Etusivu - Tulevat pelit - TSTOS 20 - Osallistujalista

  TSTOS 20 Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


Nimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli
MacGywer Aki Ahonen ODS
YK
Ozzkuu Oskari Polo Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Smigel Matias Suominen Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jake Jaakko Komulainen ASFI (t)ERROR-Unit
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Kirvesr Riku Kirves Koalitio
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Hautsi Eero Hautakangas Ducktical
YK
Edward Ville Turpeenniemi Stronk
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Salomonni Kai Salo Ducktical
YK
B-Jam Ben Lindqvist Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
balmor Aapo Rossi Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Vokal Tommi Javarus Stronk
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Angus Helin Angus Helin Team KiHe
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Arkhyon Mikko Manninen MikeSierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
eeppis Eeppi Nieminen Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Illeppi Arttu Rekonen Stronk
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Bersu Eki S Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Satela Jere Satela Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
affe Miikka Ahvenainen Teutarin kauhut
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
walruss Anssi Vuorimaa Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Vaffa Ville Kallio Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Rakkula Jere Alhoranta Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Napbo Juho Leinonen Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Minakka Tuomas Rantanen Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Marinemosuri Jaakko Tuominen Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Larzu Lauri Karimo Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Dolmi0 Miikka Pajarinen Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Bulli Antti Kaaronen Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
EvoX Tuukka Toppi Team KiHe
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Nikkesap Niklas Sarkki SAP_Airsoft
YK
Heiikkii Heikki Toivo SAP_Airsoft
YK
Chekan Dmitrijs Ginkuls Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
smoked Pavels Volcoks Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Ozz1 Ossi Ahola Valdyr
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Kelkkis Jani Outila Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Vikke Joonas Vikström Koalitio
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
spaideri Juho Rautio ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Senilix Pekka Gröhn ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
SamiH Sami Heikkinen ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Rauno Toni Frantsi ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Phosgene Ville Hietikko ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Nseal Iiro Karjalainen ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Mösö Martin Söderström ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
MrDenkku Dennis Juntura ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
MHJT Mikko Tenni ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Lönnström Mathias Lönnström ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Korpisaari Oskari Korpisaari ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
konepaa mikko hartikainen ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
itko Ilkka Koistinen ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Cuha Juha Hietikko ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
am1 Lauri Huru ALAMO
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Harvala Tero Hindrell EuroKorps
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Khan Alisher Batirbaev Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Dust Joni Heikkinen Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Zimur Simo Venäläinen EuroKorps
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
delta93 reko auvinen PSAY
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
GreyFox Andrus Porri HeadHunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Romero Pavels Vetlugins GT13
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Stanley Alexey Evtifeev ODS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
L4gi Ville Suominen ODS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Juusto Juho Karhu ODS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Jaeger Pyry Pakkanen ODS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
INFIDEL Arto Puskala ODS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Faryaboo Yaroslav Yaryshev ODS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Elektra Elektra Andreeva ODS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Blaster1 Patrik Vayrynen ODS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
laturi Lauri Mäenpää JVI.Soft
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Tsar Janis Plaudis Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Allujanro Aleksi Leinonen Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
1Kuusi Sami Ramstedt erikois-joukot
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Sampha Samuel Tuovila Vihiti Airsoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Rautis Mikko Toivonen Vihiti Airsoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Marko Marko Toivonen Vihiti Airsoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Lerbert Leo Lehtinen Vihiti Airsoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Zeslo Aleksi Könönen Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
supersotajumala Mika Rekola Raaste
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Inkkari Janne Inkeroinen ASFI (t)ERROR-Unit
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
jarkkok81 Jarkko Kallapera B.Y.O.B.
