Etusivu - Menneet pelit - Vihtijärvi Conquest 3 - Osallistujalista

  Vihtijärvi Conquest 3 Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


IDNimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli
12174KLRL Kasperi Lehtinen
Keltainen
12226ED Eetu Pienimaa
Punainen
12215epicseppo Juho Luoto JKNA
Keltainen
12214Apupapinpapupata Ziyi Fu Ehasa Ry
Keltainen
12172Jamppi Jani Kauranen
Punainen
12181AirsoftTopi Topi Saario
Punainen
12196THOR Juuso Huppunen
Punainen
12359santtu Santeri Kansikas MONIPA
Punainen
12199Otto Otto Puhakka Jawal
Punainen
12147Aprasch Sampo Meriläinen Infinity
Organisaattorit
12148Boogiez Elias Tahvanainen Ehasa Ry
Organisaattorit
12149happosade Ilari Oras Ehasa
Organisaattorit
12150Jerrez Jere Vainio Ehasa Ry
Organisaattorit
12151l4551 Lassi Pekkanen
Keltainen
12250Iikka Iikka Lipponen Ehasa Ry
Punainen
12179mrnoobpenakiller Jiri Kalho Team Alasin
Punainen
12180Saihax Simon Rosenlöf Jawal
Punainen
12173valtteri valtteri repo Jawal
Punainen
12157Briimerr Jaakko Bremer Infinity
Keltainen
12158Turu Ville Turunen Ehasa Ry
Organisaattorit
12161Senterra Henrik Hagman Clusterfuck
Punainen
12162MadBulls Aku Marjoniemi Infinity
Keltainen
12182JudeJ justus joki Jawal
Punainen
12165ozzyy Ossi Halonen Infinity
Keltainen
12167Lazzi Lassi Kohtanen Clusterfuck
Punainen
12175Makke Markus Hietala Team-Esko
Punainen
12291niggerkiller88 Antti Heikkila Resistanssi
Keltainen
12176ilssi Iiro Kaikkonen Expineapples
Punainen
12171Timpe Timo Syvalahde Resistanssi
Keltainen
12177jermu Iiro Laakso jawal
Punainen
12178OlliT Olli Tammenlarva Jawal
Punainen
12185Oksu Oskar Malmipohja KSiA
Punainen
12186Tonza Toni Anttonen Infinity
Keltainen
12193Roxi Roni Korhonen Infinity
Keltainen
12205korpisoturi 99 Joonas Häkli Expineapples
Punainen
12372softaaja Pyry Polvi
Keltainen
12227Lade271 Lassi Mäkelä Kuulakartelli
Keltainen
12212JoeL Joel Lehtinen Team-Esko
Punainen
12213Talbot-Jääskeläinen Jalmari Kovaleff
Punainen
12216FlipzoR Niklas Flygare JKNA
Keltainen
12217Shoother Janne Rohula Firstwave
Punainen
12218Villetz23 Ville Hemmilä Firstwave
Punainen
12219Jonsered Joonas Rohula Firstwave
Punainen
12220rekkis okko junikka NOJ
Keltainen
12222Laukkis Tatu Laukkanen Firstwave
Punainen
12223atsku2 p e
Keltainen
12225vilius13 Vili-Sakari kelo JKNA
Keltainen
12228Pohjed Topi Pohjasniemi Bad Company
Keltainen
12229topsa Topi Lipponen Firstwave
Punainen
12262KiialanKauhu Esa Vesala Kongo
Keltainen
12231Nappula Tatu Herrala Kihniö
Punainen
12232Makela0 Teemu Mäkelä Kihniö
Punainen
12233Ale Aleksi yli-kujala SieniSoft
Punainen
12234Havukainen Tino Havukainen Kuulakartelli
Keltainen
12235Lioxis Lionel Irrmann Kuulakartelli
Keltainen
12236Nakkipoika Topi Finer Firstwave
Punainen
12239Randomirotta Jerry Hatara PSAY
Keltainen
12240Luiqiiz Luka Mäkelä
Punainen
12242jokeeppa97 Joel Marttala AoF
Keltainen
12243AAAKOOO Antti Kirkkari Expineapples
