Etusivu - Tulevat pelit - Battlefield 2020: Laskevan auringon maa - Osallistujalista

  Battlefield 2020: Laskevan auringon maa Perustiedot
Osallistu tähän peliin
Näytä pelin osallistujalista

Pelin osallistujat


Nimimerkki Koko nimi Tiimi Osapuoli
Demoshane Juhani Leppanen
Punainen
Windi Ari Lindberg BMI
Keltainen
Minakka Tuomas Rantanen Kaukasus
Keltainen
JK01 Jesse Kankare BMI
Keltainen
Tinppa Timo Kankare BMI
Keltainen
Alezi Aleksi Saarinen BMI
Keltainen
Carnage Miika Julku SPETCU
Keltainen
Jubi Joonas Juvonen BMI
Keltainen
Leggis Juhana Mustonen BMI
Keltainen
EvoX Tuukka Toppi Team KiHe
Punainen
Randomirotta Jerry Hatara Team KiHe
Punainen
Jake Jaakko Komulainen ASFI (t)ERROR-Unit
Punainen
KARO Ilkka Jarvi Hololive
Punainen
kenraali-kossu Kimmo L ARPA
Punainen
VerttiH Vertti Hatara Team KiHe
Punainen
valtteri459 Valtteri Valonen Hololive
Punainen
Teemu Annala Teemu Annala Team Turhapuro
Punainen
Inkkari Janne Inkeroinen ASFI (t)ERROR-Unit
Punainen
Mirska Miro Raumonen BMI
Keltainen
Ozz1 Ossi Ahola Valdyr
Punainen
Player1 MinHo Won KIHE
Punainen
Spara Oskari Spara
Punainen
EemilH Eemil Heino
Keltainen
GoldApple Eetu Aikas
Keltainen
A1EXAD Alexander Duncalf Turkusoft
Keltainen
Hurjasusi Mikko Hukka Valdyr
Punainen
Holtsi Aleksi Holtari
Punainen
Rouge Vilho Lehtinen
Punainen
KessuPuuro Janne Luoma-aho Ehasa Ry
Punainen
Kapuu Juha-markus Ala-kankare Valkyries
Keltainen
jjsuokas Jesse Suokas Ehasa Ry
Punainen
fintexmex Reino Lujan BMI
Keltainen
EräMies Topi Mäntykoski CookieJarRaiders
Punainen
Kouluttaja Aleksi Jalonen
Punainen
mattuuhh Matias Lehtonen Valkyries
Keltainen
Basbe89 Pasi Turunen Valkyries
Keltainen
Fairlix Valtteri Arvonen Valkyries
Keltainen
Skkkeee Sakari Keisu
Keltainen
joonaspalmu Joonas Palmu
Keltainen
HugoJ Hugo Joutsen
Keltainen
CarniFexi Mikael Koppe
Punainen
1Kuusi Sami Ramstedt erikois-joukot
Punainen
HATIS Henry Hatanpaa Massikeisarit
Keltainen
tompo Tommi Taimila
Keltainen
Tevako Teemu Valtonen Valkyries
Keltainen
TLaukkanen Tuukka Laukkanen Valdyr
Punainen
petekki Petar Malidanov
Keltainen
Lebiz Sami Leppämäki Valkyries
Keltainen
Hiisi Vesa Iivonen Valdyr
Punainen
rassse rasmus rautavuori Valdyr
Punainen
Jonatan Numminen Jonatan Numminen
Punainen
Jani Numminen Jani Numminen
Punainen
SAS OLEKSANDR OBARAZ
Keltainen
Daniil Daniil Obaraz
Keltainen
3ero Eero Kulmala VSAR
Keltainen
Olli Olli Vesakoski EGT
Keltainen
Arska02 Aaro Kangasniemi VSAR
Keltainen
Wexi1990 Veikko Lammi
Keltainen
Salmiakki Axu Pajari Punainen
Punainen
KevinNicolas Kevin Kaijasaari BGE
Punainen
Tajiri Joni Toivonen BGE
Punainen
Mandemon Tommi Mansikka BGE
Punainen
LordMisterX Sami Paavola BGE
Punainen
HerraJUKKA Tuukka Mansikka BGE
Punainen
kaljuu roni kallio Raw Titanium Machine
Keltainen
Chroka Christopher Kallio Raw Titanium Machine
Keltainen
Galtis Leo Nyman
Keltainen
BoltCarrier Jere Aahtola BGE
Punainen
Jucche Juha Saaristo BackStabbers
Keltainen
Quiche Otto Aurola
Punainen
Mauge Mauri Hämäläinen
Punainen
TuomasK Tuomas Kiiski HSA
Keltainen
Jamppi Jani Kauranen Firstwave
Punainen
katekeeper Lauri iljin
Keltainen
Myyrä Martti Päivinen Routa
Punainen