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
isoSILLI Eero Kopu Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Zuklander Aki Ruotsalainen possujuna
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
KRIEG Joona Antero Ignatius
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
ColonelSardini Oliver Mähönen EuroKorps
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Lewis Mikko Levänen RR+SOR
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Damned Eero Minkkinen RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
MamkinOperator Artjoms Jevstignejevs Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Haene Jaakko Hanninen Koalitio
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Deda Jaroslavs Taranenko Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Julli Julli Ripatti possujuna
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jönes Joonas Kukila SniperX
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
stamina Nikolai Nerg AST Random
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Villesan Ville Sandelin FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Stanius Taneli Ruuskanen FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
seve severi miettinen FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Perttula Frans Perttula FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Panzku Panu Hakanpää FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Mikkude Mikael Nygård FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Ketsu sami ketola FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Kekki Konsta Kekki FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Joooze Jose Leino FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jonizuh Joni Lounasaho FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jimii Jimi Lainio FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jerppa Jerry Alajoki FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jaska22 Jaakko Sandberg FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jamo Jarno Hakanpää FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Aonix Jani Vihervaara FLS
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
juuhkeli Hannes Leppänen AST Random
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
axu123 Alexander Saari AST Random
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Taltsi Tatu Laapotti Arma Finland
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
viittis Tiia Viitanen
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Makela MH Miikka Makela Arma Finland
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
sotapoika94 ville pensasmäki Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Skimbat Eemeli Ahonen Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
simbattu simo maaranen Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
matu Matias Jussheikki Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
kolhone Teemu Kolhonen Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
juuh toni noroaho Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jap0 Jani Noroaho Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
0lm0 Olli Maaranen Sotapojat
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Vihtis Juha Vanhamäki GrympyOldGamers
Siviilit
Tahvopappa Sami Raatikainen possujuna
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
KARO Ilkka Jarvi EJP
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
YLTSI Jani Ylitalo Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Finnx Juri Ahlfors Ruutiukot
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Snake Marko Sintonen RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Mortifera Riku Rämö Raja
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
TuomasNi Tuomas Niemisto erikois-joukot
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
VK-91 Ville Koivisto TEAM D
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Kilpikonna Miikka Tyni erikois-joukot
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Gardaitis Eeri Oikarinen Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Kaataja69 Aleksi Kataja TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Mickey Thompson Mikko Rajala TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Yarb Niko Rasanen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Kristian Kristian Suominen Sauvon Seudun Airsoft ry
YK
Mansikka Sami Mansikka Clusterfuck
YK
JuRa Julius Rantanen Drunken Clam
YK
Avocadomer Daniel Forsström HHTO
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
masterlate Lauri Heinonen Perestroika Airsoft
YK
Lordilord1 Mikko Sälpölä TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
BTMi Tomi Savolainen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Flierg Santeri Piipponen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
shnurlf Leon Martin
YK
kenraali-kossu Kimmo Luomala ARPA
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Juniori Jani Räsänen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
niemiseniko Niko Nieminen Le AsFi Kumandus
YK
contra Risto Sundelin ARPA
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Randomirotta Jerry Hatara
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Hexy Heikki Silvasti Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Wynn Jukka-Pekka Heikkinen Red Scorpion Solutions Inc.
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
JaKo Janne Korhonen EuroKorps
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Ghost Joonas Mero RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Viuhkamiina Jarkko Viitala Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
VilleMigel Ville Nurmi Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Skipperi Kimmo Kangas Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
pohnis Juuso valimaki Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
CptBaldness Christian Lehtonen Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Acehaseo Riku Kuusisto Elite Mursu Squad
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Bless011 Mark Genzel
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
HokkanenO Oleg Hokkanen LAF
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Slinger Joonas Ahopelto RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Ariel AP M Koalitio
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Kalletus Kalle Tornack Wasteland Warriors
YK
OfferedSnow Bogdan Malyagin LAF
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
e3mu5t0 Eevertti Mustonen Wasteland Warriors
YK
zalman96 Alexey Lebedev LAF
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Lolssi Ossi Hurme Teutarin kauhut
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Watson Andrey Hablyuk Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Hawkins Harri Huusko Red Scorpion Solutions Inc.
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Hakkis Antti Hagström Red Scorpion Solutions Inc.
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Orjatar Aleksi Orjala Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Karhunen Lassi Laatikainen
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
tesserakti Juri Mattila
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Sadacdur Sampo Miettinen
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Pelttari T Timo Pelttari Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Dutch Koen Smit KiHe
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Reverend Oskar Kenttälä Red Scorpion Solutions Inc.
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Dabalts Juuso Peltonen Mike Sierra
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Tigra Denis Fedoseev
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Mertatio Ville Sjöholm Sauvon Seudun Airsoft ry
YK
saskaapina santeri aho Sauvon Seudun Airsoft ry
YK
Rina_Lv Viktor Harevic Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
vrahikai Viljami Rahikainen Ruutiukot
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Bazooka Ildar Gataullin Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Vehirox Tommi Tyni erikois-joukot
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
bereza Kirill berezovskiy Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Hurjasusi Mikko Hukka Valdyr
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
OriginalBigDane Daniel Salli Srape
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
kaluantti K-A Jarvinen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Gurman Jens Wikstedt Lautturit
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
tapiosto Dani Frisk Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Puulisko Julius Lisko Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
MIKAEL1 Mikael Turkia Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
L00RI Lauri Vakkala Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Henkka18 Heinry Kondas Tyhjä vararengas
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Romik Roman Seppenen LAF
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Walker Jarno Soininen TIERA
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
KavboiMarlboro Andrei Zavalishin Headhunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Koija Heikki Niskala Koalitio
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Teemu Annala Teemu Annala Team Turhapuro
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Silakka-au Elias Pudas Team Turhapuro
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
lateksijeesus ari salonen Team Ainarikki ry
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Kuulasissi Luukas Lindholm Wasteland Warriors
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Tesla Mikko Suuraho Lautturit
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
wincewand Ville Heiskanen
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Ilves-Kettu Joni Lax Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Macce Markus Messo Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Kalaq Tuure Kristersson Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jakut Victor Jakut Shkval
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
chostrambo69 Sami Kolehmainen RR+SOR
Siviilit
Valppis Santtu Valpola TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Virtto Toni Virtanen TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
x33z Lauri Samiola BRZR IA
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
GFuel Oliver Parkkonen BRZR IA
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Assari Mikko Asikainen BRZR IA
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
reflex Mika Lehtilä
YK
Sademies Eetu Reiman TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Harley Ivan Smirnov HeadHunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Repta Kalle Seppälä JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
AQ Aku Autio JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Mazor Matti Jaakkola JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Xip Aleksandr Kozulin Headhunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Plörö Jesse Herranen SniperX
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Harska Niko Hartonen Ilvessoturit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
DolQ Atte Vainiemi KARY
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
vellu Veli Prehti AST Otsir Böö
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
tommi22 Tommi Rosnell AST Reböls
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
rainyday Eero Reiniaho SVTG
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Leppis Taneli Leppänen AST Otsir Böö
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Ipa Ilkka Lehtikangas AST Otsir Böö
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Anangonda Antti Katajamaki AST Reböls
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
-k-mikko Mikko Virta AST Otsir Böö
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
AndrusK Andrus Kangro Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Sharker7 meelis kroshetskin Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
pahandus Tanel Veere Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
marguskiss Margus Kiss Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Migog Mikko Koho TIERA
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Wobbly Joni Kankkunen Kalakukko
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Villekalle Jan-Villehart Vartiainen Kalakukko
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Siouxx Janne Kaakkola Kalakukko
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Pitkis Joonas Pitkanen Kalakukko
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Pegimus Pekka Kauhanen Kalakukko
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Patsukki Jaan-Patrik Vartiainen Kalakukko
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Ilbari Ilari Vehomäki Kalakukko
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Assasin Tatu Varjolaakso PSAY
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
sim24 Simo Sulonen Sauvon Seudun Airsoft ry
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Deltaros Aleksi Tabell Kirves
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Blackhawk Kalle Elovaara Kirves
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
leppis Jyrki Leppävuori Kirves
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
jaakko.suojanen@hotmail.com Jaakko Suojanen KIRVES
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
NightWind Marko Majanoja Kirves
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Peetu Peetu Ahopelto Napalmsoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
DelRoy Aleksandr Veressov HeadHunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Walppi Lassi Valpola TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Juhis Juha-matti Klinga TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
huulipuuli atte aaltonen RAID
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Oak Mihhail Kastritski Headhunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Geimaister Keith Leighton TSV-Service
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Keponen Rasmus Koponen TEAM D
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
DoMino4 Roope Tulimaa Arma Finland
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
seidorr Alexander Jartsev Kaukasus
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Escobar kai eskelinen
YK
Endar Jussi Ratilainen WRLRDS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
SvX Silver Vesi Maggots
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Makela Jori Mäkelä Arma Finland
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Bergman Tero Bergman possujuna
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Joel Joel Sjöholm Sauvon Seudun Airsoft ry
YK
Hiisi Vesa Iivonen Valdyr
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Sinappi Aaro Myllys Garavaanarit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Pletsi Niko Peltonen
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
heinaluoma Risto Heinäluoma OLDFOX
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
ZeZe Miiko Korhonen Kainuusoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
TemezGii Teemu Tuhkanen Kainuusoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Sarukami Roope Koponen Kainuusoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Pakujoro Paavo Ronkko Kainuusoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Manjyel Mikko Karjalainen Kainuusoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
JKyllo Jussi Kyllonen Kainuusoft
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
camo89 Mikko Lyytikäinen RR+SOR
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
taljan Aleksander Taljantsev HeadHunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Oks Oks Aleksandr Headhunters
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Red Knight Juha-Pekka Seulu Knight of Hades
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
10GOTO10 Eerikki Eskola ASFI (t)ERROR-Unit
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
maraplugs01 Martin Nieminen MSS
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Ojal4 Ville Ojala TIERA
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Nurmkas Kasper Nurmi TIERA
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Julle5566 Juha-Matti Koistinen Garavaanarit
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Mynthon Toni Rovanen Hiihtoliitto
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
kanelimuna Jan-Mikael Rovanen Hiihtoliitto
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Vulcan Lauri Seppälä JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
HeJoPe Henrik Peltola Squad Peltola
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Atte Peltola Atte Peltola Squad Peltola
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Aleeksii Aleksi Matikka Squad Peltola
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Tumppi Tomi Kokkonen
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Tuom-asd Tuomas Suni JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Patzy Pasi Suontausta Finland Task Force
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Hauzi Eetu Hautala Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Loppi Mikko Loppi JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
PeQuZel Petri Nurmenniemi Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
taavinski Taavi Koskela Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
AKanala Akseli Kanala Faptical
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Jubelo Jussi Kingelin
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Hanska Hanska Lumberjack Commandos
Uusimaa: Mekanisoidut komppaniat
Salum Taavi Salum Ameno
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Oru Henri Oru Ameno
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Lemetti Ott Lemetti Ameno
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Thiar Jere Kangasniemi JVI.Soft
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat
Janek Janek Taru
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Tornpatrik Patrik Törn Finland Task Force
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Tumppuss Teemu Ventoniemi Finland Task Force
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Nybbe Sofia Nyberg Finland Task Force
Uusimaa: Jääkärikomppaniat
Koikka Jere Koivisto JVI.Soft
Pirkanmaa: Mekanisoidut komppaniat
Mohlokki Janne Leinonen
Pirkanmaa: Jääkärikomppaniat