Punainen
12244tsseppanen Tomi Seppänen Firstwave
Punainen
12245Ninzq Niina Virolainen Bad Company
Keltainen
12246Lihis99 Juho Rasanen Expineapples
Punainen
12247jap-juu Jermo Teivainen Kuulakartelli
Keltainen
12248Jorgos Jori Kostiainen
Punainen
12363Carnage Miika Julku SPETCU
Punainen
12251PRamb0 Paul Ekloef
Keltainen
12252applebear ville ahola
Keltainen
12355sulaakkeri23 Otto Sulavuori Cheeki Breeki Squad
Punainen
12254jjsuokas Jesse Suokas Ehasa Ry
Organisaattorit
12358Jonddu Joonas Romppanen TIERA
Punainen
12256JuRa Julius Rantanen Drunken Clam
Keltainen
12257Jöntti Joel Sariola Ehasa Ry
Keltainen
12258Joonas Joonas Sariola Drunken Clam
Keltainen
12259m3tsAEp31kk0 Iiro Vuorio Drunken Clam
Keltainen
12264sotamiestrolli Ilja Pippa Kongo
Keltainen
12265miikkatiikkatuukka3 Miikka Patrikainen Jawal
Keltainen
12266Juusto Juho Halonen
Punainen
12364OskuTin Oscar Lindeberg Stormcloaks
Punainen
12269Ozku Oliver Teräs Drunken Clam
Keltainen
12274Ubermagister Lenni Rikalainen Honeybadgers
Keltainen
12370softari Niko Mäkelä Airosoft
Keltainen
12362Hanska Hanska MONIPA
Punainen
12280Bradley Ilpo Hacklin Resistanssi
Keltainen
12282Shogunfin Jasper Niittyvuopio 19th Spacemarine regiment of Nygård
Keltainen
12283Fuhrer Joonatan Nuopponen Kaukasus
Keltainen
12284ton1 Toni Halonen
Keltainen
12286Jack Day Juho Pusa High-speed Revolution
Punainen
12287Shin Mikko Nikki Highspeed Revolution
Punainen
12288Pexi69 Pekka Hätinen Lumberjack commandos
Keltainen
12289Foxtrot Niko Lahtinen Gauntlet inc.
Keltainen
12290Sirith Enna Lepistö
Keltainen
12292Treo Tero Stranden Drunken Clam
Keltainen
12293Ghoustis Markus Lundell Drunken Clam
Keltainen
12307TomppatomX Thomas Helminen Pojat
Keltainen
12300Foley Juuso Autiosalo Resistanssi
Keltainen
12308Ukkonen Mikko Ukkonen Pojat
Keltainen
12316konepaa mikko hartikainen ALAMO
Punainen
12317Otoster Otto Pirinen
Keltainen
12318kenraali-kossu Kimmo Luomala ARPA
Keltainen
12324Mikko Mikko Tenni ALAMO
Punainen
12326heinaluoma Risto Heinäluoma OLDFOX
Punainen
12331Pertsa Pekko Räsänen
Keltainen
12373jokuvaan otto juuti MONIPA
Punainen
12365Juueli97 Joel Ryynänen Special Forces
Punainen
12336Mynthon Toni Rovanen Hiihtoliitto
Punainen
12337matti meikäläinen Tuomas Pasanen
Punainen
12341kanelimuna Jan-Mikael Rovanen
Punainen
12345Hitman Ville Luomanen Turkusoft
Keltainen
12346Aksu Aku Haapalainen HSA
Keltainen
12347Holojeba Jerri Airimo Expineapples
Punainen
12371Ninja01 Tatu Sorvari Airosoft
Keltainen
12350jonttu joni lehikoinen
Punainen
12352kkpilot Joonas Mustajoki
Keltainen
12353Softaaja Touko Nurminen AoF
Keltainen
12367Assasin Tatu Varjolaakso PSAY
Keltainen
12356Rabbit Santeri Posa
Punainen
12354Samu Nylander Samu Nylander AoF
Keltainen
12360Rulle50 Ville Ruuskanen RyhmäLOHI
Punainen
12361Hefe Henri Lipponen VDV
Punainen
12366smoftaaja Eemeli Weckman Stormcloaks
Punainen
12369Oderfa Otso Luhtanen Sotaherrat
Keltainen