni Puurunen Kurjat
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Koija Heikki Niskala Koalitio
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
sanchez Alexander Basharin 1.0.5
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Sakkesuperi Saku Konttila Purp
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
NightWind Marko Majanoja Kirves
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Angus Helin Angus Helin Team KiHe
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
BoltCarrier Jere Aahtola BGE
Siviilit
Supertoaster Taavi Tammisalo Team ViinaHiki
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Ghost Joonas Mero RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
tapiosto Dani Frisk Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Antton Antton Lunden AFI
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Daniel0112 Daniel Heikkinen Adventum
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
paganarh Alan Sigus Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Majuri Antti Mikkonen possujuna
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
kaernae Sami Aikioniemi Betoni
Siviilit
Aweron Andrei Dovbnja Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Romik Roman Seppenen LAF
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Kirvesr Riku Kirves Koalitio
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
ipopipo Iippo Nurmisto Adventum
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Toopi Topi Paunola Irti
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Killmeika Oskari Kinnunen Adventum
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
CptBaldness Christian Lehtonen Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Moltsi Rami Moilanen AST Random
YK
AleksiNukarinen Aleksi Nukarinen KOFF
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Anangonda Antti Katajamaki AST Reböls
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Aonix Jani Vihervaara FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Murtsi1 Murtola Juho AST Random
YK
Ghoustis Markus Lundell AST Random
YK
evilpaint Antons Vasiljevs RPC
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Otter Aleksandrs Novikovs RPC
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
WhiteNLV Edgars Valmers RPC
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
alone Olegs Gavricevs RPC
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Vovs Vladimirs Pankratovs RPC
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
xexe77 Ilja Plotkins Roc
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Juha Laitinen Juha Laitinen Invalidikommandot
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Mikelanselo96 Joona Eronen V.O.A
Siviilit
Lewis Mikko Levänen RR+SOR
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Arde Arttu Helenius V.O.A
Siviilit
DoMino4 Roope Tulimaa Arma Finland
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Jerrez Jere Vainio Ehasa Ry
Siviilit
kiriewka Kirils Skackovs Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
abe Albert Koskelainen LAF
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
HerraTutteri Ville Piiroinen Perestroika Airsoft
YK
Sonja Sonja Groenbech Goat
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
JeppeS Jeppe Sejersoe Goat
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Jaeger Pyry Pakkanen ODS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Spuffy Adam Heim ODS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Zeslo Aleksi Könönen Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Erik Erik Maas
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Snuffy Marcus Sarin
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
VerttiH Vertti Hatara KiHe
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
camo89 Mikko Lyytikäinen RR+SOR
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Myyrä Martti Päivinen Routa
Siviilit
axu123 Alexander Saari AST Random
YK
suosaar Alex Suosaari Routa
Siviilit
Kulmio Antti Kylmänen Teutarin kauhut
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat